reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

a możesz przeczytać jeszcze dla ryb??

Ryby 20.02-20.03

Wybierz znak: Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
fioletowetlo_ryby.gif


Ten co zna innych jest mądry, ten co zna siebie, jest oświecony.
Lao – tsy

Wasza planeta Neptun, która jest planetą zwodzenia, iluzji, zakładania różowych okularów, gdy sytuacja bynajmniej różowa nie jest. Neptun symbolizuje też intuicję, przebudzenie duchowe i mistycyzm, czyniąc wszystkie Ryby bardzo wrażliwymi i uduchowionymi ludźmi.

Prawdopodobnie tegoroczna jesień będzie ciepła, romantyczna i bardzo długa. Zapewne dlatego, że w uczuciach nastąpi gorący czas. Kochliwe i romantyczne Ryby, będą miały możliwość ,,odgrzania” starych, wydawałoby się, skończonych już związków. Całkiem niespodzewanie otrzymacie wiadomość od osoby, która wydawałoby się odeszła sobie w siną dal, zostawiając was ze złamanym sercem. Przebaczycie i odbudujecie układ, a stanie się to zapewne za sprawą gorących modłów wznoszonych przez was do nieba. Natomiast inne zodiakalne Rybki poznają nowych, namiętnych kochanków i kochanki. I jesien upłynie wam romantycznie od randki do randki, a czasem nabierze barw bardziej ognistych. Stąd zapewne u wielu Ryb narodzą się pierwsze w ich życiu dzieci.

NAJLEPSZY PARTNER DLA RYBY

Najwyrażniej dobrym i odpowiedzialnym partnerem, dla cokolwiek bujającej w różowych obłokach Ryby, będzie zodiakalny Skorpion. Łaczą was wspólne zainteresowania. Konkretny i zaangażowany Skorpion pomoże zrealizować marzenia Ryb. Wspólna duchowość i intuicja, to obiecujący prognostyk na przyszłość. Oba znaki kochają KOCHAĆ, seksualny Skorpion doceni romantyczność i kochliwość Ryb.
 
reklama
a tu dla zainteresowanych Bliżniąt!!!!!;-)

Bliźnięta 21.05-21.06

Wybierz znak: Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
fioletowetlo_bliznieta.gif


Błogosławiony jest ten, kto nie mając nic do powiedzenia, powstrzymuje się od dawania temu faktowi słownego wyrazu.
George Eliot

Błyskotliwe i inteligentne Bliźnięta, których patronem jest wszędobylski Merkury, tej jesieni będą mogły zrealizować swoje plany miłosne. Ich ciekawość świata, dowcip, inteligencja, zostaną zauważone i wynagrodzone. Merkury przyczyni się do tego, że zyskają moc i siłę, a energia, którą dotąd rozpraszały, teraz będzie przez nie szczególnie ceniona.

W uczuciach to czas dla związanych już węzłami małżeńskimi lub partnerskimi. Umocnią się stare związki i zapanuje w nich zgoda i miłość. Ta jesień przyniesie zodiakalnym Bliźniętom marzenia o potomstwie. Prawdopodobnie ten nostalgiczny czas, długie wieczory sprzyjać bedą romantycznym chwilom, czułym uściskom i przebywaniu sam na sam z ukochanym lub ukochaną. Być może owocem owych spotkań bedzie poczęcie potomstwa, co ucieszy Bliżnięta. I zapewne za jakiś czas narodzą się w ich rodzinach, długo wyczekiwane dzieci.

NAJLEPSZY PARTNER DLA BLIŻNIĘCIA

Dobrym partnerem, takim na całe życia może być zodiakalny Baranek. Baran potrafi zarabiać pieniądze i jest gorącym kochankiem, poszukującym wciąż nowych doznań. Inteligentne i błyskotliwe Bliźnięta zaspokajają jego ciekawość, zwłaszcza, że w ich towarzystwie trudno się nudzić. Oba znaki bardzo ruchliwe i aktywne, nie będą zniewalać jeden drugiego, dadzą sobie wiele wolności, a tym samym nie pozwolą na wejście pomiędzy nich nudy i stagnacji.
 
Rak 22.06-22.07

Wybierz znak: Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
fioletowetlo_rak.gif


Jeśli czekasz na idealną chwilę, kiedy wszystko będzie bezpieczne i pewne, może ona nigdy nie nadejść. Góry nie zostaną zdobyte, wyścigi nie będą wygrane, ani trwałe szczęście osiągnięte.
Maurice Chewalier

Księżyc, Wasza planeta, rządzi wodą, steruje przypływami i odpływami mórz i oceanów, ale też i wodą w organizmach ludzi, zwierząt i roślin. Związana jest z macierzyństwem, uczuciami, kobiecością i ogniskiem domowym. I takie są Raki, czułe, wrażliwe, bez reszty poświęcające się swoim rodzinom, czasem zapominając o sobie.

W kontaktach uczuciowych i towarzyskich Raki wykażą się nieoczekiwaną dla nich samych śmiałością i otwartością. Przypuszczalnie tegoroczny, jesienny czas zamanifestuje się niezwykłą aktywnością Raczków. Możliwe, że niektóre z nich zaczną wychodzić ze swoich skorupek, aby spotkać czekające na nich uczucia. Nowa miłość dla wielu wolnych Raków, zakończy się pójściem do ołtarza. Ta jesień zasnuta dymami z ognisk i mgłami pełzającymi nad polami będzie dla was szczęśliwa, ponieważ pobudzi waszą śmiałość i odwagę, co spowoduje, że jak nigdy dotąd zaczniecie podejmować śmiałe decyzje.

NAJLEPSZY PARTNER DLA RAKA

Niekonwencjonalną i dobrze radzącą sobie z Rakiem może być zodiakalna Panna. Panna nie przejmuje się zbytnio humorzastością partnera, potrafi doskonale organizować i prowadzić mu dom. Za to seksualny Rak potrafi rozpalić spokojną Pannę, która pod jego wpływem zmieni się w ognistą kochankę. Bardzo dobry i czuły związek. Natomiast dla pani spod znaku Raka wspaniałym partnerem może być ognisty Skorpion.
 
no ja już zmykam Kochane...
Miłego weekendziku!!!!:-);-) owocnego przede wszystkim!!!!

Do usłyszonka w poniedziałek... może jakoś wcześniej...;-)

Dla zainteresowanych milosnym horoskopem na jesień wstawiam link: Jesienny miłosny - Horoskop - WP.PL

buzial!!!!

Dzieki Marzi za horoskop i milego weekendu:-)

Wagi jednym slowem maja tej jesieni nie romansowac na boku:-D:-D
 
:-) Gratulacje :-) !!!!!!!!
Brałaś jakieś leki, czy od tak zaskoczyliście po roku???

nie bralam zadnych lekow i nie mialam zrobionych zadnych badan ktore moglyby stwierdzic dlaczego sie nie udaje,ja nie mierzylam temp.,nie liczylam dni,dalismy sobie czas do roku pozniej chcielismy sie zabrac za to na "powarznie" i w najmniej nieoczekiwanym momencie sie udalo,kochalismy sie doslownie 2 razy widocznie w odpowiednim czasie,powiem tez ze nawet nie w glowie byla mi ciaza gdyz sie przeprowadzamy a co sie z tym wiaze stres bez granic.dopiero jak 3 dzien spoznil mi sie okres a zawsze mialam regularnie to zaswitalo mi w glowie ze to moze to.zrobilam test z porannego moczu i wyszla bladziutka druga kreska,pozniej zrobilam jeszcze 2 i nie bylo juz zadnych watpliwosci. w srode ide na pierwsza wizyte do lekarza i boje sie strasznie.:tak:

Serdeczne gratulacje!! Mam nadzieję że spotkamy się w lipcóweczkach 2010!!
Dużo odpoczywaj i nie forsuj się:-):-)
 
Czesc Wszystkim :-) nareszcie piatek huraa
Przeczytalam wiekszosc postow neistety brak mi ostatnio cierpliwosci i strasznie sie wkurzam o byle co a to dziwne bo nigdy po @ tak nei miewalam :dry:a wiec odpisuje na czesc postow przepraszam za pominiecie ostatnich ale moze jutro nadrobie
ren
oo laska to i tak wcześnie chodzisz spać:-) ja nie zasypiam wcześniej niż koło 24 , ale ponieważ dzisiaj jestem zmęczona to pewnie będzie wcześniej, dobrej nocki !
A no tak jakos wczas padam odsypiam lata szkole gdzie kladlam sie po 23 i o 6 wstawalam (nawet bez zegarka;-)) hihi
dziewczyny przyznaje od razu!nie mam czasu czytac.wkorzam sie bo wycieczka ktoa znalazlam jest nieaktualna i bre w to dalej.to maja byc wakacje a tyle stresu...i moj tez to zle znosi szczegolnie ze ny to nie jego wybor a ja tak bardzo chce.ciezko cos mi w tej chwili znalezc na date jaka mamy wakacje i dlatego sie wkorzam..
tak poza tym to dalej mam sluz plodny wiec owu nie bylo.zreszta widze to po temperaturze.poza tym caly czas mnie cos strasznie bolalo w dole i pieklo i dlatego lyknelam 2 paracetamole...sily juz nie mam.humoru tez wiec nie wiem jak to ze staraniem dzis...chyba odpada.
eh,pojawie sie jutro bo na nic czasu mi nie starcza
aha i jutro ma dzwonic lekarz z wynikami
p.s. jakies wiesci o nowych ciazach?
Ehh co za wrednosc ze akurat odwolali :wściekła/y: ja neicierpie jak cos juz wybiore a potem sie okazuje ze juz sie nie da tego wykupic wrrrr zycze wiec abys znalazla cos podobnie interesujacego i wypoczela nalezycie bez nerwow :tak: a owu moze przy tych nerwach sie przesunela:confused: A co do wynikow to zawsze lepiej sprawdzic dwa razy, roznei to bywa. Oby pomogly te leki:tak: trzymaj sie dzielnei i nei denerwuj za duzo (wiem latwo mowic, szczegolnie mi:-p).
Dzięki Ren za wsparcie, za "powodzenia" oczywiście "nie dziękuję" :sorry2:
Życzę dobrego samopoczucia!! Co do tempek to kluczem jest termometr elektroniczny, najlepiej z 2 miejscami po przecinku. Jak próbowałam mierzyć tempki zwykłym termometrem, to... zasypiałam nawet :-D A elektroniczny mierzy w kilkanaście sekund i jest to o wiele mniej uciążliwe. Do tego niektóre mają taką funkcję (jeśli nie wszystkie), że możesz po pomiarze wyłączyć termometr i iść spać - później jak wstaniesz, sprawdzasz sobie ostatnio zmierzoną tempkę - nie ma więc ryzyka, że zapomnisz, jaka była temp, albo Ci się coś pomyli (mi się to zdarzało :-p )
Powodzenia!!
Ja rowniez nei dziekuje;-) a za wsparnei nie trzeba dziekowac lubie wspierac dobre osobki ;-) dzieki za wyjasneinei z mierzeniem tempek akurat mam termometr elektroniczny ktory zapamietuje ostatnia najnizsza oraz najwyzsza temperature, tylko ciekawe kiedy w koncu uda mi sie z rana zmeirzyc:sorry2:
Kinga85 - a ja dalej za Ciebie trzymam kciuki i jestem dobrej mysli ;-)
czesc dziewczyny w kolejnym dniu!!
Eijf - mam nadzieję, że uda się coś jeszcze wybrać i wakacje będą udane. A co do staranek to kto to wie może coś z tego będzie..oby było!!
Ren - czuję się zupełnie normalnie, oprócz dużej senności i wrażliwości cycuchów, które urosły (mąż jest zadowolony, aj troszkę mniej) to nic specjalnego ze mną się nie dzieje. Jak na razie bez mdłości i nudności daj Boże jak najdłuzej!!
A to milo ze jest wszystko okej i malo dokuczliwych objawow masz ,zycze spokojnej ciazy :tak:
Nie wytrzymałam i zrobiłam test :no:
Ale nadal mam nadzieję w końcu ten 43 dzień to za tydzień... :-)
A brzuszek jak bolał tak boli...

Oczywiście jak najbardziej trzymam za wszystkich kciuki i mam nadzieję, że niedługo spotkamy się na jakimś forum dla przyszłych mamusiek :tak:;-):-):-):-)
witam :-) zycze aby @ juz sie nei pojawila ;-) i zgadzam sie z Toba aby zaniedlugo juz wszystkie byly mamusiami (badz po raz kolejny mamuskami) a wtedy poprostu zmienimy temat watku hihihi :-D
czlowiek do wszystkiego sie przyzwyczaja.przeciez to tylko twoj termometr i w ogole podobno pomiar w pochwie jest dokladniejszy
p.s.ktos wczoraj oznajmil ze w ciazy jest ?bo nie czytalam.
czy zielona sie odezwala?
O wlasnie Eijf dobre pytanie co tam u Zielonej???? mam nadzieje ze same dobre wiesci!

Marzi55 - oj bidulko Nasza trzymaj sie cieplutko i kuruj dzielnie
Tośka32 - tez trzymaj sie cieplutko i duzo zdrowka zycze oraz aby badania nie wykazaly niczego niedobrego

A u mnei nic ciekawego pozatym ze cos mnie kuje i kuje od wczoraj ale nawet nie potrafie dokladnei okreslic gdzie ale na pewno nei jajnik , a do tego dalej glowa boli i nerwowa okrutnie jestem juz 3 dzien wrrrr a bol glowy to juz chyba tydzien sie za mna wlecze. Mam nadzieje ze w weekend odpoczne i humorek bedzie lepszy. Za to moj kocurek juz sie czuje znakomicie i lata jak poparzony po mieszkaniu hehe wariat jeden przynajmniej troche umila czas :sorry2:
moze od jutra uda mi sie ta tempke mierzyc...:blink:
 
cześć dziewczyny ja dopiero wróciłam z pracy, głowa mnie boli i nic mi sie nie chce a co tam u was?? testowała któraś??
O widze ze podobnie sie czujesz zycze poprawy humorku szczegolnie na weekend (oj szkoda ze niedziela bedzie bardziej smutna i refleksyjna ale czasem i taki dzien jest potrzebny) trzymaj sie dzielnie;-)

Marzi dzieki za horoskop dla Blizniat =)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ehh wczoraj zrobiłam TEST i niestety tylko I kreseczka:-(...a dzis dostałam @...tydzień po terminie!!

Trzymajcie się dziewczynki ale ja narazie robie sobie Urlopik z oglądaniem ubranek, wózków, łóźeczek itp.

PAPA :)
 
Do góry