reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dziewczyny dziękuję za Wasze wsparcie. Niezwykle cenne w tych pierwszych tygodniach ciąży. Oby wytrwać do 12 tygodnia później z górki.

Niki_forka i Nikiforka to te same osoby :) zalogowałam się facebooka i trzeba było nowy login podać :eek::eek:
Napewno spokojnie doczekasz do 12 tygodnai ciazy, a dalej bedzie jeszcze milej;-) a to dziwne ze musialas nowy login podac:eek:
 
reklama
Mmm a co u Ciebie? humorek dopisuje?

Eijf a to dobrze ze kotki same nei beda ;-)moj wlasnie ma napad czulosci:-D
@ się rozkręciła, więc zaczęłam 6 cykl, oby szczęśliwy,
dopada mnie jakaś depresja, chyba potrzebuję trochę odpoczynku, a urlop mam dopiero w grudniu :( a co tam u ciebie?
 
@ się rozkręciła, więc zaczęłam 6 cykl, oby szczęśliwy,
dopada mnie jakaś depresja, chyba potrzebuję trochę odpoczynku, a urlop mam dopiero w grudniu :( a co tam u ciebie?
A to jeszcze troche i urlopik- napewno szybko zleci ten czas i wypoczniesz spokojnie, napewno dzielnie dotrwasz;-) i nei daj sie depresji
A u mnei tak sobie sama juz nei wiem co i jak. Czuje sie jakbym byla przeziebiona i juz 6 dzien glowa mnei boli ale temperatura w normie. Do tego @ okazala sie jakas namiastka @ wiec sama nei wiem co myslec. poszlam do gina ale najblizszy termin to 19 listopada. Co ma byc to bedzie narazie to czekam na weekend zeby sie wyspac i odpoczac.
 
A to jeszcze troche i urlopik- napewno szybko zleci ten czas i wypoczniesz spokojnie, napewno dzielnie dotrwasz;-) i nei daj sie depresji
A u mnei tak sobie sama juz nei wiem co i jak. Czuje sie jakbym byla przeziebiona i juz 6 dzien glowa mnei boli ale temperatura w normie. Do tego @ okazala sie jakas namiastka @ wiec sama nei wiem co myslec. poszlam do gina ale najblizszy termin to 19 listopada. Co ma byc to bedzie narazie to czekam na weekend zeby sie wyspac i odpoczac.
może idź prywatnie to będzie szybciej??
 
wiecie co mi się wydaje dziwne?? temperatura mi spadła na 2 dni przed @ w pierwszym dniu plamienia, a teraz jest w miarę wysoko jak na tą część cyklu, czy to normalne??
 
może idź prywatnie to będzie szybciej??
a wlasnie nie wiem.. moze wczesniej jeszcze sprawdze testem a najlepeij to bym na bete poszla ale niebardzo mam jak bo od 7 pracuje :/, bo jak sie okaze ze to jednak nei to to szkoda troche kasy, teraz troche krucho po remoncie jest.... jeszce zobacze pomysle bo prywatnie to i z marszu przyjmuje
Szkoda ze do Ciebie ta wredota przyszla tak neiproszona, ale nie mysl negatywnie, 6 brzmi bardzo ladnie moze to bedzie ten szczesliwy cykl czego zycze z calego serca:tak:
 
wiecie co mi się wydaje dziwne?? temperatura mi spadła na 2 dni przed @ w pierwszym dniu plamienia, a teraz jest w miarę wysoko jak na tą część cyklu, czy to normalne??
Ja neistey sie nei znam ale moze to jednak nie bedzie @ tylko takei plamienie choc niechce nakrecac bo to tylko dobre zyczonka takie, moze jak beda Dziewczyny to cos Ci doradza bo ja neistety nie wiem co to moze oznaczac
 
a wlasnie nie wiem.. moze wczesniej jeszcze sprawdze testem a najlepeij to bym na bete poszla ale niebardzo mam jak bo od 7 pracuje :/, bo jak sie okaze ze to jednak nei to to szkoda troche kasy, teraz troche krucho po remoncie jest.... jeszce zobacze pomysle bo prywatnie to i z marszu przyjmuje
Szkoda ze do Ciebie ta wredota przyszla tak neiproszona, ale nie mysl negatywnie, 6 brzmi bardzo ladnie moze to bedzie ten szczesliwy cykl czego zycze z calego serca:tak:
masz rację, zrób test za kilka dni i wszystko się wyjaśni, a gdyby to nie była fasolka niech lekarz da ci skierowanie na badania hormonów, lepiej chuchać na zimnie...

a to dobrze że już remont z głowy, do jak dędzie dzidziuś będzie bużo ważniejszych wydatków ;)
Ja neistey sie nei znam ale moze to jednak nie bedzie @ tylko takei plamienie choc niechce nakrecac bo to tylko dobre zyczonka takie, moze jak beda Dziewczyny to cos Ci doradza bo ja neistety nie wiem co to moze oznaczac
to napewno nie jest tylko plamienie tylko normalna @ bo krwawienie już jest normalne i brzuch mnie boli, no ale najważniejsze że bromergon już chyba działa i już teraz są dużo większe szanse na szanse na fasolkę.
 
reklama
Czesc Wam Dziewuszki...ja nadal nie mam @! :) 27.10.2009 minął miesiąc odkąd miałam ostatnią @ wiec jest szansa hehe Prawda??Mam mdłości rani i wieczorkiem dziś wyjątkowo mniej i czasami kręci mi sie w głowie i tak od ok 2 tyg... Jak myślicie?:-)
Kupiłam dziś test i chyba jutro rano go zrobię :-) bo już nie potrafie sie doczekac-szkoda tylko jak pokaże sie 1 kreseczka...bo bedzie mi smutno:-(
 
Do góry