reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

wiem i powiem ci szczerze że Twój przypadek napawa mnie madzieją, ja też biorę bromergon,a po owu mam jeszcze zacząć brać primolut nor i mam nadzieję ze wreszcie się uda. Serdeczne gratulacje Nikiforka, życzęci spokojnej ciąży i zdrowego dzidziusia


A co to za leki? Są na receptę?? :)
 
reklama
tak bromergon na obniżenie prolakltyny i primoltu na zwiększenie progesteronu, gin mówi że jak w ciągu 2 miesięcy nie zaskoczę mam przyjść i zobaczymy co dalej

Tośka ty ignorowana?? nigdy!!

dziewczyny ja dzisiaj z doskoku bo mam mieć gości i robię 1000 rzeczy na raz :)
 
A tak poza tym to dzis jestem w 29 dc i @nie ma wiec jest nadzieja hehe Trzymajcie kciuki kobitki:-) Chcemy już mieć małą Shanti albo synusia-imię jeszcze nie wybrane ;-)
 
Witam dziewczyny, narazie tylko sie witam
Co u was?. Zaraz wezme sie za nadrabianie postow z wczoraj;-):tak:, bo cały dzien mnie nie bylo, najpierw praca, potem wieczorem impreza u znajomych, myslalam ze wczoraj zwarjuje wszyscy naklaniali mnie do picia, a ja musialam twardo mowic nie. Nie chce wszystkim mowic ze sie staramy i dlatego nie chce pic, bo irytuje mnie to tlumaczenie ze jeszcze nie jestem w ciazy, dla swietego spokoju wypilam toast z winka za zdrowie solenizanta:-(

U mnie 23 dc, staram sie nie doszukiwac objawow choc czasami kluja mnie jajniki, ale poza tym to nic innego, tempka w gorze, ale nie wiem czy nie łapie mnie przeziebienie bo w ciagu dnia mam dzis 37,5
 
A tak poza tym to dzis jestem w 29 dc i @nie ma wiec jest nadzieja hehe Trzymajcie kciuki kobitki:-) Chcemy już mieć małą Shanti albo synusia-imię jeszcze nie wybrane ;-)
no jesli cykle masz 28dniowe to rzeczywiscie fajne ze jeszcze sie nie pojawila.a jak tam poranna temperatura?moze sprawdzisz po zbudzeniu(nawet jesli do tej pory tego nie robilas.)wiesz jak?

a co imienia to wiele z nas ma problemy z wybraniam dla chlopca...ja od lat sie zastanawiam
 
Witam dziewczyny, narazie tylko sie witam
Co u was?. Zaraz wezme sie za nadrabianie postow z wczoraj;-):tak:, bo cały dzien mnie nie bylo, najpierw praca, potem wieczorem impreza u znajomych, myslalam ze wczoraj zwarjuje wszyscy naklaniali mnie do picia, a ja musialam twardo mowic nie. Nie chce wszystkim mowic ze sie staramy i dlatego nie chce pic, bo irytuje mnie to tlumaczenie ze jeszcze nie jestem w ciazy, dla swietego spokoju wypilam toast z winka za zdrowie solenizanta:-(

U mnie 23 dc, staram sie nie doszukiwac objawow choc czasami kluja mnie jajniki, ale poza tym to nic innego, tempka w gorze, ale nie wiem czy nie łapie mnie przeziebienie bo w ciagu dnia mam dzis 37,5
starania czy nie starania.co dziwnego ze ktos nie pije?mnie to zawsze w polsce draznilo.U mnie przyzwyczaili sie bo ja wlasciwie nigdy nie pije.odrobine wina do kolacji.
co do temperatury to ta w ciagu dnia jest jak najbardziej normalna jesli chodzi o druga faze.ja przynajmniej zawsze w ciagu dnia mam ponad 37
 
Witaj :-)
Co do lyczka alkoholu a zwlaszcza winka - mysle ze z pewnoscia Ci to nie zaszkodzilo, czasami odrobina alkoholu (symboliczny lyk) moze wrecz pomoc - krazenie poprawione, napiecie miesni i psychiczne obnizone - wiec nie masz co miec wyrzutow sumienia. Nie dajmy sie zwariowac i nie ograniczajmy sie do wdychania na okraglo swiezego powietrza, lykania hormonow i witamin - gdyby to bylo glownym powodem pomyslnych i zdrowych ciaz to chyba mielibysmy na ziemi spore wyludnienie ;-)
Oczywiscie nie namawiam do uzywek ale trzeba myslec zdroworozsadkowo.

No a nawiazujac do Twojego wykresu to wyglada on bardzo obiecujaco :tak:
masz racje.ja przez kilka mc niemal w ogole nie pilam choc jak wspominalam kieliszek wina mi smakuje.wyszlo na to ze w ciazy nie bylam i ciagle sobie odmawialam.teraz powiedzialam kociec!dopoki nie wiem ze jestem w ciazy to nie bede szalala bo moglabym tak z rok czekac.Poza tym szczerze mowie ze przechodzi mi to nakrecanie sie i szalenie z witaminkami itp.teraz zapominam je nawet brac.moze sobie po prostu kwas foliowy lykne.Nie ma co przesadzac.w aptece facet powiedzial mi (choc czesto to slysze) ze jak sie czlwoei zdrowo odzywia to nie ma powodu by je lykac.ja musze np witaminy b bo nie jadam miesa ale juz nie lykam codziennie.po rpostu jak mi sie przypomni.

mmm-najwazniesze ze probujesz cos zrobic i jestes pod kontrola lekarza.pytalas o castangus?
 
No właśnie mam niereularne cykle zatem jeszcze kilka dni poczekam, co do temperatury to nie mierzyłam nigdy jak masz chwilkę to napisz "co sie z czym je":-)
 
cześć Kochane :-)
Wrociłam z długaśnego spaceru z mężem :-), teraz on pojechał zrobić nam zakupy, więc mam troszkę czasu dla siebie.
Ilonko mam nadzieję, że jest fasolka.
Eijff trzymam kciuki za Twój niezapomniany urlop.
Biedroneczko ja też po owu, ale u mnie objawów ciążowych brak.
Zresztą spójrzcie na mój wykres - co prawda mierzę dopiero po owu tym razem, ale strasznie mizernie to wygląda.... dawno tak nie było :-( :-( aż ciężko mieć nadzieję w tym miesiącu
 
reklama
Eijf - mówiłam na swoim przypadku :) bo ja bardzo przejmująca jestem :) ale tak jak powiedziałaś na każdego przyjdzie pora.

Ja za Was wszystkie trzymam mocno kciuki. Na pewno Wam się uda.

A ja kurcze kicham i prycham :-:)-:)-( z nosa cieknie, główka pobolewa echhh no teraz się nadało przeziębienie co za niefart :wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry