reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Z innej beczki.Pochawle sie ze mnie moj wczoraj zaskoczyl kupujac mi prezent od tak sobie.(to nie w jego stylu).Kupil mi kosmetyk a dokladnie cos do zmywania twarzy z olejkiem rozanym z firmy ktorej nie znam http://www.johnmasters.com/i podobno wszystko jest organiczne bez zadnych "smieci chemicznych".Jeszcze mi radzil ze to jest lepsze bo to bo tamto.I najsmieszniejsze ze z NY wlasnie.Fajnie tak spontanicznie cos od czasu do czasu dostac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pewnie, sluszne podejscie, taka wyprawa to wyprawa zycia a pozniej wakacje all in na wyspach;-) jakbys czegos potrzebowala a propo Belgii to ja chetnie pomoge;-)

Zostawie ta tempke co ma byc to i tak bedzie:tak: kilka podejsc dalo mi na wstrzymanie i jakos tak light podchodze:-)
no szkoda ze w samej brukseli nie mieszkasz to bym samochod u ciebie zostawila he he.Nigdy nie lecielismy z brukseli ale podobno amsterdam jest najdrozszy i nie moglam uwierzyc ze ten sam wylot rozni sie az o 400 e.Stracimy niestety troche na dojazd do brukseli i parking przede wszystkim (bo od 80 e ) ale najwazniejsze by sie udalo!nienawidze czekac a musze az wiza przyjdzie.Powiedzieli ze ja dostalam i przyjdzie poczta (na ich stronie podaja ze czeka sie 3-4 dni) ale ja chce miec to w rekach by rezerwowac.zanim moj sie rozmysli no i nie wiadomo czy te wycieczki ktore wynalazlam sa aktualne.Bo reszta to naprawde przesada jesli chodzi o cene.
a w ogole to jakie macie biura podrozy w belgii?takie bardziej znane.Moze przez belgijskie poszukam skoro i tak mamy z brukseli leciec(tak moj wczoraj mowil).Bo my tu np.d-reizen czy arke.nl .Jakie wy macie??
 
no szkoda ze w samej brukseli nie mieszkasz to bym samochod u ciebie zostawila he he.Nigdy nie lecielismy z brukseli ale podobno amsterdam jest najdrozszy i nie moglam uwierzyc ze ten sam wylot rozni sie az o 400 e.Stracimy niestety troche na dojazd do brukseli i parking przede wszystkim (bo od 80 e ) ale najwazniejsze by sie udalo!nienawidze czekac a musze az wiza przyjdzie.Powiedzieli ze ja dostalam i przyjdzie poczta (na ich stronie podaja ze czeka sie 3-4 dni) ale ja chce miec to w rekach by rezerwowac.zanim moj sie rozmysli no i nie wiadomo czy te wycieczki ktore wynalazlam sa aktualne.Bo reszta to naprawde przesada jesli chodzi o cene.
a w ogole to jakie macie biura podrozy w belgii?takie bardziej znane.Moze przez belgijskie poszukam skoro i tak mamy z brukseli leciec(tak moj wczoraj mowil).Bo my tu np.d-reizen czy arke.nl .Jakie wy macie??


U nas jest ok z www.jetair.be i www.neckermann.be

A moze jakbyscie z Eindhovenu polecieli??? Od nas duzo osob lata wlasnie tak bo podobno bardzo tanio ale nie wiem jakie maja polaczenia bo sama nigdy nie lecialam:sorry2:
 
Kochana Mmm - bardzo Cię proszę nie smuć się. Masz żywy przykład, że się udaje. Ja wierzę, że w moim przypadku Bromergon i Metformax zadziałały i przyczyniły się do zafasolkowania. W Twoim przypadku to pewnie kwestia czasu. No zobacz - doszliśmy z mężem do tego, że przytulaliśmy się na początku października we wrześniu po @ w ogóle bo mnie nie było w ogóle w domu, a jak byłam to miałam @. I ten jeden jedyny raz zadziałał :tak::tak::tak: Jak widzisz na każdego przychodzi pora.
Powiem Ci, że troszkę lepiej było bez forum. Mam nadzieję, że się nie obrazicie i dobrze zrozumiecie moje słowa. Czasami warto odpocząć od ciągłego zamartwiania się i myślenia o tym że innym się udało a mi znów nie. Dobrze choć na chwilę zająć się czymś innym niż codziennym pisaniem na forum - choć wiem że uzależniacie :tak::tak:

I tak sobie myślę, że jednak jak ma wyjść to wyjdzie i choćby się na rzęsach stawało, sprawdzało owulację, mierzyło temperaturę, brało wisiołka i inne ziółka to jak nie jest w tej chwili pisane to się nie stanie. Więc może po prostu wyluzować:cool2::cool2::cool2:


A ja żeby nie być gołosłowną pokażę Wam teścik i oczywiście łapcie ciążowe fluidki ********************************************************.

Wiecie od 2 tygodnia otaczam się chorymi osobami (dziadek, tata, koleżanka) i coś czuję że i mnie łapie :-:)-:)-( mam nadzieję, że domowymi sposobami się wyleczę bo teraz to leki zakazane.
 

Załączniki

  • Fasolka.jpg
    Fasolka.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 36
wiem i powiem ci szczerze że Twój przypadek napawa mnie madzieją, ja też biorę bromergon,a po owu mam jeszcze zacząć brać primolut nor i mam nadzieję ze wreszcie się uda. Serdeczne gratulacje Nikiforka, życzęci spokojnej ciąży i zdrowego dzidziusia
 
U nas jest ok z www.jetair.be i www.neckermann.be

A moze jakbyscie z Eindhovenu polecieli??? Od nas duzo osob lata wlasnie tak bo podobno bardzo tanio ale nie wiem jakie maja polaczenia bo sama nigdy nie lecialam:sorry2:
dzieki,sprawdze sobie.Musialam zjesc sniadanie wiec dlatego dopiero teraz odpisuje.(w ogole w pizamie laze).Jesli chodzi o einhoven to lecialam stamtad do anglii ale to jest male lotnisko i wydaje mi sie ze raczej po europie lataja tylko.podobno amsterdam jest jednym z najdrozszych miejsc.,zaluje bo z brukseli za grosze do polski sie lata.moglabym na weekendy letac,na kawe do mamy:)
 
toska-nie jestes ignorowana.ja ci nawet wczoraj odpisywalam.tak juz jest ze postow jest wiele i niektore przemykaja albo pozostaja niekomentowane co nie znaczy nieczytane.trudno odpowiedziec na wszystkie i nie warto brac sobie tego do serca.Mnie czesto nie ma caly dzien i automatycznie jestem zapominana ale to nic dziwnego.

mmm-oj jaka szkoda.nic ci nie potrafie poradzic.

nikiforka-pewnie latwiej sie doradza kiedy juz sie udaje,ale wiem o co ci chodzi.Bo ja wiem czy to forum przeszkadza w fasolkowaniu.jak widzimy rozne dziewczyny aktywne na forum ,liczace dni itd zachodza w ciaze a inne nie.niektore odpoczywaja od pisania i nadal sie im nie powodzi.Tak wiec nie wiem czy to ma duzy wplyw.Wierze jednak ze warto skupic sie na czyms innym.Sama zauwazylam ze nie wnikam az tak gleboko w swoje starania w tym mc (ale tak samo bylo przez wakacje kiedy to zajeta czyms innym bylam a mimo tego nie udalo sie).Wierze ze nadejdzie taki moment kiedy sie uda.Moje znajome tez staraly sie jakis czas.czesto do roku.Innym udalo sie blyskawicznie ale recepty nie ma.
 
reklama
Eijf oczywiscie ze nie biore sobie tego do serca. Gdybym miala jakies 12 lat mniej to moze...:blink: Chcialam jedynie zaczepnie powiedziec "halo, jestem tutaj" bo ostatnimi dniami jak sie pojawialam nigdy nik mi nie odpisywal, jedynie n/t NY.
W koncu to TYLKO forum, wiec obrazac sie ani przejmowac naprawde nie ma czym... w koncu wiekszosc z nas (niestety) ma duzo powazniejsze poroblemy :dry:
czesto czytam ze ktoras widzi sie niedostrzezona ale mysle ze po prostu w tej masie postow trudno jest odpowiedziec kazdemu.No ale nic nie zaszkodzi sie przypomniec.Ja tak schodze z tematu moze dla odreagowania a moze dlatego ze na razie jesli chodzi o staranie nie mam o czym za wiele pisac i boje sie troche tylko tym zajmowac,analizowac kazda krople sluzu,kazde zaklucie.Moze cos wiecej bede miala do napisania w przyszlym tyg kiedy to mam nadzieje bedzie po owu i kiedy bede miala wyniki badan krwi ktore robilam w pt.Na razie to na spokojnie(jak zawsze przed owu).Po rpostu od czasu do czasu to robimy,testow owu nie mam,nie mysle o tym jak nawiedzona ale lubie z wami pisac wiec trajkocze na rozne tematy:)
 
Do góry