reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ilonka-noukie dobrze ci odpowiedziala.to nie ma znaczenia raczej z zajsciem w ciaze.tez mialam podniesione lekko limfocyty a kilka tyg pozniej juz nie.

noukie-ja bym nic nie odejmowala.organizm sie dopasuje a ty i tak jestes juz w fazie wyzszych.Nie ma wiekszego znaczenia chyba.co innego u mnie kiedy owu wypatruje(choc przyznam ze duuzo mniej w tym mc o tym mysle).Ladna temperatura tak w ogole.mozesz najwyzej zaznaczyc inny czas.tam sie wpisuje o ktorej mierzysz i o ktorej dzis zmierzylas ale po przestawieniu czasu juz bym tak zostawila
 
ilonka-noukie dobrze ci odpowiedziala.to nie ma znaczenia raczej z zajsciem w ciaze.tez mialam podniesione lekko limfocyty a kilka tyg pozniej juz nie.

noukie-ja bym nic nie odejmowala.organizm sie dopasuje a ty i tak jestes juz w fazie wyzszych.Nie ma wiekszego znaczenia chyba.co innego u mnie kiedy owu wypatruje(choc przyznam ze duuzo mniej w tym mc o tym mysle).Ladna temperatura tak w ogole.mozesz najwyzej zaznaczyc inny czas.tam sie wpisuje o ktorej mierzysz i o ktorej dzis zmierzylas ale po przestawieniu czasu juz bym tak zostawila


Chcialm troche odjac bo strasznie wysoko mi nabilo 37.15:dry:
 
No a ja wypatruje owu choc naprawde malo o staraniach mysle w tym mc bo mi wyjazd glowe zaprzata.bardzo bardzo chce pojechac szczegolnie ze moj ma jakis dom na oku i potem to nic z tego.Troche komplikacji sie pojawilo w zwiazku z rezerwacja i na razie czekam na wize ktora mam nadzieje przyjdzie w tym tyg!Mojego nie za bardzo ciagnie do miast ale go przekonalam.Zreszta w innych dobrze sie bawilismy.Problem w tym ze te wycieczki sa bardzo drogie jak na miasto i trudno znalezc cos wzglednego.Za mniej niz 700 od osboby(bez jedzenia i innych atrakcji) nic nie mozna znalezc.No wiec kliknelam na rezerwuj ale juz nieaktualne a wszystko inne drozsze.No wiec znow cos wzglednego znalazlam i okazalo sie ze wszystkie wyloty z brukseli...Bo z NL duzo drozej (o 400e wiec naprawde roznica).Jakos przekonalam mojego do wylotu z belgii ale wychodzi na to ze jeszcze tam musimy dojechac i zaplacic za parking ok stowy...No i jescze ta znaleziona wycieczka musi byc aktualna!Musze czekac kilka dni zanim dostane wize ale mam nadzieje ze sie uda.mam taka ogromna nadzieje!skoro juz papiery zalatwilam i przekonalam mojego na wyjzd do miasta oraz na wylot z jeszcze innego kraju...chcialabym to juz zalatwic bo sie bede bala ze zas cos nie tak
 
Chcialm troche odjac bo strasznie wysoko mi nabilo 37.15:dry:
Oj to nie wiem.W sumie niby odejmuje sie 0,5 stopnia po pol godz.ale on sam odejmie,tzn zaznaczy to jakos jesli temperatura zmierzona byla o innej porze.
Ja dopiero teraz zajarzylam ze dzis tez pol godz pozniej mierzylam a wszystko przez to ze moj telefon automatycznie sie przestawil...spojrzalam na czas i myslalam ze to stary a zarowno telefon i komputer sie poprzestawialy same
 
Oj to nie wiem.W sumie niby odejmuje sie 0,5 stopnia po pol godz.ale on sam odejmie,tzn zaznaczy to jakos jesli temperatura zmierzona byla o innej porze.
Ja dopiero teraz zajarzylam ze dzis tez pol godz pozniej mierzylam a wszystko przez to ze moj telefon automatycznie sie przestawil...spojrzalam na czas i myslalam ze to stary a zarowno telefon i komputer sie poprzestawialy same

No wlasnie:sorry2: Eijf wydaje mi sie zebys jednak pojechala do NY kurcze moze sie juz taka okazja nie trafic a na wyspy cieple zawsze mozna jechac nawet z maluszkami;-)

Nouke masz tak samo wysoką jak i ja:) nie martw sie na pewno jest tak jak ma byc:tak:;-) ktory d.c.??

Boje sie ze ta wysoka tempka przez to ze zle zmierzylam:sorry2:, dzis u mnie 22 dc 8 dpo;-)
 
Noukie-tak to sobie wlasnie tlumaczylam.Predzej wezmie sie dziecko na wyspy niz do miasta.Poza tym chcemy dom kupic i na razie sie skonczy pewnie.No ale teraz niech ja cos znajde bo wczoraj to co znalazlam bylo nieaktualne.No i jak mowilam najpierw do belgii musimy sie tluc.Niech ta wiza juz przychodzi bym mogla dzialac.Niby wysylaja tego samego dnia ale poczta w pn nie chodzi wiec conajmniej do wt,sr czekac musze:(

ja bym te temperature tak zostawila i mierzyla dalej bo czas i tak sie przestawil.Nie sadze by najblizsze dni mialy znaczenie.Po prostu musi byc wysoka i nie spasc.piekna masz te temperature bo w ubieglym cyklu tak skakala
 
reklama
Noukie-tak to sobie wlasnie tlumaczylam.Predzej wezmie sie dziecko na wyspy niz do miasta.Poza tym chcemy dom kupic i na razie sie skonczy pewnie.No ale teraz niech ja cos znajde bo wczoraj to co znalazlam bylo nieaktualne.No i jak mowilam najpierw do belgii musimy sie tluc.Niech ta wiza juz przychodzi bym mogla dzialac.Niby wysylaja tego samego dnia ale poczta w pn nie chodzi wiec conajmniej do wt,sr czekac musze:(

ja bym te temperature tak zostawila i mierzyla dalej bo czas i tak sie przestawil.Nie sadze by najblizsze dni mialy znaczenie.Po prostu musi byc wysoka i nie spasc.


Pewnie, sluszne podejscie, taka wyprawa to wyprawa zycia a pozniej wakacje all in na wyspach;-) jakbys czegos potrzebowala a propo Belgii to ja chetnie pomoge;-)

Zostawie ta tempke co ma byc to i tak bedzie:tak: kilka podejsc dalo mi na wstrzymanie i jakos tak light podchodze:-)
 
Do góry