reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

No właśnie mam niereularne cykle zatem jeszcze kilka dni poczekam, co do temperatury to nie mierzyłam nigdy jak masz chwilkę to napisz "co sie z czym je":-)
najwazniejsze by mierzyc ja zaraz po przebudzeniu.ja mierze elektronicznym ale mozna rteciowym(o ile wiem to trzyma sie jakies 5 min ale moze ktos kto nim mierzy mnie poprawi.elektronicznym to chwilke trwa i zawsze sam daje znac kiedy pomiar sie konczy).Nie mierzysz pod pacha tylko w ustach(pod jezykiem.ja tak z boku mierze,nieco z tylu)z zamknieta buzia.lub w pochwie(podobno pomiar jest dokladniejszy ale jak ktos mierzy caly czas w ustach to nie ma znaczenia).
jesli @ sie zbliza to temperatura spada a jesli jest fasolka to utrzymuje sie wysoko.Wiem ze ty nie mierzylas i nie masz porownania co do pierwszej fazy przed owu(wtedy jest niska a potem rosnie po owulacji az do @),ale mysle ze troche ci cos na ten temat moze powiedziec wiec sprobuj!
 
reklama
Witaj :-)
Co do lyczka alkoholu a zwlaszcza winka - mysle ze z pewnoscia Ci to nie zaszkodzilo, czasami odrobina alkoholu (symboliczny lyk) moze wrecz pomoc - krazenie poprawione, napiecie miesni i psychiczne obnizone - wiec nie masz co miec wyrzutow sumienia. Nie dajmy sie zwariowac i nie ograniczajmy sie do wdychania na okraglo swiezego powietrza, lykania hormonow i witamin - gdyby to bylo glownym powodem pomyslnych i zdrowych ciaz to chyba mielibysmy na ziemi spore wyludnienie ;-)
Oczywiscie nie namawiam do uzywek ale trzeba myslec zdroworozsadkowo.

No a nawiazujac do Twojego wykresu to wyglada on bardzo obiecujaco :tak:
Mnie nawet lekarz zachęcał - kieliszek wina pomaga w końcu się rozluźnić i zapomnieć o stresach staranek. Choć jak ktoś ma skłonności to lepiej uważać z takim odreagowywaniem :cool2:
 
Eijf mnie tez to wlaśnie w Polsce denerwuje, że zawsze na zabawie ludzie wszystkim picie wciskaja, tak jakby bez upicia nie mozna sie było dobrze bawic. Ja nie potrzebuje wypic by dobrze sie bawic, tym bardziej ze wogole nie znosze zapachu np wodki, czy mocniejszych niz wino alkoholi:baffled:. A jak tam wasze plany wakacyjne cos juz zarezerwowaliscie?
Toska wykres moze i obiecujacy, ale pierwszy tez taki byl i nic nie bylo, wiec narazie sie nie nakrecam, pozostaje mi tydzien oczekiwan czy @ przyjdzie czy nie. Co ma byc to bedzie:tak:
A co do witamin to ja lykam tylko kwas foliowy, zelazo i wiesiolka. Zelazo niestety dlatego ze przez moje nerki mam non stop anemie, wiec lykam je z przewami co 3 miesiace przez 3 miesiace;-)
 
cześć Kochane :-)
Wrociłam z długaśnego spaceru z mężem :-), teraz on pojechał zrobić nam zakupy, więc mam troszkę czasu dla siebie.
Ilonko mam nadzieję, że jest fasolka.
Eijff trzymam kciuki za Twój niezapomniany urlop.
Biedroneczko ja też po owu, ale u mnie objawów ciążowych brak.
Zresztą spójrzcie na mój wykres - co prawda mierzę dopiero po owu tym razem, ale strasznie mizernie to wygląda.... dawno tak nie było :-( :-( aż ciężko mieć nadzieję w tym miesiącu
dziekuje,sama mam nadzieje ze sie uda bo juz widze komplikacje w rezerwowaniu(a musze sie wstrzymac dopoki wiza nie przyjdzie).wszystko co wybieram jest albo nieaktualne albo zbyt wiele kosztuje a ja mam budzet ktory chce i moge wydac na tydzien.no ale moze przejde sie do biura.

co do wykresu to nie wiem co ci powiedziec bo widze ze nie mierzylas regularnie przed owu wiec naprawde trudno cos stwierdzic.w moim przypadku 36,8-9 to wysoka temperatura ale wiem jakie mam przed owu( srednio 36,2)
 
Eijf - mówiłam na swoim przypadku :) bo ja bardzo przejmująca jestem :) ale tak jak powiedziałaś na każdego przyjdzie pora.

Ja za Was wszystkie trzymam mocno kciuki. Na pewno Wam się uda.

A ja kurcze kicham i prycham :-:)-:)-( z nosa cieknie, główka pobolewa echhh no teraz się nadało przeziębienie co za niefart :wściekła/y::wściekła/y:
Uważaj na siebie :tak:
Nikiforko Twój przypadek mnie pokrzepił... fajnie, że jesteś :blink:
Też już się długo staramy, też mam problem z PRL, ale jak widać, może się poszczęści...
Też jestem zwolenniczką wyluzowania się, ale niestety na razie jestem na etapie obłędnego myślenia o dziecku :zawstydzona/y:
Najgorsze, że gdzie nie pójdziemy to dzieci w wózkach... teraz taki prawdziwy baby boom... I ciężko zapomnieć o swoich problemach. :sorry2:
 
dzieki za poparcie w tym temacie;-):-D
A co do Twojego wykresu to mimo ze tempke mierzysz po ewentualnej owu to nie jest taki zly - troszke tempka spadla (co moze swiadczyc o zagniezdzeniu) a teraz powolutku idzie do gory - wiec co Ty chcesz od swojego wykresu? ;-) Popatrz na moj z tego cyklu - takie skoki ze ho ho :-D
A czy tatwoja jedna wysoka temka to nie jakis stan podgoraczkowy?? Moze infekcja lub cos?
 
Eijf mnie tez to wlaśnie w Polsce denerwuje, że zawsze na zabawie ludzie wszystkim picie wciskaja, tak jakby bez upicia nie mozna sie było dobrze bawic. Ja nie potrzebuje wypic by dobrze sie bawic, tym bardziej ze wogole nie znosze zapachu np wodki, czy mocniejszych niz wino alkoholi:baffled:. A jak tam wasze plany wakacyjne cos juz zarezerwowaliscie?
Toska wykres moze i obiecujacy, ale pierwszy tez taki byl i nic nie bylo, wiec narazie sie nie nakrecam, pozostaje mi tydzien oczekiwan czy @ przyjdzie czy nie. Co ma byc to bedzie:tak:
A co do witamin to ja lykam tylko kwas foliowy, zelazo i wiesiolka. Zelazo niestety dlatego ze przez moje nerki mam non stop anemie, wiec lykam je z przewami co 3 miesiace przez 3 miesiace;-)
ja to chyba nigdy wodki nie pilam.smierdzi mi i nic w niej nie widze.co innego troche dobrego wina:)ale i tak zadko pije.
co do wyjazdu to uz pisalam.Na razie czekam na wize i mam nadzieje ze szybko przyjdzie choc na jutro nie mam co liczyc bo w pn nie chodza a we wtorek nie mam mnie w domu.najszybciej sroda.poza tym juz pisalam ze wkorza mnie ze to co wybiore nie jest akutalne,albo strona sie zawiesza ,albo drozsze proponuja itd.itd. a ja ni chce wydac wiecej niz 700 od osoby bo jak sie okazuje musimy najprawdopodobniej leciec z belgii i tam trzeba dojechac,poza tym zaplacic stowe za parking no i wiadomo trzeba miec na jedzenie i atrakcje w samym ny.No a znalezienie czegos za te sume wcale nie jest takie proste jak sie okazuje:( no nic,na razie czekam i modle sie by sie udalo (szczegolnie ze moj ma dom na oku i jak bedziemy go kupowac to nagle moze stwierdzic ze bardziej nam na to potrzeba szczegolnie ze jeszcze do adwokata sytuacje prawna musimy uregulowac,testament itd. a to tez duzo kosztuje.dlatego mam nadzieje ze szybko cos zarezerwujemy bym miala to na papierze!)
 
dziekuje,sama mam nadzieje ze sie uda bo juz widze komplikacje w rezerwowaniu(a musze sie wstrzymac dopoki wiza nie przyjdzie).wszystko co wybieram jest albo nieaktualne albo zbyt wiele kosztuje a ja mam budzet ktory chce i moge wydac na tydzien.no ale moze przejde sie do biura.

co do wykresu to nie wiem co ci powiedziec bo widze ze nie mierzylas regularnie przed owu wiec naprawde trudno cos stwierdzic.w moim przypadku 36,8-9 to wysoka temperatura ale wiem jakie mam przed owu( srednio 36,2)
Uwielbiam planować wakacje. :-) NY musi być wspaniały... Moim typem jest obecnie trekking w Himalajach.. to byłby nasz samodzielny wyjazd :tak: jeśli dzidzi nie będzie, to pojedziemy za rok we wrześniu.:tak: A jeśli będzie, to odłożymy na jakieś kilkanaście lat... ale są też bezpieczniejsze miejsca do wypoczynku ;-):-)
Wiesz co Eijff ja mam zawsze takie wyższe tempki... widać chyba na wykresie z poprzedniego miesiąca, który się wyświetla też na mojej stronce.
Ale w tym miesiącu z takim prawdziwym płodnym śluzem było ciężko... właściwie pojawił się tylko na kilka godzin... mówiłam już o tym problemie ginie... na następnej wizycie coś mi pomoże - idę za kilka dni. Sama ziółek nie chcę brać, bo jednak łykam bromergon - boję się, żeby nic się ze sobą nie kłóciło.
 
uciekam na chwile dziewczyny.moze pora sie ubrac,nastawic pranie i wyprobowac moj prezent od mojego faceta:) na pewno wroce tylko niech ja cos w tym domu zrobie!
 
reklama
dzieki za poparcie w tym temacie;-):-D
A co do Twojego wykresu to mimo ze tempke mierzysz po ewentualnej owu to nie jest taki zly - troszke tempka spadla (co moze swiadczyc o zagniezdzeniu) a teraz powolutku idzie do gory - wiec co Ty chcesz od swojego wykresu? ;-) Popatrz na moj z tego cyklu - takie skoki ze ho ho :-D
Wiesz co uważam po prostu, że powinna teraz być wyższa... nie podoba mi się, że 1,2 i 3 dpo były wysokie, a teraz są już trzeci dzień dużo niższe... zagnieżdżenie to byłby pewien spadek na jeden dzień?
A co do Twojego wykresu... pamiętaj, że liczy się TENDENCJA a nie jedna tempka... mogło Ci ją coś zakłócić... może temperatura w pokoju, w którym spisz, lekkie zaziębienie, niedokładnie zmierzyłaś... ogólnie jest tendencja coraz niżej i to jest OK! :tak::tak:
 
Do góry