reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ja w ubiegłym miesiącu tak się sparzyłam na testach, że już teraz nie będę testować do terminu @. :-(
Tym bardziej, że miesiąc temu miałam mnóstwo "objawów", a teraz właściwie nic a nic... normalnie do bólu się czuję...
 
w tej chwili tródno powiedzieć owy się przesunęła i faza lutealna tęż się może przedłużyć, a tym bardziej że 2 tyg biorę bromergon i nie wiem czy on też nie wpłynie jakoiś na długość cyklu, myślę żę jak @ nie przyjdzie to zatestuję za jakież 5-7 dni
Oj to trzymam kciuki abys miala okazje zatestowac z pozytywnym wynikiem
A chce poczekac do neidzieli bo boje sie zobaczyc 1 kreche :-p a tak to jak do niedzieli nei bedzie @ to latwiej bedzie tak jakos mysle :-p a sobota i tak odpada bo calydzionek w szczecinie :cool2: bo juz sama nei wiem co jest grane i ani nei mysle negatywnie ani pozytywnie a wogole to ja skomplikowana jestem bo znak bliznieta i sama nie wiem co o tym myslec :-p
 
Ja w ubiegłym miesiącu tak się sparzyłam na testach, że już teraz nie będę testować do terminu @. :-(
Tym bardziej, że miesiąc temu miałam mnóstwo "objawów", a teraz właściwie nic a nic... normalnie do bólu się czuję...
to tak jak ja, w poprzednim cyklu piersi mnie bolały i jajnkik i w głowie mi się kręciło a teraz nic, aż się dziwię
 
dopiero co sciagnelam do domu i jesli bede czytac wszystko to na raty bo padnieta jestem a jeszcze musze skompletowac wszystko na jutro.posprawdzac jak dojechac itd.
Ciekawilo mnie tylko czy zielona jest w ciazy ale cos zaczelam czytac ze jeszcze sama tego nie wie.Smignelo mi tez cos o kolorach i mam nadzieje ze sie nie obrazicie ale ja zostaje przy czarnym i czerwonym a z zielonym dam sobie spokoj.O wszystkim pisze na czarno bo tak jest latwiej i lepiej sie czyta a wszystko co dotyczy staran i cyklow to na czerwono.Mnie sie to wydawalo jak najbardziej przejrzyste.

tak poza tym jakies wiesci?Bo pewnie wroce do czytania ale jak mowialm mam mase rzeczy do zrobienia.
 
Czesc Dziewczyny

Byłam ostatnio u lekarza ogolnego po skierowanie na badania ktore zaleca sie zrobic przed zajsciem w ciążę... Pani doktor zleciła morfologie, OB, cukier i cholesterol czy to wystarczy??A gdy spytałam o np.badanie grupy krwi i współczynnika to powiedziała, że raczej do ginekologa mam sie zgłosić po takie i inne hehe :-D Jutro idę po wyniki :)...a może już jestem w ciąży hehe
 
Ren powodzenia... :-)
nie dziekuje ;-)
Ren a zazwyczaj masz regularne cykle?
ciezko powiedziec po odstawieniu tabletek pierwszy cykl byl dlugi potem z 3 razy 27 dni, a ostatni mial az 31 i teraz nei wiem jaki...
Ja w ubiegłym miesiącu tak się sparzyłam na testach, że już teraz nie będę testować do terminu @. :-(
Tym bardziej, że miesiąc temu miałam mnóstwo "objawów", a teraz właściwie nic a nic... normalnie do bólu się czuję...
Ja zazwyczaj w 1 dniu @ to umeiram z bolu az do 3-4 dnia a jak narazie nic nei pobolewa , i zeczywiscie lepiej czekac minimum do terminu @. Ja i tak nie testowalam w dniu 27 dc tylko czekalam wlasnie do wczoraj tak na wszelki wypadek :-p
 
powiem wam dziewczyny dlaczego nie idę- bo pewnie z waszej perspektywy jestem głupia i nieodpowiedzialna..to nie jest pierwszy raz kiedy widziałam pozytywny test. Dwa razy byłam na becie następnego dnia i beta potwierdziła, że żadnej ciąży nie było w ogóle..raz byłą biochemiczna, ale to jeszcze wcześniej. U mnie każda @ zaczyna się plamieniami. Dlatego postanowiłąm poczekać na rozwój sytuacji z tym moim plamieniem. jeśli do ponidziałku nic się nie zmieni, to wtedy pujdę prosto do gina.
masz racje (choc ja majac mozliwosc polecialabym na bete).pamietam ze czesto ci te testy wychodza a potem nic.poczekaj spokojnie jesli masz cierpliwosc a potem tak czy tak idz do gina.nawet jak ciazy nie bedzie to wypytaj dlaczego wychodza ci te testy.Ja bym ich na twoim miejscu w ogole nie robila a jak juz chcesz to jakis mniej czuly bo moze sama z siebie tego hormonu masz duzo?U nas np predictor jest jak najmniej czuly i robi sie go nie wczesniej jak w dniu spodziewanej @
 
dopiero co sciagnelam do domu i jesli bede czytac wszystko to na raty bo padnieta jestem a jeszcze musze skompletowac wszystko na jutro.posprawdzac jak dojechac itd.
Ciekawilo mnie tylko czy zielona jest w ciazy ale cos zaczelam czytac ze jeszcze sama tego nie wie.Smignelo mi tez cos o kolorach i mam nadzieje ze sie nie obrazicie ale ja zostaje przy czarnym i czerwonym a z zielonym dam sobie spokoj.O wszystkim pisze na czarno bo tak jest latwiej i lepiej sie czyta a wszystko co dotyczy staran i cyklow to na czerwono.Mnie sie to wydawalo jak najbardziej przejrzyste.

tak poza tym jakies wiesci?Bo pewnie wroce do czytania ale jak mowialm mam mase rzeczy do zrobienia.
Zielona cos czytalam ze robila test i byl negatyw a teraz czeka do soboty bo wtedy ma termin spodziewanej @ (oby nei bylo). Ja czekam do niedzieli i jak nei bedzie dalej @ to testujemy. Aisim tez czeka bo negatyw i tez brak @
 
reklama
Do góry