reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Moje znajome w ciazy pily dopoki sie dowiedzialy.Kurcze ja to bym musiala wieki czekac .Nie to zebym tak czesto pila ale mamy dobre wina:)


Ja tez w sobote lampke wypije:sorry: planuje wieczor serowo-winowy juz wszystko kupilam no i do tego ten film przytaszcze:tak:

Jutro musze jechac taki kawal drogi bo dzisiaj bylam nas w buty obkupic i mojemu M wzielam jedna pare o dwoch rozmiarach tzn jeden but od drugiego o dwa rozmiary wiekszy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja nie wiem jak ja patrzylam:sorry: jutro jade odmienic ale tak mi sie nie chce bo to tak daleko:sorry:

Eijf jutro masz to rozmowe????
 
Eijf duzo masz na glowie teraz ale to moze i dobrze jak troche sie zapomnisz i nei bedziesz pilnowac tak cyklu moze wyniknie z tego niespodzianka ;-) czego zycze. No a z facetami zawsze tak jest nagle zmeiniaja zdanie i to najczesniej jak juz wszystko ustalone, a to niby nam przypisuja ;-)
taki kocurek z jesienne wieczory jest lepszy niż termofor
A to z pewnoscia hihihi ja lubie jak na kolana mi wskoczy i grzeje :-D a teraz lezy z lapkami w powietrzu i ogrzewa swojego wybawce lesnego (maz go znalazl jak poszedl do lasu na grzyby ;-))

A ja to jak mam ochote wypic piwko albo wino to swieto lasu i cud nad cudy hehehe
 
Ren ja tez duzo nie pije ale jakos tak na ser i czerwone wino mnie wzielo:sorry::sorry::sorry:

Co do kociakow to fajnie jak tak sie wyleguja;-);-);-) korzystajcie dziewczyny z tego bo to podobna niesamowita energia;-)

I ja zmykam:tak: do jutra;-)
 
U mnie też 21dc. !

Idziemy łeb w łeb!:-D
Ja się dołączam - u mnie 20dc

Czesc Dziewczyny

Byłam ostatnio u lekarza ogolnego po skierowanie na badania ktore zaleca sie zrobic przed zajsciem w ciążę... Pani doktor zleciła morfologie, OB, cukier i cholesterol czy to wystarczy??A gdy spytałam o np.badanie grupy krwi i współczynnika to powiedziała, że raczej do ginekologa mam sie zgłosić po takie i inne hehe :-D Jutro idę po wyniki :)...a może już jestem w ciąży hehe
witaj :-)
powodzenia :-)
obyś już była w ciąży :-)
myślę, że gin zleci Ci więcej badań.

nie dziekuje ;-)

ciezko powiedziec po odstawieniu tabletek pierwszy cykl byl dlugi potem z 3 razy 27 dni, a ostatni mial az 31 i teraz nei wiem jaki...

Ja zazwyczaj w 1 dniu @ to umeiram z bolu az do 3-4 dnia a jak narazie nic nei pobolewa , i zeczywiscie lepiej czekac minimum do terminu @. Ja i tak nie testowalam w dniu 27 dc tylko czekalam wlasnie do wczoraj tak na wszelki wypadek :-p
oj może będzie fasolinka :tak:

o Noukie,ale ty juz daleko po owu:) zazdroszcze.ten etap jest najprzyjemniejszy
A ja myślę, że najprzyjemniejszy jest etap owu i starań............ ;-)
Potem to już zresztą nawet nie można nic zaradzić ;-) hihi i to czekanie i wymyślanie objawów... :shocked2:
 
reklama
Do góry