reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no to już niedużo zostało Ci do testowanka :-)
U mnie po Bromergonie nie było zmian w długości fazy lutealnej, ale miałam progesteron w normie już przed braniem bromergonu.
 
reklama
dlaczego? może warto już teraz? po co tracić miesiąc??? Jak zaczniesz teraz i nic to nie da, to może chociaż następnym razem wystartujesz z lepszego poziomu??
 
cześć kobitki!
Za Wami to trudno nadążyć..tyle piszecie!! Test negatywny ...a@ 2 dzień opóźnienie!! I dziwnie się czuję od 3 dni chodzę spać o 20:30 i przesypiam do 6 rano!
To podobnei jak u mnie to czekamy dalej ;-)
Witam dziewczynki rano...

u mnie 21 dc, a drugi dzień przyjmowania Duphastonu... póki co lek tolerowany przez organizm bez wiekszych problemów...




W kwestii innych objawów organizmu:
  • nadal momentami pobolewa mnie dolna prawa stona brzucha (jakby tępy ból, a czasami kłucie jajnika) - mam nadzięję, że to dobra oznaka...:tak:
  • o dziwo coraz bliżej końca cyklu a mnie tym razem w ogóle nie bolą piersi...:eek:
  • jestem jakaś osłabiona, wczorajsza, dziwna... niewyspana??? ale to chyba raczej zbliżające się przeziebienie...:cool:
Zielona, spokojnie... Ty lepiej idź do tego lekarza... skoro miałaś 2 kreski a teraz jest plamienie to trzeba to koniecznie skonsultować!!!!

Ren, jak wynik???

A co u pozostalych staraczek??? Pewnie łóżka, prysznice, stoły, dywany, windy... dymią od starań??? hihihihi:tak::-Dżarotwałam...
Ja narazie czekam bo wczoraj byl negatyw a @ nie ma. 32 dzien cyklu dzis albo 33 bo juz sie pogubilam a zazwyczaj milam 27 i tylko raz 31. Czekamy co bedzie.
hej hej!
dziewczyny ponieważ jest kłopot z wychwyceniem najważniejszych informacji przypominam żebyśmy pisały na czerwono wszystkie te rzeczy, które są związane z tematem, a reszte na czarno, bo chyba nam się trochę zapomniało ;-)

a ja dalej nie wiem czy u mnie po owu przy przed... tempka jakaś byle jaka, brzuch pobolewa na dole i to by było na tyle...
Wiecie co odnośnie tych kolorów to mam inny pomysł - może na czarno piszmy to co totyczy tematu, na zielono - pierdoły, a na czerwono - rzeczy ważne!!!
Bo mnie osobiście to oczy bolą od tej czerwieni!!!
Dobry pomysl z tymi kolorami:tak:

witam dziewczynki. u mnie jeden wielki znak zapytania. test rano- acona- negatyw. plamienie ustalo, tempka w górę..czekam więc dalej. nie jade na żadną bete- nie chce mi się, zreszta i tak już nastawiam się na @...jakie jest prawdopodobieństwo, że test w 12 dpo wychodzi negatyw??mavie takie ciążowe doświadczenia?Te któe mają dzieci oczywiście...
No to strasznie dziwnie no ale moze masz racje i poczekaj do tej soboty, a co do klucia to dzisiaj w pracy tez tak czulam jakby od srodka szpilke wbijal ktos z jednej strony ale nie dlugo to bylo.

a własnie dziewczyny jakie testy polecacie?? które to sa te najczulsze?
ja wiem że bobo test niebieski strumieniowy jest boski i szybko wykrywa hcg
A ja zapytam podobnie lepsze sa plytkowe czy strumieniowe?
u mnie dzisiaj 11dc, kreska na teście owulacyjnym taka sama jak wczoraj, od wczoraj piję siemię lniane i biore olej z wiesiołka, by śluz owulacyjny był w końcu książkowy

zielona moja koleżanka zaledwie 2 tygodnie temu też tak miała - najpierw test pozytywny, potem negatywny, pojechała na bete - wynik 5, więc nic pewnego, teraz była na USG - ciąża blizniacza jednojajowa, trzymam kciuki
To to dopiero zakrecona sytuacja ale milo slyszec ze jednak pojawilo sie szczescie i to jeszcze podwojne - wszystkiego dobrego zycze tej szczesliwej osobce :-)
Czesc dziewczyny, wpadam tylko napisac, ze @ dzis przylazla, za wczesnie i wogole bez sensu... jakos mi sie coraz bardziej te cykle skracaja:-( spodziewalam sie jej dopiero jutro:-(malpiszon jeden:-(
Wogole musze odetchnac troche od tego ciaglego myslenia o dziecku bo chyba zwariuje w koncu :-(
Ojj ta niedobra @ jak tak mogla przyjsc nieproszona ale nie smuc sie :sorry: i witam w rodzince wiekowej nawet nei zauwazylam wczesniej ze my rowiesniczki ;-)
ja sie nie upieram że była 13d.c. przecież pisałam że nie jestem pewna bo Gin własnie mi mowil ze moze byc pozniej. Dobrze sie składa tak czy siak bo serduszkowalismy dużo nawet w owu i potem w 17d.c. :)
i co ma byc teraz to bedzie! :-);-)
Trzymam kciuki :tak:

U mnie 32 albo 33 (troche sie pogubilam :-p) dzien cyklu @ dalej nie ma, klucie mialam podobne do Zielonej jakby szpilka ktos dziabal ale krotko i troszke bruunatnego sluzu ale malo hmmm narazie poczekam do niedzieli, a wogole to caly dzien glowa mnie boli :crazy: i ogolem zly humor mam mam nadzieje ze jutro juz bedzie weselej
 
reklama
Do góry