reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no ja tez mam taka nadzieje!wlasnie sprawdzam ceny i troche sie rozczarowalam.Ogolnie jestem naiwna i jak widze ceny "od" to mysle ze wlasnie takie sa,tymczasem juz wielkokrotnie przekonywalam sie ze wlasciwie nie mozna ich znalezc i do kazdej ceny "od" nalezy dodac niemal drugie tyle...tyle razy przez to przechodzilam!W koncu to n.y.No nic,szkoda mi tylko ze na razie w ogole nie moge dzialac dopoki nie dostane wizy.Mam nadzieje ze potem nie bedzie problemow ze znalezieniem czegos wzglednego bo na jakies hostele nie mam co mojego namawiac...w sumie nie hotel najwazniejszy bo przeciez nie bede w nim siedziala caly dzien ale musi byc czysty i z dobra lazienka.
Spokojnie, załatw wizę a potem na pewno się coś znajdzie - 3mam kciuki!
 
reklama
Agniesiar nie martw sie;-) czasami tak wlasnie wyjdzie ze nie ma fajerwerkow:sorry: u mnie tak jak pisalam inny problem czesciej przed nie mam ochoty:zawstydzona/y: ale jak sie juz przytrafi to potem sama sie z siebie smieje co jest ze mna ze tak mi sie wlasnie nie chce przed:sorry: przeciez to taka mila robota:-D:-D:-D

Pewnie masz rację, ale wczoraj jakoś tak na prawdę nie było za fajnie, ale dziś albo jutro (zależy od tego co powie gin.) będzie na bank milej:-D
 
Cześć wszystkim!:-)

Martilla a Ty swojego po prostu zgwałć, nie musisz się do niego odzywać :-)

olałam go ... i poszłam spać...:sorry:

czesc wszystkim!
nadzieja umarla! zaczynam 9 cykl. bylam na to gotowa ale mimo wszystko tak mnie w sercu zakłuło jak zobaczyłam ze dostalam @:sorry:
mi również przykro... przytulam mocniaszczo !!

agniesiar
kurde kobieto to o której Ty wrócisz do domu po tej wizycie u gina?:-)

noukie
chyba mam ten sam problem co Ty, też mi się często przed nie chce, a potem jest całkiem miło , a ja sobie myślę no jak mi się mogło nie chciec;-)

eijf
a Ty kochana dziś nie w pracy?
na razie załatwiaj tą wizę , a potem będziesz się martwić o hotel, jak będzie już wiza to znalezienie hotelu będzie przy tym drobnostką ;-)
 
dobra, poszperałam w necie i ten mój śluz, to chyba najzwyklejszy niepłodny... to tak w ramach odpowiedzi na moje własne pytanie powyżej ;-)

Co do niechęci 'przed' to często przy tabsach tak miałam, a potem okazywało się, że było bardzo fajnie... po prostu czasem trudniej się 'wczuć' w klimat :sorry:
 
a ja uciekam.dzis jestem bardzo pozno wiec pewnie nie bede miala czasu czytac.w ogole siedze przed tym komputerem a potem latam na ostatnia chwile...
 
dobra, poszperałam w necie i ten mój śluz, to chyba najzwyklejszy niepłodny... to tak w ramach odpowiedzi na moje własne pytanie powyżej ;-)

Co do niechęci 'przed' to często przy tabsach tak miałam, a potem okazywało się, że było bardzo fajnie... po prostu czasem trudniej się 'wczuć' w klimat :sorry:

A propo tego sluzu to zalezy w ktorym dc jestes teraz i czy byla owu, bo po owu taki sluz moze byc nieplodnym a przed raczej jakas infekcja:sorry:

a ja uciekam.dzis jestem bardzo pozno wiec pewnie nie bede miala czasu czytac.w ogole siedze przed tym komputerem a potem latam na ostatnia chwile...

Ja tez tak mam:sorry: trzymam kciuki za wize;-)
 
reklama
Zaintrygował mnie ten temat i troszkę poszukałam, dziewczyny z podobnym problemem proponują stosunek w wodzie, ponieważ woda rozluźnia i umożliwia żołnierzom wydostanie się z otaczającego je śluzu, tylko woda nie może zawierać żadnych chemikaliów tak by nie doszło do zapalenia u kobiety.

Polecają w wannie z czysta wodą bez żadnych detergentów:-)

Nie wiem może warto spróbować zanim poddacie sie inseminacji, ale decyzja należy do was dziewczynki!


dzięki za radę, mamy małą wannę;-)ale mimo to spróbujemy:-D
 
Do góry