reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej hejj troszke mnie nie było ale nie mogłam bo byłam skupiona na starankach o córcię:tak:;-):-) teraz czekamy na rezultaty z mezem. jestem tuz przed owu. tempka nisko jak narazie. czekam na skok do gory niebawem.

Pozdrawiam was!!!:happy:
 
reklama
Witam wszystkich
Kusska przykro mi z powodu @, ale mocno trzymam kciuki za to by ten cykl byl ostatni:-):tak:
Noukie WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ Z OKAZJI URODZIN, NO I TEGO NAJLEPSZEGO PREZENTU CI ŻYCZE - FASOLKI!!!!
A co do checi przed to ja czasami tez miewam roznie:tak::-D:-)

A ja chyba dzis za dlugo przy kompie nie posiedze bo mam nie przemeczac oczu, caly dzien w cos nie od rana zakraplam. Przynajmniej juz nie sa takie przekrwione jak wczoraj
 
dobra, poszperałam w necie i ten mój śluz, to chyba najzwyklejszy niepłodny... to tak w ramach odpowiedzi na moje własne pytanie powyżej ;-)

Co do niechęci 'przed' to często przy tabsach tak miałam, a potem okazywało się, że było bardzo fajnie... po prostu czasem trudniej się 'wczuć' w klimat :sorry:

z opisu wychodzi ze to sluz nieplodny.

Noukie 100 lat!! no i spełnienia marzeń a zwłaszcza tego jednego o fasolce:-)

a we mnie jakies sily wstapily i wzielam sie za przemeblowanie i wielkie sprzatanie przy okazji hehe. jeszcze przed ciaza nie bylo miesiaca zebym czegos nie poprzestawiala w domu az mi maz poprzykrecal wszystko do sciany. a teraz znowu zaczelam. juz zapomnialam jakie to jest uspokajajace hehe:-) od raz mi lepiej.
DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA MIŁE SŁOWA. JESTESCIE NIEZASTAPIONE!!:tak:
 
TESTUJĄCE:


rudka - 20 października
zielona.wampirzyca- 21-22 październik
Marzi55 - 26 października
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl

OBECNE STARACZKI:


Hope33
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -5 cykl
Noukie
Marzi55 - 3 cykl
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska - 9 cykl
jagódka1231
nanusia82
toska32
ewelina28
Marcelkowa mama
chup - 1 cykl
mmkarolina
Melissa
kinga85
katia_793 - 8 cykl
Anulin
biedroneczka1980
rudka - 3 cykl
maćku - 3 cykl

UAKTUALNIONA LISTA
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miałam trochę roboty, więc znikłam na dłuższą chwilkę... ale jestem...:-)

NOUKIE, wszystkiego naj naj naj = po prostu Fasolinki!!!!!!;-)

Kusska, dzięki za uzupełnianie listy... jakoś ostatnio troche to zaniedbałam... ale widzę, że trzymasz rękę na pulsie...:happy:

A co do badań męzów/partnerów, itp. to pomimo wczorajszej kłótni, mój M. powiedział, ze jak tylko stwierdzę, ze powinien iść się przebadać to On pójdzie... myślę, że po 6 cyklach tak zrobimy...:crazy: oby nie...
 
Do góry