reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
masz jeszcze troche czasu.dwa pokoje bylyby rzeczywiscie lepsze ale zdaje sobie sprawe z tego ze warszawa tez jest droga!No ale mam nadzieje ze jak przyjdzie czas to cos sie wam uda wykombinowac.ja pewnie przedzielilabym ten duzy.ze tez tak tego nie zrobili.
wiesz co ciężko go podzielić w obecnym stanie bo jakbym dała na pół to tylko w jednym będzie okno więc ciężka sprawa... no cóż może jednak kiedyś uda nam się zmienić, tylko jeszcze taka kwestia jest ,że dopóki ja i mąż pracujemy to możemy pozwolić sobie na jakieś droższe ,a większe ale jak ja przestanę pracować... to nawet nie chcę myśleć co by to było ...
 
cześć dziewczyny co tam u was?? u mnie lipa, temperatura zamiast rosnąć cały czas niziutko :(
to rzeczywiscie wkurzjace.moze jeszcze owu nie bylo?
ja mam nadzieje dzis ja miec i mam nadzieje nze temperatura mnie nie zawiedzie .w ostatnim cyklu mizerna.dzis mialam bardzo pozytywny test owu.mowie bardzo bo kreska testowa az bordowa:)No ale czy owu bedzie to czas pokaze.
 
wiesz co ciężko go podzielić w obecnym stanie bo jakbym dała na pół to tylko w jednym będzie okno więc ciężka sprawa... no cóż może jednak kiedyś uda nam się zmienić, tylko jeszcze taka kwestia jest ,że dopóki ja i mąż pracujemy to możemy pozwolić sobie na jakieś droższe ,a większe ale jak ja przestanę pracować... to nawet nie chcę myśleć co by to było ...
ja w sumie zamierzam pracowac jakies 3 dni w tyg ale jak bedzie to zobaczymy.poza tym przybedzie wydatkow(szczegolnie jak kupimy ten dom) a kasa mi sie zmniejszy bo bede pracowac mniej no ale mysle ze kazdy sie z tym liczy.Poza tym zobacze jak zalatwimy to ze zlobkiem bo to tez fura kasy.Niestety nie mam tu mamy ktora moglaby pomoc.Mysle ze jeden dzien moj zostalby z dzieckiem,no ale zostaje jeszcze jeden i nie wiem czy zlobek czy co?no ale bedziemy myslec jak przyjdzie czas.
 
oo jeśli chodzi o żłobki to jak w pon byłam u lekarza to była taka laska z dzieckiem i tak sobie gadałyśmy czekając na swoją kolej , wyobraź sobie że małego zapisała miesiac po narodzinach i był na 86 miejscu na liście rezerwowej !! w ogóle miejsc nie ma, masakra jakaś ...
co do mojej pracy to ja nie pracuję na umowę niestety no i jakbym miała czekać aż skończę pracować tu gdzie pracuję ,potem znaleźć coś na umowę i odczekać 3 miechy okresu próbnego i dopiero zajść w ciażę to bym chyba umarła z tego czekania..
 
oo jeśli chodzi o żłobki to jak w pon byłam u lekarza to była taka laska z dzieckiem i tak sobie gadałyśmy czekając na swoją kolej , wyobraź sobie że małego zapisała miesiac po narodzinach i był na 86 miejscu na liście rezerwowej !! w ogóle miejsc nie ma, masakra jakaś ...
tutaj czesto zapisuje sie nienarodzone...no ale jak mowie bede sie pozniej o to martwic.zreszta jestesmy w takiej sytuacji ze nawet nie wiem w ktorym miescie bede mieszkac.moj chcialby dac dziecko do zlobka w tym do ktorego chcemy sie przeprowadzic.cos sie na pewno wymysli.
 
Czesc Wam!!
Niestety ostatnio jestem tak zabiegana ze niemam nawet jak zasiasc do laptopa :/ w pracy tez sporo do roboty wiec i padnieta wracam z pracy. Sa jakies dobre wiesci??
 
Czesc Wam!!
Niestety ostatnio jestem tak zabiegana ze niemam nawet jak zasiasc do laptopa :/ w pracy tez sporo do roboty wiec i padnieta wracam z pracy. Sa jakies dobre wiesci??
rozumiem jak to jest.
co do wiesci to pewnie najbardziej interesuja cie te z dwoma kreskami a wiec pati je ma i skorpioniczkaa...boze czy o kims zapomnialam?
 
reklama
Do góry