reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
znam ale to pewnie tak bo to w antwerpii.w amsterdamie tez nie do zaplacenia.(zreszta nie chcialabym mieszkac w duzym miescie).No a moj mowi ze kupimy ten dom to 1500 e mc bedzie nas to kosztowac...To kurcze prawie 2 razy tyle co placimy teraz(nasz domek ma 4 pokoje,pralnie,2wc i kuchnie) czyli mieszkanko rzeczywiscie drogo jak na 1 sypialnie.a za fryzjera ile dajesz skoro o nich mowa?dla porownania.
p.s. przypomnialo mi sie ze studenci za pokoj placa przewaznie ok 400e!za pokoj i dziela lazienke z kuchnia!

Kiedys ze mna chodzil na niderlandzki chlopak z Amsterdamu to za kazdym razem kiedy mowil o cenach ja dostawalam szoku:szok: my mamy podobny rozklad w domku tylko ze obecnie dwie sypialnie z 3 zrobilismy lazienke i jeszcze dwie na strychu ale trzeba je kiedys zrobic:sorry: Co do fryzjerki to ceny kolo 100 e (90-120) za balejaz w salonie:no: a ja chodze do Polki i place jej 50:tak:
 
Kiedys ze mna chodzil na niderlandzki chlopak z Amsterdamu to za kazdym razem kiedy mowil o cenach ja dostawalam szoku:szok: my mamy podobny rozklad w domku tylko ze obecnie dwie sypialnie z 3 zrobilismy lazienke i jeszcze dwie na strychu ale trzeba je kiedys zrobic:sorry: Co do fryzjerki to ceny kolo 100 e (90-120) za balejaz w salonie:no: a ja chodze do Polki i place jej 50:tak:
ja w sumie balejaz robilam raz w zyciu ale z marnym rezultatem.zazwyczaj chodze tylko podciac i zafarbowac szamponem i za to jakos 55.i nawet mi wlosow nie wymodeluja bo to juz kolejne 20...raz mnie spytala czy ma mi suszyc:eek:.teraz w pt bedzie mnie czesala na wesele i kolejne 70e.a polsce cielam za 7 chyba a super fryzure robilam za jakies 12 e.tego mi brakuje.,
co do domku to my i tak planujemy kupic inny ale najpierw musimy go znalezc:)mnie sie nie spieszy choc mam nadzieje ze uda sie w przeciagu roku.i ze pokoj dzieciecy bede urzadzac juz w innym.tu juz by mi sie nie oplacilo bo chce jakas z tapet eijffinger a szkoda byloby kupic jak wiesz ze nie zostaniesz w danym domku.znasz te tapety moze?piekne sa.kolekcja dziecieca cudna.moze pokaze ktora bym dala?te biala dalabym do pokoju dziewczynki(jedna sciana bylaby szara,druga ta z biala tapeta a dodatki bladorozowe:) a zajaczki do chlopczyka.tak na dzien dzisiejszy oczywiscie)
 
Ostatnia edycja:
pokaż pokaż ja z chęcią obejrze :-D
juz dalam .nawiedzona jestem.mam prasowac a pokazuje tapety do pokoju mojego niesplodzonego dziecka:tak:no ale moze dobrze jest oderwac sie na chwile od owulacji ha ha.tylko mebelki mialabym biale bo ladnie wygladalyby na tle szarego.zreszta widzialas moj dom...
 
Ostatnia edycja:
A ja chyba jestem masochistką, bo tak sobie myślę, że jeżeli temperatura nie spadnie to będe testować w 18dpo. - tak bardzo sie boję, że znów zobaczę jedna kreskę, ze wolę czekać na @.

Nadzieje są coraz większe i obawy tez odeszły, bo przeziębienie odpuściło. Teraz już tylko znów CHCĘ, MARZĘ!!!!

Boże nie doświadczaj nas już - jesteśmy juz gotowi na CUD!

Brzuch mnie nadal bardzo boli, piersi też coraz bardziej dają popalić, śluz też dość obiecujący bo go dużo i jest biały, nitkowaty.

Ale poczekamy zobaczymy, czy jutro przypadkiem temperatura nie poleci na łeb na szyję!!!
 
o rety jakie śliczne! Świetne! ja to sobie na razie mogę pomarzyć o oddzielnym pokoju dla dziecka... a tak bym chciała urządzic noszzzz k mać !:-D

agniesiar
nie katuj się i testuj tak jak zaplanowałaś ! jak ma wyjść jedna kreska to i tak wyjdzie! po co się nie potrzebnie nakręcać tyle czasu? życzę dwóch grubaśnych kresek!
 
juz dalam .nawiedzona jestem.mam prasowac a pozauje tapety do pokoju mojego niesplodzonego dziecka:tak:no ale moze dobrze jest oderwac sie na chwile od owulacji ha ha

A ja sie jedna reka maluje a druga stukam:tak:

Sliczny ten zajaczek:szok: ja dla maluszka tez bym cos w tym stylu wybrala:-) ale ze moj juz smyk duzawy to ma w pokoju samochody 3d:-D:-D
 
reklama
o rety jakie śliczne! Świetne! ja to sobie na razie mogę pomarzyć o oddzielnym pokoju dla dziecka... a tak bym chciała urządzic noszzzz k mać !:-D
no ja tez nie dam tapety jesli jeszcze domu nie kupimy bo szkoda byloby mi ja zrywac zaraz:(no a jak wiadomo na razie to nawet nie mam komu urzadzac i pokoj pusty stoi.moze jak sie moj zabierze i urzadzi w nim cos w rodzaju biura (tzn wstawi biurko i komputery,nie wiem po co swoja droga) to dziecko samo przyjdzie?
martilla-mozesz zawsze wydzielic malemu kacik nie?moja kolezanka z pracy (20latka ktora mieszka z rodzicami) tez tak zrobila.sa takie fajne naklejki na sciane i zawsze cos:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry