reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A ja chyba jestem masochistką, bo tak sobie myślę, że jeżeli temperatura nie spadnie to będe testować w 18dpo. - tak bardzo sie boję, że znów zobaczę jedna kreskę, ze wolę czekać na @.

Nadzieje są coraz większe i obawy tez odeszły, bo przeziębienie odpuściło. Teraz już tylko znów CHCĘ, MARZĘ!!!!

Boże nie doświadczaj nas już - jesteśmy juz gotowi na CUD!

Brzuch mnie nadal bardzo boli, piersi też coraz bardziej dają popalić, śluz też dość obiecujący bo go dużo i jest biały, nitkowaty.

Ale poczekamy zobaczymy, czy jutro przypadkiem temperatura nie poleci na łeb na szyję!!!
zdziwilabym sie gdyby to nie byla ciaza!Rob ten test
 
reklama
no ja tez nie dam tapety jesli jeszcze domu nie kupimy bo szkoda byloby mi ja zrywac zaraz:(no a jak wiadomo na razie to nawet nie mam komu urzadzac i pokoj pusty stoi.moze jak sie moj zabierze i urzadzi w nim cos w rodzaju biura (tzn wstawi biurko i komputery,nie wiem po co swoja droga) to dziecko samo przyjdzie?
martilla-mozesz zawsze wydzielic malemu kacik nie?moja kolezanka z pracy (20latka ktora mieszka z rodzicami) tez tak zrobila.sa takie fajne naklejki na sciane i zawsze cos:)
kto wie może to przyspieszy maleństwo;-)
u mnie problem jest taki ,że mieszkanie duże bardzo nie jest , ale i nie małe prawie 40m ale jest tylko jeden wielki pokój, duża kuchnia, łazienka i przedpokój... tak więc właśnie myślałam tylko o aranżacji kącika , tylko dopóki dziecko małe to jest świetny pomysł , ale później jak będzie miało 3 latka to już może być kiepsko... mam nadzieję,że do tego czasu zmienimy lokum na coś większego.
 
zdziwilabym sie gdyby to nie byla ciaza!Rob ten test

Jeszcze nie zrobię, robiłam 12dpo. i był negatywny!

Więc poczekam.

Jak zaszłam w ciążę z Julcia, to miałam bardzo regularne cykle 28dc., ale test pokazał nam 31dc. i to na tyle słabo wdocznie, że zobaczyliśmy, ze jest pozytywny dopiero po rozmontowaniu na części pierwsze i spojrzeniu pod światło!

Dlatego jeszcze poczekam, spokojnie:tak:

Też nie mogę się doczekać, ale powinnam, po co mam znów jutro płakać?

Tak wiele razy już płakałam, że się boję. Boję się bólu!
 
kto wie może to przyspieszy maleństwo;-)
u mnie problem jest taki ,że mieszkanie duże bardzo nie jest , ale i nie małe prawie 40m ale jest tylko jeden wielki pokój, duża kuchnia, łazienka i przedpokój... tak więc właśnie myślałam tylko o aranżacji kącika , tylko dopóki dziecko małe to jest świetny pomysł , ale później jak będzie miało 3 latka to już może być kiepsko... mam nadzieję,że do tego czasu zmienimy lokum na coś większego.
tak,na pocztake to ok.zreszta najpierw czeka go 9 mc mieszkania w brzuchu.Potem na poczatku moze mieszkac w waszym pokoju i moze pozniej zamienicie mieszkanie na 2pokojowe?Troche mniejsze niz macie jesli chodzi o metraz pokoju ale za to dwa?byloby idealnie
 
Jeszcze nie zrobię, robiłam 12dpo. i był negatywny!

Więc poczekam.

Jak zaszłam w ciążę z Julcia, to miałam bardzo regularne cykle 28dc., ale test pokazał nam 31dc. i to na tyle słabo wdocznie, że zobaczyliśmy, ze jest pozytywny dopiero po rozmontowaniu na części pierwsze i spojrzeniu pod światło!

Dlatego jeszcze poczekam, spokojnie:tak:

Też nie mogę się doczekać, ale powinnam, po co mam znów jutro płakać?

Tak wiele razy już płakałam, że się boję. Boję się bólu!
ja tam z dwojga zlego wole jedna kreske zobaczyc i sie przyzwyczajac do porazki niz nagle dostac @,ale to oczywiscie twoja decyzja.to poczekaj jeszcze 2,3 dni bo nic innego ci nie pozostaje.chyba ze beta?
a ile sie o pierwsze staralas?(my favourite question:))

a ja wyprasuje jedna rzecz i znow zagladam...choroba.moj kot zawsze jak prasuje uklada sie w poblizu na wysokosci deski i patrzy jak prasuje:)
 
eijf
metraż może zostać taki sam, ale te dwa pokoje mi się tak marzą ! i chociaż mały balkon , bo tu lipa bez balkonu , nawet nie ma gdzie suszarki z praniem wystawić i kisi mi sie to w środku... ech ... tam skąd pochodzę to mama ma właśnie taki metraż i dwa pokoje, jeden mniejszy idealny dla maleństwa... a tu w takiej Wawie nie pomyśleli ,żeby z takiego sporego mieszkania zrobić dwa pokoje, głupki :-D ale dobrze mi się tu mieszka, do pracy mam przez ulicę , wszedzie blisko i chyba tylko to (i niska cena wynajmu) mnie tu jeszcze trzyma..
 
eijf
metraż może zostać taki sam, ale te dwa pokoje mi się tak marzą ! i chociaż mały balkon , bo tu lipa bez balkonu , nawet nie ma gdzie suszarki z praniem wystawić i kisi mi sie to w środku... ech ... tak skąd pochodzę to mama ma właśnie taki metraż i dwa pokoje, jeden mniejszy idealny dla maleństwa... a tu w takiej Wawie nie pomyśleli ,żeby z takiego sporego mieszkania zrobić dwa pokoje, głupki :-D ale dobrze mi się tu mieszka, do pracy mam przez ulicę , wszedzie blisko i chyba tylko to (i niska cena wynajmu) mnie tu jeszcze trzyma..
masz jeszcze troche czasu.dwa pokoje bylyby rzeczywiscie lepsze ale zdaje sobie sprawe z tego ze warszawa tez jest droga!No ale mam nadzieje ze jak przyjdzie czas to cos sie wam uda wykombinowac.ja pewnie przedzielilabym ten duzy.ze tez tak tego nie zrobili.
 
Staranka czas zaczącc....Mam nadzieje że znajdzie sie dużo dziewczyn której starają sie o dziecko 2009-2010 pozdrawiam i czekam na was dziewczyny:*
 
hej, witam wieczornie, podczytuje was troche i widze ze wiekszosc na obczyznie
a w kwestii staran nic nowego, bolalo mnie podbrzusze troche przez kilka ostatnich dni, ale juz przeszlo, @ nie ma takze mysle ze to byla owulacja
zobaczymy ... poczekam moze do 10go pazdziernika i sie przetestuje :-)
bede troche zagladac i na pewno sie pochwale jak beda dwie kreseczki ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry