reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ja też idę poprasować , bo już mi się piętrzy stos :-D
to ja tez troche poprasuje...w koncu jestem wczesniej w domu.ale bede regularnie zagladac.
jak mi moj mowi ze wezmiemy kogos do sprzatania to ja "nie!" bo wtedy kasy mi szkoda.Nie chcialabym by ktos mi sie po domu krecil.Zreszta ja ogolnie lubie sprzatac tylko czasem czasu brakuje.No i jak mowie jeszcze bym musiala za to placic!10e za godzine conajmniej.Do wydawania kasy to ja pierwsza ale nie na to.szkoda by mi bylo.A propos to szkoda mi tu tez wydawac na solariuym.Wprawdzie nie chodze czesto ,tak raz na mc jak juz trupa przypominac zaczynam i to solarium cholera 12,50 a malo co widac.jak sobie przypomne 10 zl w polsce....no ale coz zrobic.wesle mam w nastepnym tygodniu to troche trzeba
 
Ostatnia edycja:
ooo matko.... dobrnelam do wczorajszych wieczornych wypocin Iwonki84....
nei mam czasu czytac od konca ale to jakis obled jest :tak:
No jesli takich pedagogow mamy w szkolach to ja swoje dzieciatko chyba sama bede edukowac:-D:-D:-D
Ale szczerze mowiac w pierwszysch postach dalam sie oszukac ....
ja juz o niej zapomnialam i mysle ze tak najlepiej.nie warto jej poswiecac uwagi.
 
to ja tez troche poprasuje...w koncu jestem wczesniej w domu.ale bede regularnie zagladac.
jak mi moj mowi ze wezmiemy kogos do sprzatania to ja "nie!" bo wtedy kasy mi szkoda.Nie chcialabym by ktos mi sie po domu krecil.Zreszta ja ogolnie lubie sprzatac tylko czasem czasu brakuje.No i jak mowie jeszcze bym musiala za to placic!10e za godzine conajmniej.Do wydawania kasy to ja pierwsza ale nie na to.szkoda by mi bylo.A propos to szkoda mi tu tez wydawac na solariuym.Wprawdzie nie chodze czesto ,tak raz na mc jak juz trupa przypominac zaczynam i to solarium cholera 12,50 a malo co widac.jak sobie przypomne 10 zl w polsce....no ale coz zrobic.wesle mam w nastepnym tygodniu to troche trzeba

Ja tez zmykam sie szykowac do lekarza;-)

Co do solarium tez mi szkoda tej kasy bo u nas podobnie:sorry: no i fanka opalania nie jestem mam za duzo niebezpiecznych pieprzykow:eek: ale moja siostra ma salon kosmetyczny no i ma takie fajne nowe solarium ze czasami sie skusze:zawstydzona/y: no i nie bierze ode mnie kasy moge korzystac z tych fajnych kremikow:rofl2: sama bym nie skorzystala bo 30 e za buteleczke:sorry: choc zawsze polowe ceny jej do skarbonki wrzuce bo wiem ze to swiatla od groma ciagnie:sorry: takze mam za pol ceny:tak:
 
...no i klapa... test owu znow mam ujemny... o co tu chodzi?....
no ale czemu ty sie denerwujesz?ktory to dzien cyklu i jak dlugie je masz,albo jeszcze lepiej ile trwa lutealna u ciebie?Mnie wychodzi przewaznie 14 lub 15 dc wiec poczekaj cierpliwie:)wyszedl mi wczoraj.dzis to juz bez watpliowsci bo testowa duzo mocniejsza niz kontrolna.i tobie wyjdzie!
 
Ja tez zmykam sie szykowac do lekarza;-)

Co do solarium tez mi szkoda tej kasy bo u nas podobnie:sorry: no i fanka opalania nie jestem mam za duzo niebezpiecznych pieprzykow:eek: ale moja siostra ma salon kosmetyczny no i ma takie fajne nowe solarium ze czasami sie skusze:zawstydzona/y: no i nie bierze ode mnie kasy moge korzystac z tych fajnych kremikow:rofl2: sama bym nie skorzystala bo 30 e za buteleczke:sorry: choc zawsze polowe ceny jej do skarbonki wrzuce bo wiem ze to swiatla od groma ciagnie:sorry: takze mam za pol ceny:tak:
ja naprawde rzadko chodze i wolalabym w ogole unikac ale co zrobic kiedy czlowieka natura nie obdarzyla zbyt wielka iloscia pigmentu...No i to wesele.
ceny w belgii tez znam bo przypominam ze mieszkalam.i to w brasschaat (nie wiem czy roznia sie od innych miejscowosci ale tam snoby mieszkaja wiec moze naciagaja.)
powodzenia u lekarza!!!Nie moge sie doczekac na wiesci.
 
Ejf - chetnie powiedzialabym Ci ile ma moja lutealna trwa ale nie mam o tym pojecia :-) Za mierzenie tempki i testu owu wzielam sie dopiero w tym cyklu a wnioski wyciagam jedynie z tego co zdazylam na temat sluzu i tempki wyczytac w Waszych postach, tudziez na necie. Skoro mam juz sluz, boli mnie brzuch jak zawsze to bylam przekonana ze test wyjdzie ok albo przynajmniej beda 2 kreski a tu caly czas jedna :(
No ale widze ze masz sluz-jajko a przed owu czesto lubi sie rozrzedzac i to tez plodny.U mnie przewaznie mam jajko a potem wodnisty i wtedy przychodzi owu a nie w pierwszy dzien sluzu plodnego.Poczekaj jeszcze 2 ,3 dni.Mnie pierwszy pozytywny wyszedl wczoraj tzn.14dc a owu mam przewaznie 15 lub 16dc.
p.s. a wiesz jak dlugi cykl masz?
 
ja naprawde rzadko chodze i wolalabym w ogole unikac ale co zrobic kiedy czlowieka natura nie obdarzyla zbyt wielka iloscia pigmentu...No i to wesele.
ceny w belgii tez znam bo przypominam ze mieszkalam.i to w brasschaat (nie wiem czy roznia sie od innych miejscowosci ale tam snoby mieszkaja wiec moze naciagaja.)
powodzenia u lekarza!!!Nie moge sie doczekac na wiesci.

Kiedy masz to wesele??

Wiesz co kiedys byl jakis podzial tych cen ze wzledu na okolice a teraz juz wszedzie sobie tyle krzycza ze szok:szok:, wczoraj np bylam u fryzjerki malutki apartamencik, 1 sypialnia na Diksmuidelaan (nie wiem czy kojarzysz Berchem wAntwerpii ta czesc dosc nieciekawe okolica) i pytam sie jej ile za nie placi a ona ze 500e plus wszystkie oplaty:sorry: na szczescie mam swoj domek bo te ceny sa zabojcze:no::no::no:

Dzieki za kciuki, a ja zamiast sie ubierac stukam przy kompie jeszcze w szlafroku:-D
 
Kiedy masz to wesele??

Wiesz co kiedys byl jakis podzial tych cen ze wzledu na okolice a teraz juz wszedzie sobie tyle krzycza ze szok:szok:, wczoraj np bylam u fryzjerki malutki apartamencik, 1 sypialnia na Diksmuidelaan (nie wiem czy kojarzysz Berchem wAntwerpii ta czesc dosc nieciekawe okolica) i pytam sie jej ile za nie placi a ona ze 500e plus wszystkie oplaty:sorry: na szczescie mam swoj domek bo te ceny sa zabojcze:no::no::no:

Dzieki za kciuki, a ja zamiast sie ubierac stukam przy kompie jeszcze w szlafroku:-D
znam ale to pewnie tak bo to w antwerpii.w amsterdamie tez nie do zaplacenia.(zreszta nie chcialabym mieszkac w duzym miescie).No a moj mowi ze kupimy ten dom to 1500 e mc bedzie nas to kosztowac...To kurcze prawie 2 razy tyle co placimy teraz(nasz domek ma 4 pokoje,pralnie,2wc i kuchnie za jakies 800 niecale) czyli mieszkanko rzeczywiscie drogo jak na 1 sypialnie.a za fryzjera ile dajesz skoro o nich mowa?dla porownania.
p.s. przypomnialo mi sie ze studenci za pokoj placa przewaznie ok 400e!za pokoj i dziela lazienke z kuchnia!
aha wesele w nastepny pt
 
Ostatnia edycja:
reklama
jest w miare regularny - miedzy 27 a 29dni tylko ostatni jakis byl dziwny ktory dawal mi jakies nadzieje po wydluzyl sie nieco. Ale podejrzewam ze to z powodu urlopu, zmiany klimatu...
A sluz pojawil mi sie dzisiaj szklisty (jajko) z tym ze ja mam zawsze mega gesty, galaretowaty i ciaaaagnie sie strasznie :) Zawsze mialam go jakies 2-3 dni. Teraz potrafie miec go 5 dni... a potem zamienia sie w bialy kaszkowaty
No widzisz ja mam zazwyczaj 27dniowe cykle a 28 d z zegarkiem na reku dostaje @.(moja lutealna to zazwyczaj 12 dni) no i testy wychodza ok 14,15dc.
ja mam tylko jeden dzien to jajo a potem wodnisty.u ciebie to dopiero pierwszy dzien sluzu plodnego.jak zamienia sie w bialy to owu juz byla(dzialanie progesteronu0.jestem przekonana ze w przeciagu 3-4 dni bedziesz miala pozytywny:)mam nadzieje ze masz jeszcze testy.aha ja robie tez dluzej niz pierwszy pozytywny.
 
Do góry