reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
u mnie dziś pojawiło się jajo, ale idę spać, wczoraj bzyknęliśmy się 3x i na razie nie mam siły :-)

a co Wy takimi miłośniczkami badania ginekologicznego jesteście? przecież to diagnostycznie nic nie daje, a już na pewno nie co wizytę. we wczesnej ciązy w ogóle nie powinno się tam 'grzebać', na zachodzie jest to wręcz zakazane. wiecie że przeciętna zdrowa Brytyjka przez całe swoje życie nie jest badana węwnetrznie przez gina? cytologię się robi, ale robi to raz dwa pielęgniarka u lekarza pierwszego kontaktu. również w ciązy(zdrowej oczywiście) nie ma żadnego wewnętrznego grzebania.
dobrze Martilla że Cie lekarz nie badał, co miał zobaczyć? to czy była owu widać tuż po niej, po płynie w zatoce Douglasa ale potem już nie. za 2 tyg będziesz albo w ciązy albo w okolicach owu i wtedy usg się przyda.
 
nikiforka
super ,że ze zdrowkiem lepiej! pytałaś czy mi się już udało, otóż nie wiem , dwa testy negatywne, @ nie ma, brzuch boli momentami jakbym miała zaraz dostać i latam jak szalona do łazienki sprawdzać ale jest czysto także nie pozostaje mi nic innego jak czekać... Dziewczyny mówią ,że październik płodny miesiac więc moze i Tobie uda się zajść właśnie w październiku:-) tego życzę !

emma
miałam cichą nadzieję,że powie mi jak moja szyjka hehe bo ja sama to noga jestem w tej kwestii ;-) tak czy siak czekam dalej na @ bądź jej brak.
ps,oby wasze wczorajsze trzykrotne bzykanko dało efekt!;-)

pozdrawiam i dobrej nocy!

pati
nie denerwuj się kochana, nie długo sprawa powinna się wyjaśnić!
 
Witam dziewczyny ja dziś 27dc, najprawdopodobniej 13dpo

zrobiłam test i znów jedna kreska!

Ale się nie załamuję, może za wcześnie, a jeżeli się nie udało to też nie będę płakać - bo przecież jakieś przeziębienie mnie potworne męczy.

Trudno zaczniemy najwyżej za kilka dni 10 cykl walki!!! :-(
 
Zrobilam przed chwila kolejny test i dwie kreski sa jak byk, wiec juz
nie mam watpliwosci.. bardzo sie ciesze!
Jeszcze raz gratulacje, spokojnych 9 miesięcy.

U mnie na razie początek cyklu, w piatek wybieram się do lekarza zrobic badania kontrolne i juz na spokojnie mozna zacząc się starać. W ostatnich 2 cyklach starania były tylko jeden dzien i to po owu.., ale nadzieje jak zawsze miałam:)
Teraz znowu to bedzie tylko jeden dzień ze wzgledu na pracę M, ale powinnismy trafic w samą owu...wiec znowu jestem pełna nadzieji:tak:
 
Witam się w ten pochmurny i deszczowy dzień. Jak nic idzie jesień:eek:
Agast normalnie zazdroszczę, że Wam się tak szybko udało. Ja się boję, że znowu niepotrzebnie będę się nakręcała i nic z tego przez długi czas nie wyjdzie. Zresztą już teraz mam schizy. Wszędzie widzę ciężarne i już nawet ostatnio stwierdziłam, że one mnie chyba prześladować zaczęły:-D
Lecę dalej. Dzisiaj na szczęście tylko do 13:tak:
 
reklama
nikiforka-dziekuje,u mnie ok.nie wiem jak ze zdrowkiem ale ogolnie czuje sie lepiej.za pare tyg (za dwa chyba) ide znow pobrac krew a na razie lykamn thyrax.nie wiem oczywiscie co ze mna robi ale nie zauwazylam niczego dziwnego.Nawet chyba czuje sie mniej zmeczona...

emma-u mnie tez wczoraj w koncu jajo.moze owu bedziemy mialy blisko siebie:)
ty to masz zdrowie!3 razy dziennie.pamietam ze w pierwszych latach naszej znajomosci 3 razy dziennie to wyczyn dla mnie byl.Dzis niestety wyzionelabym ducha no ale u kazdego te potrzeby sa inne.Ogolnie nie potrzebuje takiej czestotliwosci ale teraz moze przy staraniach przydaloby sie inne libido...No ale go nie mam.Raz dziennie to dla mnie max.

u mnie jeszcze ani pozytywnego testu,ani skoku tempki.Mam nadzieje ze w przeciagu dwoch dni bo najczesciej mam ok 15 dnia.He he w nasza rocznice moze owu mi przyjdzie.obym po tych 8 latach splodzila potomka:)
Ja oczywiscie lece zaraz.dziewczyny oszczedzcie mnie i inne takie i nie szalejcie tak jak wczoraj.Na dzieci ktore zabawy szukaja prosze nie zwracac uwagi bo potem same smieci a z adminem skontaktowac sie i tak trzeba.Oni maja wglad do informacji i danych!
 
Do góry