reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam się w ten pochmurny i deszczowy dzień. Jak nic idzie jesień:eek:
Agast normalnie zazdroszczę, że Wam się tak szybko udało. Ja się boję, że znowu niepotrzebnie będę się nakręcała i nic z tego przez długi czas nie wyjdzie. Zresztą już teraz mam schizy. Wszędzie widzę ciężarne i już nawet ostatnio stwierdziłam, że one mnie chyba prześladować zaczęły:-D
Lecę dalej. Dzisiaj na szczęście tylko do 13:tak:
wiem ze to zadne pocieszenie ale jedno dzieciatko juz przynajmniej masz.my czesto nakrecamy sie pytaniem czy w ogole mozemy je miec...No coz chyba za malo w nas pokory i cierpliwosci bo podobno kilkumiesieczne starania sa norma.Oczywiscie widzimy ciezarne ale nie wiemy ile im to zajelo.Ja zlapalam sie na tym ze denerwowala mnie kolejna w otoczeniu ciezarna dopoki nie dowiedzialam sie ze zajelo jej to 11 mc...zrobilam maly wywiad wsrod ciezarnych i na jest pol na pol.jedne zachodza po 2 cyklach a inne (3 z pracy) po 10-12 mc staran...oby w ogole sie udalo.
 
reklama
eijf wiem jak to jest zadawać sobie takie pytania bo z pierwszą ciążą też lekko nie było. Dopiero jak odpuściłam to zaszłam. Kiedyś tak sobie powiedziałam, że dziecko pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie i rzeczywiście tak było. Straciłam pracę ale za to zaszłam w ciążę:-D
 
Wszystko wskazuje na to, że jeśli dostanę @ to będe biegać na monitoring - w tym miesiącu to już mi nie odpuści.

Nie jestem zwolenniczką tego, ale jak trzeba to trzeba.

Nie jestem zwolenniczką monitoringu, ponieważ uważam, że powinno to być naturalnym cudem, bez wspomagania, zaglądania i kontrolowania, ale jeśli nie wychodzi tak po prostu - to trzeba pomóc naturze.

Mam nadzieję, że następnym razem sie uda - wiem, że nie powinnam tak przekreślać tego cyklu ale.................. ja po prostu wiem, że sie nie udało, a dzisiejszy test to potwierdził!
 
Ewcia no nie mogę, jaki gigantyczny spadek tempki?????? masz cały czas tempkę wysoko w górze, takie małe drgnięcia są bez znaczenia.

Eijf u mnie jajo trwa 5-6 dni, więc na pewno będziesz ze skokiem przede mną. no i poczęcie w 8 rocznicę brzmi dobrze :-)

uciekam od pracy.
 
hej! ja tylko na sekunde i lece do parcy!
tempka w dół... nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale poszłam spać po 1 , przebudziłam się o 5 bo mąż wstawał , potem zasnełam znowu i zmierzyłam o 7.. no ale pewnie nie ma to większego znaczenia i dostanę @ ... nowy cykl nowa nadzieja!
miłego dnia kochane!
 
Witam dziewczyny ja dziś 27dc, najprawdopodobniej 13dpo

zrobiłam test i znów jedna kreska!

Ale się nie załamuję, może za wcześnie, a jeżeli się nie udało to też nie będę płakać - bo przecież jakieś przeziębienie mnie potworne męczy.

Trudno zaczniemy najwyżej za kilka dni 10 cykl walki!!! :-(

U mnie to samo jak wyjdzie bede sie bardzo cieszyla:-) ale jak nie to trudno jestem tak przeziebiona ze az sie boje:sorry:, powiedzcie moze to miec jakis wplyw na ewentualne zaplodnienie:confused:

emma-u mnie tez wczoraj w koncu jajo.moze owu bedziemy mialy blisko siebie:)
ty to masz zdrowie!3 razy dziennie.pamietam ze w pierwszych latach naszej znajomosci 3 razy dziennie to wyczyn dla mnie byl.Dzis niestety wyzionelabym ducha no ale u kazdego te potrzeby sa inne.Ogolnie nie potrzebuje takiej czestotliwosci ale teraz moze przy staraniach przydaloby sie inne libido...No ale go nie mam.Raz dziennie to dla mnie max.!

Ja w tym wypadku musze podpisac sie pod slowami Eijf raz na dzien to dla mnie wyczyn juz ze dzien po dniu:sorry:
Emma 3 razy dziennie:eek: mnie by chyba odwiozlo pogotowie:sorry:, juz nawet nie chodzi o same libido ale ja fizycznie nie dalabym rady:sorry:
Czasem mi sie wydaje ze sie nie udaje bo libido u mnie nie takie i za malo tych staranek jest:sorry:
 
reklama
Witam z rana:-D, u mnie nic nowego. Czekam sobie z cierpliwoscia, choc czasami mnie ciagnie by zrobic test;-) ahh a tu jeszcze trza poczekac i nie szalec
Co do libido to u mnie moze i wysokie ale moj kochany juz sie tym powoli meczy hehehe:-D
Dobra ide cos zjesc bo mnie z glodu muli:eek:
 
Do góry