reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

a powiedzcie mi jeszcze taka rzecz, czy jesli na tescie owu ta druga kreska jest bladziutka to znaczy ze sie zbliza czy to w ogole nic nie znaczy ?
bo na ostatnich dwoch testach byla taka blada

to zalezy od osoby ale czasem tez od testów, ja mam tak że im bliżej owu tym kreseczki są ciemniejsze, 36-24 godziny przed owu kreska powinna być takiego samego koloru lub ciemniejsza od testowej i wtedy test juz jest pozytywny
 
reklama
eijf, dzieki za odpowiedz ;-)
kusska, owocnego molestowania :-)
a powiedzcie mi jeszcze taka rzecz, czy jesli na tescie owu ta druga kreska jest bladziutka to znaczy ze sie zbliza czy to w ogole nic nie znaczy ?
bo na ostatnich dwoch testach byla taka blada
z moich obserwacji wynika ze raczej nic nie znaczy ale moge sie mylic.raz jest mocniejsza (np wczoraj) a dzis bledsza i tak na zmiane.tymczasem patrzac na moje cykle,na dzisiejsza temperature i sluz(dopiero dzis plodny) powiedzialabym ze owu sie zbliza.Te dwie kreski powinny byc rownie mocne albo testowa mocniejsza.Mam nadzieje sie takich doczekac w tym tygodniu.
to jakie wychodza moze miec zwiazek z tym ile sie wypilo danego dnia.Nie zawsze tez pik lh oznacza ze owu bedzie niestety
 
dziewczyny, widze ze Wy tu profesjonalistki z testami owulacyjnymi, ja uzylam raz 1 roku temu i teraz znow pierwszy cykl, ale sama nie wiem ... moge sie Was poradzic ?
Zrobiłam wczoraj test owu i wyszły mi dwie kreski ale ta 2 strasznie blada czy to coś złego????
A cykle mam strasznie nieregularne
 
Dzięki Kochana! Nie jest ze mną źle - mam w sobie trochę negatywnych uczuć, ale z drugiej strony wierzę, że w odpowiednim momencie dane będzie mi być mamusią. Póki co staram się doceniać to, co mam, a przede wszystkim kochającego, cudownego męża - w końcu dziś tak wiele kobiet nie ma nawet z kim się o dzidziusia postarać :-( Musi się udać. Dzięki Kingusiu za wsparcie :tak: Wiem, że troszkę zamulam, ale teraz jestem akurat w najtrudniejszym momencie w całym cyklu staranek. :sorry:
Będzie na pewno wszystko dobrze:) na spokojnie trzeba chociaż to trudne..:sorry:
3maj się Ewcia, pozdrawiam i nie ma za co.

Miłego wieczorku dziewczyny!;-)
 
ja to nawet już nie wiem co wam powiedzieć, brak mi słów:-)

eijf
jesteś? czy usiłujesz przebrnąć przez wszystkie posty?:-D
 
Witajcie Kochane Staraczki :-D
Bardzo bardzo dawno mnie z Wami nie było. Wypadłam z obiegu troszkę przyznaję. Po bieżnie przeglądając strony zauważyłam, że mamy nowe zafasolkowane dziewczyny. Serdecznie Wam gratuluję, rośnijcie zdrowo :-):-) prześlijcie troszkę pozytywnych fluidków reszcie staraczek :tak::tak::tak::tak:proszę :-)

Co tam u Was słychać? Pewnie dużo by opowiadać :happy:

Eijf - jak Twoje zdrówko?
Martila - udało się Wam? Nie doszłam zbyt daleko z nadrabianiem stron więc nie wiem co u Ciebie :)
Mmm - a co u Ciebie słychać?
Zielona - za Ciebie to strasznie mocno trzymam kciuki i czekam na dobrą wiadomość :happy:

Z góry przepraszam, że nie pytam o resztę Kochanych Staraczek ale od połowy sierpnia tu nie zaglądałam i po prostu nie znam nowo przybyłych. Mam nadzieję, że niedługo wrócę do pisania i dzielenia się z Wami troskami i radościami.

U mnie zdrowotnie to ruszyło do przodu. Biorę sobie Metforminę i czuję się lepiej. I już schudłam co mnie cieszy bo to oznacza, że mniej insuliny się wydziela i organizm lepiej funkcjonuje. Niestety razem z M. nie mamy dobrego czasu na poczęcie Maluszka :( ja ciągle w rozjazdach. Staliśmy się takim weekendowym małżeństwem ale mam nadzieję, że moje życiowe zawirowania skończą się już w październiku.

Życzę Wam wszystkim owocnych nocy ;-) i też dni ;-)milusich przytulanek z happy end'em :-):-)
 
hej no ja na pewno nie przebrnę przez wszystkie posty, przeczytałam tylko wybiórczo parę stron.

Agast gratulacje, ale masz fajnie, super :-)

Jagódko oczywiście że może Ci się udać, cycloprogynovy rzadko działa w tym sensie, że rzadko wywołuje owu w czasie jej zażywania (bo nie to jest celem tego leku, on ma głównie podnieść estradiol), ale skoro u Ciebie owu na monitoringu była to jak najbardziej możesz zajść!
 
reklama
Do góry