reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Przez to wszystko zapomnialam pogratulowac zaciazonym!Oby ten miesiac byl szczesliwy dla kazdej z nas i oby tych wiadomosci bylo jak najwiecej!

U mnie w koncu sluz plodny.Wprawdzie nie jest go wiele ale zdecydowanie przejrzysty i rozciagliwy.Test owu natomiast negatywny :( no ale ja ja mam przewaznie 16 dc wiec licze na to ze jeszcze w przeciagu 2 dni wyjdzie.
 
reklama
Główka do góry... Ja też dziś robiłam i to samo, co u Ciebie. Jakoś to będzie, trzymaj się :tak:
dzieki :-) jest mi smutno jak zawsze ale tym razem nie jest tak źle jak ostatnio przynajmniej nie rycze;-)
moze zaczniemy razem nowy cykl:-)
ee chyba nie wiedzie ze u ciebie dopiero 9 dpo to kochana jest jeszcze nadzieja:)))
 
a ja ogladam bo mi sie n-ka popsula i ustawilam pokojowa antene byleby cos gralo - namierzylam dwojke...wiec M jak milosc teraz na tapecie :)
No i myslami jestem o dzisiejszym wieczorze z mezusiem....:tak: a w zasadzie nocy :)
ja od lat nie mieszkam w pl wiec dlatego.
mojego jeszcze nie ma ale mam przynajmniej czas by nadrobic troche czytanie postow bo straznie duzo to czasu zabiera.mam nadzieje ze nie przyjdzie za pozno bo owu tuz tuz (przynajmniej taka mam nadzieje)
 
dziewczyny, widze ze Wy tu profesjonalistki z testami owulacyjnymi, ja uzylam raz 2,5 roku temu i teraz znow pierwszy cykl, ale sama nie wiem ... moge sie Was poradzic ?
Cykle mam nieregularne wiec nie moge sie niczym sugerowac (czesto jednak 6 tygodni). Zaczelam robic test owu 12 dni po pierwszym dniu @, zrobilam 7 testow i negatywne. Skonczyly mi sie i przez 2 dni nie mialam. Pozniej zrobilam kolejne 5 i tez nic. I teraz od dwoch dni juz nie robie bo znow mi sie skonczyly i nie wiem czy jest sens zaczynac, test ciazowy dwa dni temu negatywny, boli mnie podbrzusze. Dzis rano zmierzylam nawet temp i 36,4 (ale termometrem bezdotykowym). Albo mi sie szykuje @ ... a czy moze to byc owulacja ?
 
dziewczyny, widze ze Wy tu profesjonalistki z testami owulacyjnymi, ja uzylam raz 2,5 roku temu i teraz znow pierwszy cykl, ale sama nie wiem ... moge sie Was poradzic ?
Cykle mam nieregularne wiec nie moge sie niczym sugerowac (czesto jednak 6 tygodni). Zaczelam robic test owu 12 dni po pierwszym dniu @, zrobilam 7 testow i negatywne. Skonczyly mi sie i przez 2 dni nie mialam. Pozniej zrobilam kolejne 5 i tez nic. I teraz od dwoch dni juz nie robie bo znow mi sie skonczyly i nie wiem czy jest sens zaczynac, test ciazowy dwa dni temu negatywny, boli mnie podbrzusze. Dzis rano zmierzylam nawet temp i 36,4 (ale termometrem bezdotykowym). Albo mi sie szykuje @ ... a czy moze to byc owulacja ?
rzeczywiscie trudna sprawa szczegolnie kiedy masz nieregularne cykle.Najlepiej jesli bedziesz obserwowala sluz (znasz zasady?) bo przed owu powinien pojawic sie plodny (podobny do jajka,przezroczysty i rozciaga sie w palcach.albo wodnisty a w zadnym wypadku bialy,lepki itd).No wiec jesli zauwazysz plodny moze powinnas wtedy robic te testy?pomaga tez mierzenie temperatury z tym ze to raczej powie ci o tym ze byla (jesli zauwazysz 3 wyzsze od tych z pierwszej fazy).U mnie np.przed owu na 2,3 dni spada maksymalnie np.mam na ogol 36,2-36,4 a dzis 35,9 i czesto jest taka ze zaraz po tym mam owulacje i nie tylko ja.No a jak wszystko zawodzi to zawsze mozesz isc na monitoring albo po prostu zdac sie na los i przytulac sie co kilak dni liczac na to ze trafisz(tak czy tak bym to robila)
 
reklama
eijf, dzieki za odpowiedz ;-)
kusska, owocnego molestowania :-)
a powiedzcie mi jeszcze taka rzecz, czy jesli na tescie owu ta druga kreska jest bladziutka to znaczy ze sie zbliza czy to w ogole nic nie znaczy ?
bo na ostatnich dwoch testach byla taka blada
 
Do góry