reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

mierzysz zaraz po przebudzeniu dopochwowo? W temp. alkohol, lekkie przeziebienie późne pójście spać wszystko ma wpływ . Może śluz obserwuj ale tu nie pomoge bo dla mnie to czarna magia :szok:

Mierzę po przebudzeniu, bez wstawania, niezmiennie wszystko tak samo, alkoholu i żadnych używek brak:-(także nie wiem co jest grane. Trochę panikara jestem i zaraz myślę, że coś ze mną nie tak:-(
 
reklama
Dziękuję!!! za wsparcie!

Już się pozbierałam :) dzięki dziewczynom z smaego rana sie udało :happy::happy2:

musi sie udać w końcu :sorry2:
bedzie dobrze , u mnie to juz nie wiem 7 czy 8 cykl staranek i nadal nic a każda @ odczuwałam jak porażkę. Byly płacze i to jakie czasem przez cały dzień. Ale cóż zrobić trzeba obetrzec lzy i po @ znów wziąć sie do roboty przecież twarde jesteśmy i byle @ nas nie pokona (w końcu jej na 9 miesięcy nie będzie) I WTEDY WYGRAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!;-)
 
Wisienko witaj po urlopie :))

My prawie w tym samym dniu cyklu (znowu chyba :-) ) wiec pewnie bedziemy jakos razem testowac ;-) ja juz w nastepny weekend zamierzam, ale ja to niecierpliwiec jestem :-p chociaz nie licze bardzo na ten cykl bo malo przytualnek bylo i chyba nie calkiem wtedy kiedy powinny byc, ale zobaczymy, w kazdym badz razie trzymam kciuki za nas :-)
 
bedzie dobrze , u mnie to juz nie wiem 7 czy 8 cykl staranek i nadal nic a każda @ odczuwałam jak porażkę. Byly płacze i to jakie czasem przez cały dzień. Ale cóż zrobić trzeba obetrzec lzy i po @ znów wziąć sie do roboty przecież twarde jesteśmy i byle @ nas nie pokona (w końcu jej na 9 miesięcy nie będzie) I WTEDY WYGRAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!;-)

Ja nie ukrywam,że naprawdę bardzo Was podziwiam za te starania...za tyle wytrwałości i nadzieii!!! Jednak kobiety są twarde i potrafią naprawde wiele wytrwać!!!!znoszą tyle rzeczy....no i te @.

Prawda ponad 9 miesięcy bez @ to jest dopiero luksus!!!!rewelacja!faceci nie mają o tym zielonego pojecia!

Tak trzymać!
 
reklama
cześć dziewczyny, u mnie plamienie przerodziło się w @ i mam doła jak nie wiem co, tym bardziej, że teściowa była u wróżki, tej samej, która przepowiedziała mojemu M że się poznamy i ona powiedziała, że coś jest nie tak, że trzeba znaleźć dobrego lekarza i że w najbliższej przyszłości dzidzi nie będzie, może jestem głupia ale ryczeć mi się chce


Witaj mmm,głowa do góry,ja dzisiaj wychodze już z doła porannego,bo też dostałam @ i zbieram siły na kolejny cykl! Ty też musisz!:tak:
 
Do góry