reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

kiciaq kolejny cykl zaczęłyśmy tego samego dnia:) Mój niestety jest bezowulacyjny więc szansy na ciążę brak:( Ja w tym cyklu testować nie będę bo po co? Teraz cierpliwie czekam na @. Nie mam żadnych złudzeń... W ogóle w tym cyklu jakoś taki spokój mam. Nie przykładałam sie nawet do mierzenia tempki, szaleliśmy trochę z mężem ale niestety starania na nic... No cóż. Moze nastepny cykl okaże sie szczęśliwy:)
 
reklama
ja już od kilku dni wiedziałam że @ przyjdzie, więc to wcale nie było zaskoczenie,
wiem że to głupie że tak się prejelam tym co ta wróżka powiedziała, ale do tej pory wszystko co mówiłą się sprawdzało a to już był 4 nieudany cykl
u mnie teraz chyba 8 cykl ?:szok:
a co do wróżek to zawwsze musi byc ten pierwszy raz kiedy powie nieprawdę ,:-)
A może tesciowa ma jeszcze jedną synową lub córke ?
 
dziewczyny, mam mieszkanke nr 3 ojca klimuszki, zamowiłam sobie, ale nie zdażylam jej pić, jesli któras chce moge wyslac, tylko najwczesniej w przyszły poniedziałek, jakby cos to na PRIV
 
mmm... nie przejmuj sie wróżbami bo naprawde w nie uwierzysz i to moze wpłynąć na Twoją podświadomość. Zobaczysz wszystko będzie dobrze:) Trzymam kciuki za Ciebie:)

A mój to juz 5 cykl, który zakończy się porażką...
 
Wisienko ale na tym etapie nie da się powiedzieć czy Twój cykl jest bezowulacyjny, cierpliwości trochę :-) na pewno dziwny jest śluz płodny przez 10 dni i to jest coś nie halo, ale jeszcze może cykl się rozkręci.
 
Mmm Jagodko przykro mi bardzo ze sie nie udalo:-( ale nie udalo sie w tym cyklu a w nastepnym to juz sie musi udac:tak:

Ja sie widzialm wlasnie z przyjaciolka co rodzi za 5 tyg i co:sorry2: i ma ten brzusio przepiekny przeuroczy i wogole naj naj:-) do tego siedzi sobie w nim niunia:sorry2:

Ach jak ja sie przy niej rozklejalam:sorry2:
 
Mmm Jagodko przykro mi bardzo ze sie nie udalo:-( ale nie udalo sie w tym cyklu a w nastepnym to juz sie musi udac:tak:

Ja sie widzialm wlasnie z przyjaciolka co rodzi za 5 tyg i co:sorry2: i ma ten brzusio przepiekny przeuroczy i wogole naj naj:-) do tego siedzi sobie w nim niunia:sorry2:

Ach jak ja sie przy niej rozklejalam:sorry2:

Dzieki!

Wyobrazam, sobie co przezywałaś,ale głowa do góry,my bedziemy następne!
 
Co do śluzu to ja w zasadzie cały cykl czuję sie tak jakoś "wilgotno". Dziwiło mnie to ale nie znam sie na tym... Co do owu to poprzednie 2 cykle miałam ją w 14dc, tzn. wzrost tempki a jest już 19dc a nic nie wskazuje na to zeby owu była... Ja już sie pogodziłam z tym, że ten cykl jest stracony. No cóż, takie życie.
 
Kochane moje, ja sie już pożegnam,czas do domciu. Jutro nie wpadnę bo jade na delegacje,ale w środę już bedę. Miłego popołudnia!!!3majcie się!!!!
 
reklama
Do góry