reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

To ja to może opiszę..:)
1-5 @
dopiero od 5dc temp. 36,6
6dc-36,5
7dc-36,6
8dc- 36,5
9dc- 36,5
10dc- 36,5
11- 36,5
12- zaspałam
13-36,5
14- 36,5
15- 36,5
16- 36,6
17- 36,7
18- 36,4
19- 36,5
20- 36,5
21-36,3

Pierwszy raz mierzę temp. Trochę mnie to niepokoi, bo nie wiem, czy właściwie była owulacja, niby był skok, ale 16 i 17dc robiłam test owu i wynik był ujemny ( co prawda jedna kreska była słabsza, ale w "instrukcji" napisali, że jak słabsza to wynik jest ujemny) Ten test to też chyba za późno był, ale robiłam go aż do dzisiaj i nic. W każdym razie, albo nie było owu, albo termometr zły, albo ze mną coś nie tak. A, temp. mierzę zawsze w tym samym miejscu i o tej samej godzinie w tej samej pozycji, nie wychodzę z łóżka i nie choruję. Podpowiedzcie coś:)
 
reklama
Ja znam sie troszkę na tych wykresach ale niestety nie wiele Ci mogę pomóc bo jak dla mnie te wykresy na 28dni są mało czytelne:( Pełnotam poziomych i pionowych kresek, których znaczenia nie rozumiem. W każdym razie według mnie skoku jako takiego nie było ale z tego co rozumiem 28dni potraktował 2 dni wyzszych temperatur jako skok i rozpoczął u Ciebie odliczać fazę lutealną... Może ja sie mylę a 28dni ma rację i wtedy wynika, ze skok był czyli owu prawdopodobnie też już była. Testy owu wyszły Ci negatywne bo zaczęłaś je robić za późno bo w dniu kiedy 28dni wyznaczył Ci skok. Chyba trochę się zakręciłam:) ale mam nadzieję, ze wieszo co mi chodzi...
 
Dzięki, jeżeli chodzi o testy to też wydaje mi się, że zrobiłam je zbyt późno, ale to pierwszy raz...bardziej martwią mnie te temp. skoku wyraźnego brak, a teraz nagle ten spadek. Gdyby była owu to temp. powinna chociaż przez 3 dni byc wyzsza prawda, a u mnie spada, dzisiaj to dosyć sporo, dlatego się przejęłąm:(
 
mierzysz zaraz po przebudzeniu dopochwowo? W temp. alkohol, lekkie przeziebienie późne pójście spać wszystko ma wpływ . Może śluz obserwuj ale tu nie pomoge bo dla mnie to czarna magia :szok:
 
reklama
mnie tymczasem brzuchol jakos mniej boli jak narazie niz w poprzenim cyklu, co jest akurat dobre bo meczyl mnie ten bol, takze zobaczymy co z tego bedzie, juz bym chciala testowac, ale gdzie tam jeszcze przynajmniej z 6 dni musze poczekac :baffled:
 
Do góry