reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
odnosnie mierzenia temperatury to mój ginek powiedział mi że najlepiej po wstaniu dopochwowo (to jest akurat jego zdanie ).ja sie dostosowałam ale tez miałam różnice bno mierzyłam w ustach.niekiedy nawet 4 kreski :szok:.
We srode mam dostać @ brzuch przestał juz boleć i jajniki też ale biust trochę zrobił sie pełniejszy (mąż uważa że sie ledwo mieści w jego dłoniach:sorry2:), i boli. Ale jakoś nie mam nerwów przed okresowych (nie wiem czy to może spadek prolaktyny to spowodował?)
 
noukie-to jak u mnie.ja imie dla dziewczynki juz dawno mam.nawet 2!Z chlopecem bylby problem...zadne mi sie za bardzo nie podoba.No a czuje ze jak sie uda to bedzie to chlopiec.no ale mam jeszcze czas.

agus-kurcze a ja zadnych pelniejszych piersi nie mam.to moze byc dobry znak.U mnie jak zwykle podbrzusze.Niemal rownoczesnie mamy dostac @.a co do temperatury to sprobuje inaczej w kolejnym cyklu.Z tym ze usta byly wygodniejsze...
 
Ja w ciazy czulam ze to chlopczyk zreszta mialam sen w ktorym snil mi sie synek:tak:

Co do tej temperatury ja sie narazie nie moge przekonac mierzyc ''tam"' pewnie mi sie zmieni no ale narazie nic mnie nie przekonuje:zawstydzona/y:
Mnie tez juz sie snil chlopak:) Kiedys chcialam dziewczynke,dzis juz mi nie zalezy,byleby w koncu sie udalo!
No a jesli chodzi o mierzenie.Wiadomo ze nie jest to wygodne ale jesli to tylko twoj termometr?i wlasne cialo...ah,czasem po prostu lepiej wylaczyc myslenie i zachowywac sie mechanicznie.

p.s.mecza mnie te ostatnie dni przed @.fizycznie i psychicznie
 
Ostatnia edycja:
martilla udanego egzaminu!!
już po egzaminie:-) teraz czekam na wyniki:-)

Trzymam kciuki za obrone
dzięki, przydadzą się ;-)

martilla znam ten ból przed obroną, też nigdy nie lubiłam się uczyć na siłę czyli wtedy kiedy "trzeba"... A masz listę pytań na obronę czy u Was jest tak, że z całych studiów pytają? Myśmy mieli listę ale później okazało się, że jest jeszcze lepiej - promotor podała każdemu pytania, jakie zada :tak: no ale stres był i tak, a przedtem się uczyliśmy, bo nam podała te pytania dopiero na kilka dni przed. Kiedy dokładnie masz tę obronę? Na pewno sobie świetnie poradzisz, zobaczysz :tak: na obronie patrzą na studenta przychylnym okiem, w końcu już napisał pracę, zaliczył wszystkie egzaminy...
Kochana mam 70 pytań do nauczenia + to co zawarte w pracy ... Niestety nie mogę liczyć na promotora, jest najgorszy z możliwych, nigdy nic nie wie, na uczelnie przychodzi i gubi się jakby pierwszy raz tam był, ciężko się z nim skontaktować itp ile miałam problemów przy pisaniu pracy przez niego to głowa mała! Inaczej mówiąc gorzej trafić nie mogłam... ale nic tam ! Dam radę ! Kto jak nie ja;-)
Obrony są miedzy 10 a 20 października... jeszcze nie wiem kiedy dokładnie będzie moja.

Martilla to trzymam kciuki za obronę, napewno będzie dobrze;-):tak:
jeszcze raz ślicznie dziękuję :-)
 
reklama
Do góry