reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Czesc dziewczyny :))

Eijf kiedy testujesz? Wybaczcie, ale nie jestem na bierzaco teraz przez weekend :zawstydzona/y:
Kiciaq w ogole nie wiem czy testowac bede...sama siebie nie poznaje bo zawsze w kazdym mc mialam mnostwo najrozniejszych testow (do tej pory poszlo na nie kilkaset euro) i zaczynalam je robic czesto od 9dpo ale tym razem jakos ochoty nie mam...Po prostu bylabym bardzo zaskoczona gdyby sie udalo.Jeszcze nigdy tak malo nadziei nie mialam.Czuje nadchodzaca @ kazda czescia ciala,nic nie wskazuje na to bym mogla byc w ciazy(tzn nie czuje niczego dziwnego),temperatura raczej do d...No i spodziewam sie @ gdzies pod koniec tygodnia.mysle ze w czwartek lub piatek...
 
reklama
Dzieki za wsparcie , dalej sie czuje jak na @ tylko plamienie jest takie ledwo co po 2 kropelki z rana i wieczorem. Zobaczymy na dniach co bedzie. A moze wlasnie sie uda Wam skoro juz inne podejscie, tego zycze z calego serca aby byla mila niespodzianka!!!
Co do wozka ja zakochalam sie w Roan Marita :-D, Jak juz przyjdzie do kupna wozka napewno wybierzesz najodpowiedniejszy ;-).


Przepiekna jest :tak: milo ze sie podzielilas zdjeciem :-)

Szkoda ale jest jeszcze szansa, tak jak dziewczyny juz napisaly troszke za wczesnie wiec przy nastepnym zycze 2 kreseczek ;-)


Spokojnie Kiciaq a moze sie uda przy tym jednym przytulanku i jeszcze macie szanse, oj neistety czasem tak bywa ze jak by sie chcialo to cos wyskoczy i nie dokonca jest mozliwe, ale ja tez sie oburzalam jak moj byl przepracowany :-p a byly dni plodne, no coz tak juz chyba z natury nam wynika ;-). Powodzenia zycze i trzymam kciuki :tak:

Trzymam kciuki za 2 kreseczki!!


Ciekaw co u Mmm


Ja zmykam bo czas sie wziasc dalej za remont. Zycze milego dnia :-)


Dzieki kochana za kciuki no ja mam nadzieje, wiadomo, ze ja mam, ale do pierwszego testu tylko :) w sobote jeszcze B pomeczylam, ale tak mysle bardziej rekreacyjyjnie juz :-D zobaczymy co z tego bedzie w przyszly weekend mam zamiar testowac, w nedzieje bedzie 25dc wiec mysle, ze jesli by cos mialo byc to test wyjdzie, alke cos mi sie wydaje, ze nie, brzuch mnie boli identycznie jak w zeszlym miesiacu, za mocno tak jakos :baffled: no ale zobaczymy moze anuz bedzie inaczej:tak:

tymczasem trzymam kciuki za testujace i wszystkie dziewczyny przed @ zeby nie przylazla ;-)
 
Kiciaq w ogole nie wiem czy testowac bede...sama siebie nie poznaje bo zawsze w kazdym mc mialam mnostwo najrozniejszych testow (do tej pory poszlo na nie kilkaset euro) i zaczynalam je robic czesto od 9dpo ale tym razem jakos ochoty nie mam...Po prostu bylabym bardzo zaskoczona gdyby sie udalo.Jeszcze nigdy tak malo nadziei nie mialam.Czuje nadchodzaca @ kazda czescia ciala,nic nie wskazuje na to bym mogla byc w ciazy(tzn nie czuje niczego dziwnego),temperatura raczej do d...No i spodziewam sie @ gdzies pod koniec tygodnia.mysle ze w czwartek lub piatek...


Ciesze sie kochana, ze zmienilas nastawienie, tzn wcale nie ciesze sie, ze nie masz nadzei:wściekła/y: ale przynajmniej wyluzowalas troche co moze akurat wjdzie Wam na dobre ;-) ja Ci powiem, ze w tym miesiacu tez wyluzowalam na maksa, nie odsawialam scen w plodne jak B nie mial czasu na nic, stwierdzilam, ze co ma byc to bedzie, jak mam zajsc w ciaze teraz to i po jednym stosunku zajde, a jak nie to chocbym na glowie stanela pewnie sie nie uda. Co do testowania to nie sadze zebym sie powstrzymala, ale w sumie zobaczymy :)
A za Ciebie trzymam kciuki zebys jednak sie milo zdziwila :tak:
 
Ciesze sie kochana, ze zmienilas nastawienie, tzn wcale nie ciesze sie, ze nie masz nadzei:wściekła/y: ale przynajmniej wyluzowalas troche co moze akurat wjdzie Wam na dobre ;-) ja Ci powiem, ze w tym miesiacu tez wyluzowalam na maksa, nie odsawialam scen w plodne jak B nie mial czasu na nic, stwierdzilam, ze co ma byc to bedzie, jak mam zajsc w ciaze teraz to i po jednym stosunku zajde, a jak nie to chocbym na glowie stanela pewnie sie nie uda. Co do testowania to nie sadze zebym sie powstrzymala, ale w sumie zobaczymy :)
A za Ciebie trzymam kciuki zebys jednak sie milo zdziwila :tak:
dziekuje.byloby milo gdybym sie sama zaskoczyla ale jak juz wspomnialam czuje @ kazda czescia swojego ciala.nastroj tez podobny i nie wygladam...
A co do dni plodnych to tez nie wykorzystalam ich stuprocentowo bo jakos trudno mi je bylo okreslic w tym cyklu.W pwnym momencie przestalam tez testy owu robic.No ale nie ukrywam ze mecza mnie tez porazki
 
dziekuje.byloby milo gdybym sie sama zaskoczyla ale jak juz wspomnialam czuje @ kazda czescia swojego ciala.nastroj tez podobny i nie wygladam...
A co do dni plodnych to tez nie wykorzystalam ich stuprocentowo bo jakos trudno mi je bylo okreslic w tym cyklu.W pwnym momencie przestalam tez testy owu robic.No ale nie ukrywam ze mecza mnie tez porazki


Mnie tez mecza, zreszta kazda z nas na pewno, chcialabym juz w koncu myslec tylko o fasolce i odliczac dnie do porodu, a nie ciagle plodne, testowanie i tak w kolko :no:
Miejmy nadzieje, ze juz niedlugo :)
 
ja tez mam jakis chory tym razem...poza tym zauwazylam ze temperatura w ustach i w pochwie przewaznie rozni sie o kilka kresek.czasem nawet 5...no i czemu wierzyc?moze nastepnym razem nie powinnam w ustach mierzyc?
ja zaczelam mierzyc pod jezyk tam podobno malo sie waha ale u mnie jakies skoki powychodziły,moze dlatego ze robie to bez przekonania i nie zawze o tej samej porze

martilla udanego egzaminu!!

agapas jak sie czujesz?
 
obiecalam zdjecie mojego prezentu-kosza ale jeszcze sie wstrzymam z pakowaniem bo jakos mi za malo i dokupie jeszcze jedna grzechotke,gryzak oraz ksiazeczke do wanny.wiec cierpliwosci
 
Hej dziewczynki
Endo powiedział ze moge miec zielone swiatelko ale czekam jeszcze na opinie innego lekarza ale jestem dobrej mysli :-) juz nie moge sie doczekac staranek :-) pozdrawiam
wszytskie staraczki i brzuchatki :-)
 
reklama
Do góry