reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Przebrnęłam jakoś przez wszystkie posty. Widzę, ze żadna z was nie zafasolkowała.
Głowa do góry , kiedyś nadejdzie ten czas.
A ja jestem po owu, zaszaleliśmy z M. :-) oj działo się działo :happy2:. Jestem dobrej myśli, ale zobaczymy jak to wyjdzie.
dzisiaj córka znowu mówiła, ze chce braciszka mieć. :-) Także musze sie postarać, żeby małej nie zawieść.

A moja Julcia prosi o siostrzyczkę:-D
 
reklama
Patrząc jakie ma podejście mój mąż raczej nie spodziewam się żadnych pozytywów..tak jak wspominałan to był idealny czas dla nas na zajście w ciążę,a teraz bedzie tylko trudniej...dzięki za słowa otuchy...może się podniosę...:no:

Podniesiesz, ja też 2.09.2009 ryczałam jak bóbr ale teraz na nowowalczę, bo co innego nam zostało!:tak:
 
Hej dziewczynki:) Mój urlop niestety dobiegł końca:( więc wróciłam do pracy i będę miała wiecej czasu zeby z Wami pisać:) Jakoś podczas urlopu nie miałam czasu na siedzenie przed kompem...

U mnie chyba 19dc. Liczyłam na ten cykl...myslałam, ze będzie dla nas szczęśliwy bo to 3 taki na poważnie z mierzeniem tempki itd. a on niestety okazuje sie prawdopodobnie bezowulacyjny:( Trochę zaniedbałam mierzenie tempki przez ten urlop i wykres jest mało czytelny ale tak czy siak raczej bezowulacyjny...

W każdym razie my szalelismy w tym cyklu choć już spisałam go na straty. Teraz pozostaje tylko czekać na @, która mam nadzieje przyjdzie w terminie... Może nastepny cykl będzie tym szczęśliwym...Mam nadzieję, ze do końca roku uda mi sie zafasolkować. Tak czy siak muszę sie do gina umówić...
 
strasznie mi przykro,że się nie udało. przytulam mocno!
A co do Twojego faceta to może Ty też troszkę wyluzuj i samo przyjdzie nawet nie zauważysz kiedy, takie podejście chyba działa? Co Ci szkodzi spróbować?


Chodzi o to,że on by chciał drugie dziecko,ale nie chce się o nie starać,chciałby,żeby wyszła wpadka...takie zaskoczenie,a jak to zrobić kiedy ja musze leczyć się i niestety musimy starac się w trakcie tego leczenia...? nie da się na sponton jesli podczas brania tabl nie dojdzie do zafasolkowania bede musiała zrobić inne badania np prześwietlenie macicy....
 
reklama
Do góry