reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Noukie, hihi najprzyjemniejszy czas przed Tobą - staranka w pełni, daleko do terminu @ więc bez nerwów...

Kochane nareszcie weekend ;-):-) od wczoraj mam jakiś taki dobry humor, :-(

Staranka beda jak @ pojdzie sobie;-)

A ten humor rzeczywiscie bije z kazdego postu super:tak: A stres i napiecie poprostu rozmasowac:tak:
 
Emilko, ja bym Ci dała 2dpo :-) a apapu lepiej nie bierz, lepiej zagoń ślubnego żeby Cię pomasował :-)
a ostatni cykl bez plamienia to miałam z 2 lata temu!
 
Staranka beda jak @ pojdzie sobie;-)

A ten humor rzeczywiscie bije z kazdego postu super:tak: A stres i napiecie poprostu rozmasowac:tak:

Emilko, ja bym Ci dała 2dpo :-) a apapu lepiej nie bierz, lepiej zagoń ślubnego żeby Cię pomasował :-)
a ostatni cykl bez plamienia to miałam z 2 lata temu!
oj dziewczynki, żeby to było takie proste z tym rozmasowaniem, ślubny mnie masował już i to nie raz ale te nerwy chyba wszystkie zbiły mi się w jeden kłębek i tak łatwo się nie dadzą ;-) apap chyba nie powinien zaszkodzić co?? A biorę tylko w ostateczności, jak już naprawdę ból mnie mocno wymęczy... znacie jeszcze jakieś dobre sposoby na rozluźnienie mięśni karku? jakieś ćwiczenia? Czym masować?

emma skoro kiedyś miałaś bez plamień to czas najwyższy wrócić do tamtego czasu :tak: no a następnie zaowocować :-D moze będziemy miały obie szczęście w tym cyklu?? :-D:tak:
 
Emilko generalnie leki przeciwbólowe w czasie lutealnej i ciąży są mocno niewskazane. no i może powinnaś znaleźć przyczynę tego bólu, bo to dziwne jest, żeby ze stresu aż tak. a uprawiasz jakieś sporty, ruszasz się? wiesz, ruch to zdrowie :-)

i tak, poproszę wspólną ciążę z Tobą, choć naprawdę akurat w tym cyklu spadłabym z krzesła. wg mnie cykl stracony, zamierzam pić dużo wina i ostro chodzić po górach :-)
 
Czesc Dziewczyny

Tez czekam z niecierpliwoscia co Mmm napisze trzymam mocno kciuki:tak:
Ja jeszcze musze czekac tydzien aby sie okazalo co i jak :confused:
 
Staranka beda jak @ pojdzie sobie;-)

A ten humor rzeczywiscie bije z kazdego postu super:tak: A stres i napiecie poprostu rozmasowac:tak:
Oj masaz dobry na napiecie. chyba po calym tyg pracy poprosze mojego T o taki masaz hehehe:-D:-D:-D. Jeszcze jutro lece do pracy i kurde po clym tyg widze sie z moim kochanie wiecie juz sama wyglodnialam bo on mi przez caly tydzien tylko relacjonowal co pomalowal itp, ach jeszce dwa tyg i bedziemy miec wspolny kacik;):-D:-D:tak::tak:
 
biedroneczko przeczuciami się nie kieruj :no: one często mylą... spróbuj spokojnie poczekać na owulkę i dalszy rozwój wydarzeń, ciąża może się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie :tak:

Noukie, hihi najprzyjemniejszy czas przed Tobą - staranka w pełni, daleko do terminu @ więc bez nerwów...

Jagódko widzę, że jesteście kolejnym na forum małżeństwem z września :-D wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, dużo miłości i oczywiście bejbika :-)

emma trzymam kciuki, żeby plamienia nie było :tak:

a ja dzisiaj mam trzecią wyższą tempkę i tak jak się spodziewałam, FF zmienił decyzję i przesunął mi owulkę tam, gdzie sama ją obstawiam :tak: czyli liczę, że mam 3 dpo.

Kochane nareszcie weekend ;-):-) od wczoraj mam jakiś taki dobry humor, nie wiem czemu, bo w sumie fizycznie nie czuję się zbyt dobrze - od ponad tygodnia boli mnie szyja/kark i to mocno, promieniuje do barku i ramienia, bardzo utrudnia staranka, bo najbardziej boli mnie jak leżę, noce są koszmarne. Podejrzewam, że to nie jest nic poważnego, na 90% to po prostu stres, który mi się skumulował w mięśniach, ale ból jest na tyle silny, że biorę apap (a tak w ogole to teraz już staram się unikać jakichkolwiek leków, bo zawsze jest jakaś możliwość, że mogę być w ciąży)... :-(
Moja droga ja po takich bolakach wylądowałam tydzień temu w kołnieżu mam go nosić jeszcze dwa tygodnie i do tego dostałam skierowanie do poradni chorób kręgosłupa ,więc nie idź do lekarza lepiej:baffled:
 
Chyba niezbyt ze mnie dobra forumowiczka - posty chyba raz na tydzien. Doskwiera mi angina - tylko niestety nie moglam sobie pozwolic na zwolnienie. I do tego jak powiedzialam lekarzowi, ze moge byc w ciazy, bo sie staramy, to za duzo mi nie zapisal. A tu coraz gorzej i w koncu dal mi duomox - twierdzac, ze w razie czego przeciwskazany nie jest.

I tu chyba tez dobra wiadomosc dla Noukie - kazal mi brac paracetamol 500 - i na nim jest napisane, ze mozna brac w ciazy.

No i chyba @ sie jednak zbliza...

Pewnie gdzies tu jest duzo informacji o tym, o co chce zapytac - powiedzcie mi, ponoc wiesiolek wplywa na jakosc sluzu plodnego. Doczytalam tylko, zeby go brac przed owulka - a wiecie moze od ktorego dc?
 
reklama
Emilko generalnie leki przeciwbólowe w czasie lutealnej i ciąży są mocno niewskazane. no i może powinnaś znaleźć przyczynę tego bólu, bo to dziwne jest, żeby ze stresu aż tak. a uprawiasz jakieś sporty, ruszasz się? wiesz, ruch to zdrowie :-)

i tak, poproszę wspólną ciążę z Tobą, choć naprawdę akurat w tym cyklu spadłabym z krzesła. wg mnie cykl stracony, zamierzam pić dużo wina i ostro chodzić po górach :-)
emma no właśnie z tymi sportami to nie za bardzo, generalnie jestem strasznie zabiegana a jak przychodzę do domu po pracy to często siadam przed kompem i dalej pracuję/siedzę na forum... Na pewno po części masz rację, ale ja mieszkam w małym mieście i tutaj nie ma ani basenu ani żadnego zorganizowanego sportu. Jakis czas sobie ćwiczyłam na piłce bo od zawsze chociaż byłam b. dobra z WFu (biegi dlugodystansowe, skoki w dal) to tragedia jeśli chodzi o giętkość itp. Poza tym mam jakieś tam schorzenie kręgosłupa - dokładnie chorobę Scheuermanna, lekarz mówił, że to nie jest nic poważnego, dużo osó to ma tylko o tym nie wie. powinnam ćwiczyć :zawstydzona/y: a tego nie robię, bo nie daję sobie na to czasu :zawstydzona/y: a poza tym często mi się nie chce po prostu...
co do leków to ja słyszałam, że paracetamol w małych dawkach jest bezpieczny w ciąży a poza tym podobno wczesna ciąża jest mocno chroniona, bo jeszcze nie ma pępowiny nawet - tutaj na forum też to ktoś kiedyś pisał. Dlatego sobie pozwoliłam na tabletkę... ale i tak nie pomogła szczerze mówiąc :baffled:
Moja droga ja po takich bolakach wylądowałam tydzień temu w kołnieżu mam go nosić jeszcze dwa tygodnie i do tego dostałam skierowanie do poradni chorób kręgosłupa ,więc nie idź do lekarza lepiej:baffled:
o ludzie!!:szok: a miałaś jakieś badanie, prześwietlenie itp?? Co Ci lekarz na razie zdiagnozował i na jakiej podstawie?? Ja zapisałam się do lekarza, niestety mogę tylko po pracy, więc po południu, a popołudniami przyjmuje u nas tylko jeden w miarę sensowny lekarz, więc dzwoniłam w środę a termin mam na wtorek :baffled: teraz się trochę przestraszyłam... Swoją drogą jeśli wyśle mnie na rentgen to oczywiście nie pójdę na razie, przecież może być fasolka... tak samo jeśli da mi jakieś leki silne...
 
Do góry