reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Jagodka widze po suwaczku że macie dziś rocznicę! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS I JAK NAJWIĘCEJ WSPÓLNYCH SZCZĘŚLIWYCH LAT RAZEM :tak::-)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie:happy:
 
reklama
Trzymam mocno kciuki:tak::tak::tak:
A u mnie narazie 9 dc do owu pewnie daleko i jakos zaczynam czuc ze pewnie i w tym cyklu mi nie wyjdzie, ahh moze to tylko dziwne mysli. Jeszce ta przeprowadzka ktora mnie troche zaczyna stresowac czy wszystko wyjdzie ok i wogole:baffled:


To prosze te wszystkie dziwne mysli przegnac;-). Bedzie dobrze musi byc:-)

U mnie 6 dc ja to dopiero do owu mam:baffled:
 
Jagódka 13-14dpo to test na 99,99% wyjdzie. a jak liczysz dpo, miałaś monitoring czy po tempkach tylko?

ja jestem ciekawa jak u mnie będzie w tym cyklu, znaczy bez progesteronu. mam nadzieję, że nie zacznę plamić 6dpo! tak czy siak zbadam progesteron 7dpo, choć wątpię by coś się poprawiło.
 
reklama
biedroneczko przeczuciami się nie kieruj :no: one często mylą... spróbuj spokojnie poczekać na owulkę i dalszy rozwój wydarzeń, ciąża może się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie :tak:

Noukie, hihi najprzyjemniejszy czas przed Tobą - staranka w pełni, daleko do terminu @ więc bez nerwów...

Jagódko widzę, że jesteście kolejnym na forum małżeństwem z września :-D wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, dużo miłości i oczywiście bejbika :-)

emma trzymam kciuki, żeby plamienia nie było :tak:

a ja dzisiaj mam trzecią wyższą tempkę i tak jak się spodziewałam, FF zmienił decyzję i przesunął mi owulkę tam, gdzie sama ją obstawiam :tak: czyli liczę, że mam 3 dpo.

Kochane nareszcie weekend ;-):-) od wczoraj mam jakiś taki dobry humor, nie wiem czemu, bo w sumie fizycznie nie czuję się zbyt dobrze - od ponad tygodnia boli mnie szyja/kark i to mocno, promieniuje do barku i ramienia, bardzo utrudnia staranka, bo najbardziej boli mnie jak leżę, noce są koszmarne. Podejrzewam, że to nie jest nic poważnego, na 90% to po prostu stres, który mi się skumulował w mięśniach, ale ból jest na tyle silny, że biorę apap (a tak w ogole to teraz już staram się unikać jakichkolwiek leków, bo zawsze jest jakaś możliwość, że mogę być w ciąży)... :-(
 
Do góry