reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam Kochane stare i nowe Staraczki,

nie było mnie tu cały weekend, w sumie nic wielkiego się nie wydarzyło... ;-)oprócz kilku staranek przytulanek...

Dzisiaj jest mój 18dc, póki co nie czuję nic... choć wypatruję, świruję i wariuję, ale organizm zachowuje się całkowicie normalnie...
Zostało mi 10 dni do testowania... juhuhuhu:-D nie wiem czy wytrzymam do tego czasu...
 
Dzieki Biedroneczka1980 - udalo mi sie wstawic te suwaczki. No a teraz zobaczymy... Siedze dzisiaj w domu, bo mi sie mala rozchorowala i nic tylko mysle mysle i mysle... Jak tu to wszystko dobrze zaplanowac...
 
Witajcie Kobiety-staraczki!

Dawno mnie tutaj nie było-urlop :))))

jestem 20 dc i chyba jestem w szczycie :) leki podziałały i jajniki już pięknie pracują. dzisiaj ide do lekarza na ocene czy pękło jajeczko :) więc proszę trzymajcie kciuki :)
 
Hej,

Moze i ja do Was dolacze:) Mam juz jedna corke (2 lata i 10 mies) i chyba przyszedl czas najwyzszy na podjecie staran o rodzenstwo dla malej. O mala staralam sie 8 miesiecy, wiec pewnie i tym razem tak latwo nie bedzie... Caly czas mam watpliwosci i obawy... Pierwsza ciaza nie byla latwa, skonczyla sie zmiana pracy... To ze chce miec drugie jest pewne na 100%... Tylko sie boje... Chyba to troche nietypowe, no ale wierze, ze jak pobede z Wami na forum pomoze mi... :)

Sorki, ze pytam - probuje odszukac, jak wstawic suwaczek/suwaczki - moze ktoras z Was mi podpowie?

Witaj Smiling!!! Widzę,że mamy trochę wspólnego. U mnie pierwsza ciążą też była trudna,leżałam bite 4 miesiące. Potem zmiana pracy,zaraz po porodzie. I podobnie jak ty jestem pewna na 100% co do posiadania kolejnego dziecka,ale tez się boje,,,pozdrawiam:-)
 
Witajcie Kobiety-staraczki!

Dawno mnie tutaj nie było-urlop :))))

jestem 20 dc i chyba jestem w szczycie :) leki podziałały i jajniki już pięknie pracują. dzisiaj ide do lekarza na ocene czy pękło jajeczko :) więc proszę trzymajcie kciuki :)

:tak:Jagódka, widzę, ze obie będziemy etstować 10 września... trzymam zatem za nas wszystkie kciuki:):-D
 
eijf, Marika była wcześniakiem urodziła sie z wadą serca, dzielnie walczyła 48h, ale odeszła od nas... Z Tomaszem miałam poród wywoływany. Siłami natury się nie udało, więc miałam CC, ale lekarze kiedy przygotowywali mnie do CC odkleiło się łóżysko, mały zaczął się dusić. :( A co do owulacji... Hmm, nam z pierwszym dzieckiem udało sie właśnie w czasie owulacji a z drugim przed. Więc też nie jestem dostatecznie pewna. Staramy się od dwóch lat odkąd odszedł Tomasz... Tylko roku temu te starania nam nie "wychodziły" mąż przechodził chorobę a po niej nie mogliśmy się starać. Później pojawił się zarodek, ale miałam mały wypadek, więc zarodek odszedł.:-(
Trochę to wszystko pokręcone, ale czasem już tak bywa. :sorry:

BangBang Kochana, zrobiło mi sie strasznie smutno jak przeczytałam Twoją wypowiedź... trzymam mocno za Ciebie kciku i wierzę, ze będzie dobrze!!!
 
Bang Bang to rzeczywiście smutna historia. Ale miejmy nadzieję, że tym razem uda Ci się szybko zafasolkować i doprowadzić do szczęśliwego finału :-):-):-).
Trzymam po cichu kciuki - żeby nie zapeszyć;-).

Dzieki Biedroneczka1980 - udalo mi sie wstawic te suwaczki. No a teraz zobaczymy... Siedze dzisiaj w domu, bo mi sie mala rozchorowala i nic tylko mysle mysle i mysle... Jak tu to wszystko dobrze zaplanowac...

Smiling Kochana Ty lepiej nie planuj... ja tak planowałam od ładnych kilku miesięcy i moje plany w łeb wszystkie wzięły...przynajmniej jak na razie;-).
Tu nie wolno planować, tu trzeba działać !!! i chyba najlepiej o tym nie mysleć, żeby się dodatkowo nie nakręcać.... Ech... takie to życie podłe :-:)-:)-:)-:)-(.
 
:tak:Jagódka, widzę, ze obie będziemy etstować 10 września... trzymam zatem za nas wszystkie kciuki:):-D

Oczywiście,ja również trzymam kciuki mocno za wszystkie kobitki :)))

dzisiaj ide do gina i bede wiedzieć,czy mam już owulację :) w piatek jajeczko miało 16 mm i być może wczoraj lub dzisiaj pękło??
 
reklama
chodzenie do gina co dwa trzy dni jest uciążliwe,ale za to nie muszę robic testów owulacyjnych no i wiem jak wyglda wszystko na monitorze :)
 
Do góry