reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ja dzis dostalam tel ze musie sie zglosic do gin bo mam zle wyniki moczu:(, wlasnie wrocilam od lekarza, fasolka jest, lekarz potwierdzil, badania musze powtorzyć
 
reklama
Witam :-)
biedroneczka1980 a moze jednak nie pojawi sie @... ;-)

ja juz po imprezei.eh taka po prostu mala impreza ur.w rodzinie.Chcialam wyjsc wczesniej bo w domu od cholery do zrobienia a jutro znow do pracy:( poza tym sama mam impreze ur w sobote i musze zastanowic sie co zrobic do jedzenia itd.
U mnie jakos cienko ze sluzem a moze za wczesnie?Nie moge liczyc ze owu bedzie tak jak w ubieglym cyklu.Sluz chyba wodnisty ale glowy za to udac nie dam...Tak w ogole to czas wykorzystac kolejny test owu.
a z innych mniej ciazowych spraw to wlasnie zgubilam karte do bankomatu w sklpeie.musialam zostawic zakupy,leciec do domu po inna i znow po te zakupy.yhhh
Mala impreza ale zawsze jakas mila odskocznia od codziennosci :blink:
Gorsze od zgubienia karty jest czekanie na nowa i zapamietanie nowego pinu :crazy:

Emilchen bardzo pracowite zajecia i napiety harmonogram, dzielna jestes.Bedziemy wyczekiwac wiadomosci od Ciebie, a przedewszystkim dobrej nowiny ;-). Trzymaj sie dzielnie.

BangBang witam nowa starczke w tym gronie, przykro ze takei przezycia masz za soba, ale napewno doczekasz sie Swojego kochanego szkraba, wszyscy bedziemy mocno trzymac kciuki :blink:

U mnie na razie owu nie widac.Moze za wczesnie chcialabym zeby przyszla a to wszystko przez ostatni cykl kiedy to w 11 dniu mnie zaskoczyla a przeciez do tej pory byla zawsze w 14,15 dniu.Na razie sluzu jak na lekarstwo i zostaly mi dwa testy.Powinnam kupic nowe ale nie usmiecha mi sie wydawanie kolejnych pieniedzy zwlaszcza ze jak do tej pory niewiele mi te testy daly...zobacze.
tak poza tym to za pozno chodze spac a potem placze bo ciezko mi wstac.
Moze tylko ostatnio takiego psikusa Ci zrobila ta owulka, ale lepiej pare dni wiecej sie starac niz mniej ;-)

Smiling witaj na forum, w grupie zawsze razniej ;-)

Witam Kochane stare i nowe Staraczki,

nie było mnie tu cały weekend, w sumie nic wielkiego się nie wydarzyło... ;-)oprócz kilku staranek przytulanek...

Dzisiaj jest mój 18dc, póki co nie czuję nic... choć wypatruję, świruję i wariuję, ale organizm zachowuje się całkowicie normalnie...
Zostało mi 10 dni do testowania... juhuhuhu:-D nie wiem czy wytrzymam do tego czasu...
Witajcie Kobiety-staraczki!

Dawno mnie tutaj nie było-urlop :))))

jestem 20 dc i chyba jestem w szczycie :) leki podziałały i jajniki już pięknie pracują. dzisiaj ide do lekarza na ocene czy pękło jajeczko :) więc proszę trzymajcie kciuki :)

Trzymam za Was kciuki aby na testach wyszly 2 kreseczki;-)

Witam się dzisiaj ze wszystkimi i witam gorąco nowe staraczki :-):-) - oczywiście życzę owocnych staranek, jak najszybszego zafasolkowania :-D.

A u mnie bez większych zmian :-(. Zrobiłam test i oczywiście znowu negatywny :-:)-:)-( a @ jak nie było tak nie ma. Dzisiaj mija 9 dzień po odstawieniu luteiny, a tak w ogóle to już 57 dzień cyklu... Czyli sytuacja beznadziejna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Pewnie niedługo dostanę @@@@@...

To tyle u mnie. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dzionka :-).

Oj lepiej aby nie bylo @, bardzo dlugi cykl, a moze test byl felerny?

Ja sie zastanawialam nad swoim i od 9 do 11 dc bylo dosc troche sluzu a teraz jakos sucho, czyli moze jednak byla ta owolka, albo zle wnioskuje i dopiero bedzie. Zobacze co bedzie na dniach teraz. Z mierzeniem tempki byloby raczej latwiej :zawstydzona/y:
 
Witam :-)
biedroneczka1980 a moze jednak nie pojawi sie @... ;-)


Mala impreza ale zawsze jakas mila odskocznia od codziennosci :blink:
Gorsze od zgubienia karty jest czekanie na nowa i zapamietanie nowego pinu :crazy:

Emilchen bardzo pracowite zajecia i napiety harmonogram, dzielna jestes.Bedziemy wyczekiwac wiadomosci od Ciebie, a przedewszystkim dobrej nowiny ;-). Trzymaj sie dzielnie.

BangBang witam nowa starczke w tym gronie, przykro ze takei przezycia masz za soba, ale napewno doczekasz sie Swojego kochanego szkraba, wszyscy bedziemy mocno trzymac kciuki :blink:


Moze tylko ostatnio takiego psikusa Ci zrobila ta owulka, ale lepiej pare dni wiecej sie starac niz mniej ;-)

Smiling witaj na forum, w grupie zawsze razniej ;-)




Trzymam za Was kciuki aby na testach wyszly 2 kreseczki;-)



Oj lepiej aby nie bylo @, bardzo dlugi cykl, a moze test byl felerny?

Ja sie zastanawialam nad swoim i od 9 do 11 dc bylo dosc troche sluzu a teraz jakos sucho, czyli moze jednak byla ta owolka, albo zle wnioskuje i dopiero bedzie. Zobacze co bedzie na dniach teraz. Z mierzeniem tempki byloby raczej latwiej :zawstydzona/y:
a ja już po owu jestem
 
Hej dziewczyny,
jakiś czas mnie tu nie było. Mam pytanie do Was. Poradźcie mi proszę.

(Staramy się z mężem od 2 lat. Ja choruję na endometriozę i się leczę z niepłodności. jestem na lekach wspomagających zapłodnienie. to na wstępie.)

Spóźnia mi się okres 5 dni. (Cykle co 30 dni.) Robiłam 5 testów ciążowych i każdy wyszedł negatywnie. Tylko na jednym, który robiłam jako pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki pojawił się cień drugiej kreski, ale tak blady, że np. mój mąż zobaczył go po dłuższym przyglądaniu. Potem robiłam jeszcze 4 testy (dziś rano też) i wszystkie na bank negatywne (z porannego moczu). Co o tym myślicie?

Boję się,że jeśli jednak jestem w ciąży to coś moze być nie tak bo 5 dni po spodziewanej miesiaczce to chyba test powinien się potwierdzić, gdyby coś było... sama nie wiem...:-(
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
jakiś czas mnie tu nie było. Mam pytanie do Was. Poradźcie mi proszę.

(Staramy się z mężem od 2 lat. Ja choruję na endometriozę i się leczę z niepłodności. jestem na lekach wspomagających zapłodnienie. to na wstępie.)

Spóźnia mi się okres 5 dni. (Cykle co 30 dni.) Robiłam 5 testów ciążowych i każdy wyszedł negatywnie. Tylko na jednym, który robiłam jako pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki pojawił się cień drugiej kreski, ale tak blady, że np. mój mąż zobaczył go po dłuższym przyglądaniu. Potem robiłam jeszcze 4 testy (dziś rano też) i wszystkie na bank negatywne (z porannego moczu). Co o tym myślicie?

Boję się,że jeśli jednak jestem w ciąży to coś moze być nie tak bo 5 dni po spodziewanej miesiaczce to chyba test powinien się potwierdzić, gdyby coś było... sama nie wiem...:-(
najlepiej idź do lekarza
 
reklama
Do góry