reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

hej dziewczynki, hihih dzisiaj w piątek przesyłam Wam moje ciążowe fluidki:-)

Boziu chyba jestem w ciąży,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
robilam tescik dzisiaj rano i pokazala sie druga rózowiutka kreseczka, ale spokojnie widoczna gołym okiem:-D

takze w poniedzialek smigam na betke ( oczywiscie jak utrzyma sie wszystko;-))

ps. zobaczcie ktora godzinka.....................:cool2:
 
reklama
````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````to ja łapię jako pierwsza:-)tak sie cieszę, że Ci się udało, jesteś naszą pierwszą zaciążoną, tylko chyba z terminem na marzec:-)trzymam mocno, mocno, mocno kciuki:-D
 
no niby na marzec ale mam nadzieje ze moge zostac z Wami :) bedę was dompingować i trzymać za was kciuki:)

hehe a wy za mnie zeby mi sie udalo wszystko dotrzymac do konca:):-)
jade do mojej kasienki z tescikiem hehe ona juz w 12 tyg.

trzymajcie sie i buziaczki:)
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

hej dziewczynki, hihih dzisiaj w piątek przesyłam Wam moje ciążowe fluidki:-)

Boziu chyba jestem w ciąży,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
robilam tescik dzisiaj rano i pokazala sie druga rózowiutka kreseczka, ale spokojnie widoczna gołym okiem:-D

takze w poniedzialek smigam na betke ( oczywiscie jak utrzyma sie wszystko;-))

ps. zobaczcie ktora godzinka.....................:cool2:

Super:-)
Też chcę sobie ich nałapać;-)
 
reklama
Hej dziewczyny!!

Ja juz wróciłam z gór było super:) ah te widoki!!!

U mnie dzisiaj 10 dc więc powoli zaczyna pojawiać sie coraz wiecej sluzu,narazie jest on metny i lepki,ale za 2 dni powinoo sie wszystko rozkrecic!:-):-):-):-):-)

evellcia super oby wszystko było dobrze!!!!!!!!!1

Zielona a jak u Ciebie z tą tempką??

Witam wszystkie nowe dziewczyny!!.Nasz watek się rozkręca,naskrobałyscie tyle,że ciezko było nadrobić ale dalam radę;-);-);-);-)
 
Do góry