reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
czesc kobitki, chcialabym dolaczyc do staraczek na kwiecien :tak: bylam juz niedoszla marcowa mama, zrobilam 4 testy jeszcze przed terminem @ wszystkie pozytywne, bylam taka szczesliwa, no i niestety kilka dni po terminie@ dokladnie wczoraj dostalam krwawienia takiego jak normalnie w @ pobieglam do lekarza(mieszkam w uk) no a tu niestety nic nie robia w takich przypadkach:-( zaraz po wizycie zrobilam kolejny test i niestety wyszedl negatywny, czyli hcg spadlo do zera praktycznie, co znaczy ze ciaza przestala sie rozwijac niestety:-:)-( cuz jest mi strasznie przykro, ale nie zalamuje sie dolaczam do staraczek, a pozniej byc moze do kwietnioweczek:-)
 
Witamy kociaq87:-)Z nami na pewno się uda;-)Czyli jesteś w podobnej sytuacji co ja- mi też test wyszedł pozytywnie, a @ przyszłą. Ale już nie dochodziłam, czy to byłą biochemiczna- tak powiedział mi gin, czy po prostu słaba ciąża...nie istotne, liczy się to, co będzie:-)
 
Kolejny nudny dzień w pracy:( Na szczęście jutro rano wyjeżdżam nad morze:) Odpocznę sobie:)
Dziwczyny mnie postraszyły, ze jak do 35dc nie dostanę @ to będę musiała iść do gina po jakieś tabletki na wywołanie:( Mam nadzieję, że @ przyjdzie...
 
mi się kiedyś @ spóźniała 2 tygodnie. Poszłam do gina a ten zrobił mi usg i stwierdził, że był to cykl, w którym pęcherzyk w ogóle nie pękł i @ albo sama przyjdzie i mam czekać, aż organizm się wyreguluje, albo przepisze mi luteine. Wzięłam 4 tabl. i @ przyszła. Wisienka, a gdzie nad morze jedziesz?
 
reklama
Do teściów do Niechorza. Oni tam mieszkaja i prowadzą pensjonat. Wcześniej nie mieliśmy czasu ani pieniędzy więc oni jeszcze zdjeć ślubnych nie widzieli... Wyjeżdżamy jutro ok.9:00 i wracamy w niedziele ok.20:00. Mam nadzieję, zepogoda będzie ładna.
Jak przez weekend nie dostane @ to w poniedziałek zadzwonię umówić sie do gina.
 
Do góry