reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ja rowniez sie dolaczam (przy okazji nie rozumiem dlaczego ktos uwaza watek za zasmiecanie.Ja wrecz przeciwnie.Jest mniej osob,kazdy wie na jakim jestesmy etapie itd.a kto nie chce niech nie czyta,obowiazku nie ma).
Ja bede probowala po raz 4 ;(.Dwie pierwsze proby jakos przezylam choc wlasciwie zaskoczona bylam ze sie nie udalo,ale ostatni to byl cios bo bylam wrecz przekonana ze jestem w ciazy (zmylily mnie dwie kropelki krwi i troche zabarwionego sluzu po ok 9 dniach od owulacji.poza tym temperatura byla naprawde wysoka,piersi bolaly jak nigdy i niestety nic z tego...zaczelam juz ryczec kiedy spadla temperatura.nienawidze tego ostatniego tygodnia.nie moge sie skupic,o niczym innym nie mysle).
dzis jest moj 3 dc,wiec samiusienki poczatek.nawet okres jeszcze mam.chcialabym by byl juz koniec mc (ale to tez dlatego ze mam wtedy prawie wakacje).
pozdrawiam starajace sie
 
Ja już kupiam test i chyba jednak zrobię go w sobotę:) bardzo nie lubię czekać:)
Dla mnie te ostatnie dni sa koszmarem.Jak nawiedzona caly dzien mierze temp(wiem ze powinno sie tylko rano ale ja wlasnie kiedy spadla wieczorem wiedzialam ze nici z ciazy),o niczym innym nie mysle i robie testy praktycznie codziennie przed zblizajacym sie okresem.Podziwiam te ktore wytrzymuja!
 
EIJF kochana musisz trochę wyluzować,MUSISZ!!!!

Najlepiej wyrzuć wszystkie testy,termometry itop do kosza.Zrób sobie przerwe od forum,porgramów,gazet itp o tej tematyce.Bo inaczej zwariujesz.Przepraszam,ze tak doslownie pisze ale moim zdaniem to juz obsesja.Musisz wyluzować,postawić na przyjemność,a nie traktowac partnera jak maszynki do robienia dzieci,a seksu jak przymusu.Seks ma byc przyjemnością.Odpocznij sobie kochana,nie monitoruj obsesyjnie swojego ciała bo doszukasz się miliona objawów.Czytając te wszystkie posty ,watki,artukuły podejrzewam,że nawet facet doszukał by sie u siebie kilku ciążowych dolegliwości.
 
witam piekne panie:-)
Moniat dzieki ze o mnie pomyslalas;-) hehe, ja sie pozegnalam z dziewczynami na watku marcoweczek i juz tam nawet nie wchodze bo chyba mi zbyt przykro bylo, a poza tym jestem znowu staraczka, narazie nie przyszla mama wiec bez sensu pisac na takim watku:tak:
Gaba ja bym pewnie zatestowala, chociaz po tym co mnie teraz spotkalo postanowilam sobie ze juz nigdy nie bede przed @ testowac, ale zobaczymy bo jestem dopiero na poczatku cyklu, a na koncu pewnie bede umierac z ciekawosci i pewnie i tak zatestuje:-p
Wonka milo spotkac kogos znajomego z innego watku:-D aha co do tych ginow w Londynie to caly czas pamietam, co do tej kumpeli nie wiem co sie dzieje, nic nie pisze, trudno sama znalazlam kilku na necie, ale cos nie mam glowy od kilku dni siedziec za dlugo na kompie wiec tak wpadam tylko na forum i zmykam, ale podrzuce Ci linki na pewno;-)
Evellcia GRATULACJE zycze Ci wszystkiego naj, naj, naj :-)
Katia, Eijf witajcie ;-)
Katia przeda mna teraz 3 cykl staran, oby wszystko bylo ok i Tobie tez zycze dwoch kresek;-)
Eijf bedzie ok, ja sie tez na poczatku strasznie nakrecilam, ale teraz juz wrzucilam na luz troche to w koncu nie jakies zawody, jak nie teraz bedzie za miesiac:tak: wiem ze latwo sie gada jak ktos bardzo pragnie dziecka, ale innej rady nie ma;-)

Moniat, Wisienka, Katrinka udanego urlopu:-) i reszcie rownierz jesli kogos pominelam:-)

pozdrowienia dla Was kobitki ;-)
 
OD kilku tygodni tylko czytałam różne posty na BB, szczególnie na temat starania się,ponieważ w czerwcu zaczęliśmy z mężem działać :). Wygląda na to, że załapię się na kwietniówkę 2010, przed chwilą zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Na razie tylko Wam się chwalę,bo mąż daleko i wraca dopiero w niedzielę. Moje szczęście nie zna granic :)
 
To ja gratuluje!
Z forum to dopiero zacezlam:)Moze zabrzmialo to jak obsesja,ale chodzilo mi glownie o ten ostatni tydzien przed testowaniem bo poza tym to raczej luz.No a przyjemnosc przyjemnoscia ale kazda z nas wie ze po owulacji to juz nie ma sensu sie starac wiec chyba to raczej warto sledzic.
pozdrawiam a teraz uciekam na impreze!
 
OD kilku tygodni tylko czytałam różne posty na BB, szczególnie na temat starania się,ponieważ w czerwcu zaczęliśmy z mężem działać :). Wygląda na to, że załapię się na kwietniówkę 2010, przed chwilą zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Na razie tylko Wam się chwalę,bo mąż daleko i wraca dopiero w niedzielę. Moje szczęście nie zna granic :)


No to fantastyczna wiadomość, gratuluję, chyba jesteśmy równolatkami :tak:więc tym bardziej się cieszę :-)
 
To ja juz gratuluje!
Co do mnie to moze zabrzmialo to fanatycznie ale glownie chodzilo mi o ten ostatni tydzien przed okresem:)Reszta jak na razie luz bo i tak niczego nie wyczaruje.Przyjemnosc przyjemnoscia ale przeciez wiadomo ze np.staranie po owulacji nie ma juz wiekszego sensu wiec to akurat warto obserwowac i nie ja jedna to robie.Mysle ze wiekszosc z nas.No ale do owulacji jeszcze troche czasu.Ja teraz uciekam na impreze.pa
 
reklama
Do góry