reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ja tez od poniedzialku zaczyna urlop, i dwa tygododnie mnie nie bedzie, wyjezdzam nad morze :) wiecie co mam przeczucie ze w tym cyklu sie uda, ale zobaczymy, moja owu juz minela, ostatnio bylam przekonana ze nic z tego, a teraz czuje inaczej
 
reklama
Dziewczynki uciekam do domku:) Miłego popołudnia. Poztaram sie odezwać wieczorkiem a jak nie to rano przed wyjazdem na pewno na chwilę do Was zajrzę:)
Buziaki:*
 
wiecie co mam przeczucie ze w tym cyklu sie uda, ale zobaczymy, moja owu juz minela, ostatnio bylam przekonana ze nic z tego, a teraz czuje inaczej

Nie wiem dlaczego ale ja jakoś w tym cyklu nie wierzę że się uda.
Nie dociara do mnie że podjeliśmy decyzję o potomstwie:baffled:. Z dwojga ludzi powstaje nowe życie:szok:, to naprawdę cud.
 
Hej dziewczęta:) @ się pojawiła:) Jeszcze nigdy się tak nie cieszyłam:) Weszłam tylko na chwile żeby Wam o tym napisać i żeby życzyć miłego weekendu. Trochę się plany zmieniły i wyjeżdżamy wcześniej więc rano nie będę miała czasu żeby do Was zajrzeć.
Miłego weekendu:) Buziaki:* Do poniedziałku.
 
wisienka83 udanego wypoczynku!
A ja się zastanawiam czy nie zatestować w sobotę , czyli w 27 dc, 3 dni przed planowaną @. Jak myślicie?
 
Wisienko milego wekeendu zycze:-)
Kiciaq widze ze i tu sie spotykamy:-):tak:Witaj!

Dziewczynki jak bylam w zeszlym miesiacu u ginka dzien przed @ to mi
powiedzial widac jeszcze pecherzyk i ze cos ten moj cykl owulacyjny zaburzony:-(
niestety nie mieszkam w Polsce i nie mam mozliwosci chodzenia do ginekologa zbyt czesto niestety:-(
nie wiem co o tym myslec,bo gin powiedzial zeby probowac ale czy ja mam jakas szanse wogole:confused::confused:
bo jak pecherzyk byl to znaczy ze owulka jest tylko co jest nie tak??

Boze dopiero teraz zaczyna do mnie docierac jaka ciemna jestem:zawstydzona/y:
tak niewiele wiem o swoim ciele:zawstydzona/y:
wspomozcie dziewczynki jakas rada prosze:unsure:
 
reklama
Do góry