reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

czesc dziewczyny
AGAPAS super, ze wszystko dobrze i jest Twoj ukochany babelek, bardzo sie ciesze i zycze spokojnej ciazy :tak: mam nadzieje, ze juz wkrotce tez bede pisac tak jak Ty :-D

Eijf obys miala jednak niespodzianke ;-)

mmm mam nadzieje, ze @ nie przylezie, trzymam kciuki za tesciora no i Jagodka za Twojego tez oczywiscie;-)

A u mnie tymczasem nic ciekawego, internet mi sie calkowicie zbuntowal, nie dziala jak powinien, wolno strasznie, nie wiem co sie porobilo, ale doprowadza mnie to do szalo dla tego nawet w domu juz nie probuje nic robic bo nie mam nerwow do tego, mam nadzieje, ze jutro cos sie wyjasni. Dzis ostatni dzien w pracy i od jutra weekend, strasznie sie ciesze bo ciagnie mi sie ten tydzien okropnie, najbardziej nie lubie tego ostatniego tygodnia przed wkacjami i tego pierwszego po nich, ciezko sie wstaje i wogole trudno wysiedziec w pracy:confused2: bleeee

Brzusio i jajniki pobolewaja takze owu juz pewnie tuz, tuz, ale w tym miesiacu zupelnie sie nie nakrecam, wczoraj tzn w 13dc dopeiro bylo pierwsze starankowe przytulanie bo B ma duzo pracy w tym tygodniu i na nic czasu nie ma ( zawsze tak jest jak mam plodne :eek:) dzis odpuszczam, jutro go pomecze jeszcze no i weekend ale to juz bedzie po ptokach no i pozniej znow to cholerne czekanie, niby wedlug suwaczka owu mam miec w sobote (mam nadzieje, ze wlasnie tak bedzie) w zeszlym cyklu nakrecialm sie jak szwajcarski zegarek, owu mi sie przesunela (moze dlatego ze czekalam na nia, liczac kazdy dzien) przytulania byly codziennie (bez sensu bo to zupelnie nie w moim stylu) takze w tym miesiacu mam zaupelnie inne podejscie, mysle ze tez wakacje mi pomogly :tak: no i zobaczymy co z tego bedzie.

milego dnia dziewczynki :))

Ja tak zagladam tu co jakis czas do Was jak mam troche luzniej:tak:
 
reklama
Wrrr... już po 2 tygodniach bez jakiego kolwiek przytulania, a teraz kilka tygodni bezpiecznego przytulania.... Czekam na wyniki badań, wizyte u mojego lekarza i na własny ślub też czekam :|

Gratuluję wszystkim przyszłym mamą:) Zbieram fluidki od wszystkich, to może uda mi się w ciążę mnogą zajść:)
 
reklama
Do góry