reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dziewczyny proszę o kciuczki, bo dziś wg kalendarzyka ostatni dzień płodny! poprzytulam się intensywnie z moim panem i może się uda... choć dopóki nie wkręcę się na dobre w mierzenie temperaturki to nie chcę sobie robić żadnych nadziei, że to na pewno czas płodny:unsure:
 
reklama
Lovely nie ufaj specjalnie kalendarzykowi, o tym że jest ostatni dzień płodny to wiadomo zwykle dopiero po fakcie, nie w trakcie.
 
AGAPAS grtulacje,ja na tym watku juz sie pogubilam...kto jest kto?tylke tu nowych osob...ile nas zostalo?tych"od poczatku?"czy juz wszystkie zafasolkowaly?
 
Krewetka IgG dodatnie to b.dobrze, znaczy że przechodziłaś już kiedyś toxo i masz przeciwciała. ale ważne jest też IgM - jeśli jest ujemne to znaczy że chorowałas dawno temu, jeśli dodatnie to znaczy że właśnie jesteś chora.
 
Aguś czy Ty jesteś '72 rocznik? ta Twoja lutealna niepokojąco krótka jest, masz gdzieś jakiś wykres żeby cały cykl można było zobaczyć?
 
czesc laseczki:-):-)
u mnie owulka powoli chyba sie zbliża i mam nadzieje ze to nie jest taki fal start jak w zeszłym cyklu :-)
agapas wielkie gratulacje:-):-):-D
wreszcie kolejna fasolka moze teraz sie coś ruszy i przybędzie nam nowych fasoleczek:tak::tak:

Wiesz co,jak sie starałam wczesniej to potrafiłam sobie wmówić wszystkiego objawy,po odtsawieniu tabletek pierwszy cykl to miałam wszystkie obajwy,bolące piersi-nie mogłam dotknąć,mdłości poranne,senność,myślałam,że jestem w ciązy,a tu klops.
.
tez tak miałam :tak: po tabletkach dopiero zaczynamy czuć co to normalny cykl heh w sumie jak u mnie to niezbyt normalny ale dają o sobie znać wewnętrzne narządy;-):-D


No zobaczymy jak to będzie... Póki co mam jeszcze trochę pracy, więc nawet nie jest tak najgorzej...:-D
No i wreszcie w telewizji się coś zaczęło, więc wieczorami tez już moge zajać się czymś innym a nie tylko myśleniem...

hehe ja też niedawno własnie tak pomyslałam - wreszcie coś nowego w tv tyle na kopie nie bede przesiadywać i mysleć.....

dziewczyny tak się zastanawiam, odnośnie tych starań. Bo my oczywiście kilka dni przed owu zaczynamy starania codziennie, aż do kilku dni po owu. Nigdy nie licze dokładnie kiedy mają być te starania, bo szczerze powiedziawszy nie rezerwujemy sobie sexu tylko do starań, my sie po prostu uwielbiamy ze sobą kochać. I dla nas każdy dzień jest dobry, nie tylko wtedy kiedy zbliża się owulacja. Jak jest u was??

w sumie powiem szczerze że my troche serduszkujemy moze nie pod owulke ale durzo czesciej niż normalnie:zawstydzona/y:, bo wczesniej nam wysterczało 1 -2 razy w tyg wiadomo ze to za mało.... a teraz mniej wiecej co 2 -3 dni w zależnosci jak mamy ochote bo na siłe to nie da rady :tak:

U mnie 14 dc więc owulka na dniach :cool2: czekam na lepszy śluz (białko jajka-jeszcze w tym cyklu nie było) i potem na skok. Nie mam czasu za bardzo myśleć o dziecku, więc się nie przejmuję tak jak wcześniej - tyle spraw na głowie, ale nawet się z tego cieszę :-p:rofl2:. Może jak nie będę tak się koncentrować na dzidziusiu to on przyjdzie :-p:-D

emilchen ja też czekam na skok juz drugi dzien mam śluz płodny...


TESTUJĄCE:

Syllwiia26 - 4 września
katia_793 - 5 września
&Ewcia - 7 września
mmm - 8 września
Marzi55 - 10 września
jagodka1231 - 10 września
Rudka - 16 września
Claudia4oyu - 25 września
zielona.wampirzyca - 25 września
emilchen - 26 września
pati1159 - 29 września... :)
scorpioniczkaa - 30 września
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)

OBECNE STARACZKI:

Martilla

agniesiar
mmm
Noukie

marzi prosze o dopisanie mnie do obecnych staraczek, date testowania podam po wzroscie tempki mam nadzieje ze bedzie tow najblizszych dniach;-):tak:
 
reklama
wiatam wszystkie nowe staraczki
No widzisz Marzi 55 ja tez tak zrobiłam ja Ty i byłam u lekarza dokładnie 13 sierpnia, ale niestety nic nie wykryła jeszcze, tylko zrobiła cytologię i zbadała, że wszystko dobrze i przepisała tą luteine i od nowego cyklu miałam brać duphaston + clostilbegyt - ale na szczęście nie musże już :-):-):-). Tylko, że wykupiłam za wcześnie te leki i zostały mi te tabletki w domu nawet nie rozpoczęte. Tylko kasę wydałam, ale trudno.... Moja nadgorliwość wyszła mi bokiem :-):-D:-)
Ja chyba bede musiala brac clostilbegyt by owulacje wywolywac wczesniej

A to chyba najaktualniejsza lista testujących, kto nie ujęty niech się dopisuje:

TESTUJĄCE:

Syllwiia26 - 4 września
katia_793 - 5 września
&Ewcia - 7 września
mmm - 8 września
Marzi55 - 10 września
jagodka1231 - 10 września
Rudka - 16 września
Claudia4oyu - 25 września
zielona.wampirzyca - 25 września
emilchen - 26 września
pati1159 - 29 września... :)
scorpioniczkaa - 30 września
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)
Ja bede testowac chyba 1 pazdziernika


dziewczyny w rubryce Early Pregnancy Signs mam 56 punktów to dobrze??
Ja miałam 47 wiec jak u ciebie wiecej to jest duza szansa

czy to groźne dla fasolki??

Toxo Igg to przeciwciala świadczące o przebytym zakazeniu. O przebyciu choroby świadczyć może jedynie obecność przeciwciał klasy IgG. 0koło 50 % populacji ludzi dorosłych w naszym kraju ma dodatnie przeciwciała przeciw Toxoplasma gondi. Oznacza to ,że osób tych nie dojdzie ponownie do zakażenia .
 
Do góry