reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
hehe jak tez tak myslala, co prawda ja nie wymiotuje ale mdlosci mam takie ze wszystkiego sie odechceiewa, nie moge jeść, juz bym chciala zeby byl koniec ciąży......

Kochana dasz radę :-):-):-). Ja co prawda dopiero w środę wszystko będę wiedziała co i jak, ale już mnie ze dwa razy zmuliło tak porządnie :-):-):-). Okropne uczucie:szok: o północy musiałam napić się gorącej herbaty miętowej bo myślałam, że nie dam rady...
Ale tak to już jest - CHCIAŁYŚMY TO MAMY :-):-):-) !!! Teraz musimy dać radę :-D:-):-D.
Moja kumpela przez połowę ciąży tak wymiotowała, że chodziła blada jak bibuła. Jedyne co mogła jeść to pasztet... ona to się wymęczyła :eek::szok::rofl2:
 
No poczekam z tym testowaniem do czwartku... do 10 września... to jest termin @...
zresztą w czwartek jadę nad morze aż do niedzieli, więc jest jeszcze dodatkwy powód dla którego fajnie byłoby nie dostać @:tak:

Udanego wypadu nad morze, pogoda rzeczywiście zapowiada się super, więc Kochana korzystaj z tego na maxa, wszystkie problemy zostaw w domu :-):-D:-) to na pewno wpłynie tylko z korzyścią dla Ciebie. I wiesz jakby się teraz nie udało i @ przylazłaby jednak 10 września - czego oczywiście Ci nie życzę !!!! - to i tak się luzuj ile tylko wlezie. Gdy @ skończy się będziesz miała wypoczęty i zrelaksowany organizm, idealnie przygotowany do następnych staranek. Trzymam kciuki :-D:-):-D:-):-D.
 
hej
Emilko fajnie że jestes taka zdystansowana i zajęta, też bym chętnie zajęła głowę czymś innym ale jakoś mi nie wychodzi. tzn nie jestem może zdesperowana, ale nigdy na tyle zajęta żeby nie zauważyć śluzu płodnego czy nie odliczać dni do @.
tak w ogóle to chyba powinnam znaleźć sobie cos na zmniejszenie ilości śluzu płodnego, w tym cyklu bite 7 dni jaja, to chyba nie jest normalne.
 
hej dziewczęta, ja właśnie też wróciłam z pracy...
przede wszystkim gratuluję Tobie agapas :tak::-D ale macie fajnie, że udalo się w wakacje... Ja też po cichu na to liczyłam że uda nam się na urlopie - zmiana klimatu na górski, mnóstwo wolnego czasu, zero stresu... ale nie wyszło niestety, chociaż dni jak najbardziej były okołoowulacyjne ;-)
U mnie 14 dc więc owulka na dniach :cool2: czekam na lepszy śluz (białko jajka-jeszcze w tym cyklu nie było) i potem na skok. Nie mam czasu za bardzo myśleć o dziecku, więc się nie przejmuję tak jak wcześniej - tyle spraw na głowie, ale nawet się z tego cieszę :-p:rofl2:. Może jak nie będę tak się koncentrować na dzidziusiu to on przyjdzie :-p:-D

Dziękuję i trzymam kciuki za następny cykl :-):-D:-).
 
Wiecie co dziewczyny... tak czytam Wasze posty i jeśli chodzi o tego włosa poniżej pępka, to ja też takiego mam i to od dłuższego czasu.... ale szczerze mówiąc nigdy nic sobie z tego nie robiłam :tak:;-):tak:. A może to od tych tabletek anty, bo w sumie to nigdy wcześniej takiego nie miałam, a jak odstawiłam tabletki to zaczęłam go zauważać po jakimś czasie... nie wiem... a może to tylko zbieg okoliczności, może po prostu tak już mamy :-):-). Dobrze, że to tylko włos :-D:-):-D.
 
hej
Emilko fajnie że jestes taka zdystansowana i zajęta, też bym chętnie zajęła głowę czymś innym ale jakoś mi nie wychodzi. tzn nie jestem może zdesperowana, ale nigdy na tyle zajęta żeby nie zauważyć śluzu płodnego czy nie odliczać dni do @.
tak w ogóle to chyba powinnam znaleźć sobie cos na zmniejszenie ilości śluzu płodnego, w tym cyklu bite 7 dni jaja, to chyba nie jest normalne.

A rozmawiałaś o tym ze swoim lekarzem ?? Co on o tym sądzi ??
 
reklama
Robale nie drocz się z nami, przecież wiesz, że pytamy o ciążę :-)

Agapas z jakim lekarzem, mieszkam w uk tu nie ma łatwo z lekarzami, lekarz pierwszego kontaktu mnie zbył (a to on kieruje do gina) i powiedział, że skoro mamy jedno dziecko to będziemy mieć i drugie, mam cierpliwie czekać, wrrrr

Eijf ale masz dziwny wykres.
 
Do góry