reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
TESTUJĄCE:

Syllwiia26 - 4 września
katia_793 - 5 września
&Ewcia - 7 września
mmm - 8 września
Marzi55 - 10 września
jagodka1231 - 10 września
Rudka - 16 września
Claudia4oyu - 25 września
zielona.wampirzyca - 25 września
emilchen - 26 września
pati1159 - 29 września... :)
scorpioniczkaa - 30 września
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)

OBECNE STARACZKI:

Martilla

agniesiar
mmm
Noukie
 
no i dupa wyniki znowu zle, a w zasadzie jeszcze gorsze, wiecej bialka w moczu, wiec musze sie zglosic do internisty, ktory przyjmuje na drugim koncu miasta( 1,5h jazdy z 2 przesiadkami :wściekła/y:) jakby tego malo, mam bardzo wysokie toxo IgG :(
 
no i dupa wyniki znowu zle, a w zasadzie jeszcze gorsze, wiecej bialka w moczu, wiec musze sie zglosic do internisty, ktory przyjmuje na drugim koncu miasta( 1,5h jazdy z 2 przesiadkami :wściekła/y:) jakby tego malo, mam bardzo wysokie toxo IgG :(

No właśnie, krewetka, co to wszystko znaczy?:no:
 
reklama
Dziewczyny,

wiecie co jeszcze zauwazyłam... ostatnio strasznie szybko mi się przetłuszczają włosy... i jakoś takie oklapłe są jak nigdy wcześniej po wymodelowaniu...:no:
 
Do góry