reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Żurawiejka test mogłaś wykonać za wcześnie. Dlatego jeden mógł wyjść pozytywny. Poczekaj jeszcze parę dni i wykonaj kolejny. ewentualnie polecam badanie bety.
Krewetko trzymam kciuki za Ciebie i za dzieciątko, będzie dobrze.
 
reklama
Kurde a ja dziś tempa rano 36,64 a mialam po owulacji ok 36,8. (termometr elektroniczny, pomiar w ustach). Rano juz nie miala czasu kombinować cały dzień zdołowana chodziłam. Po pracy mierze i tak w ustach elektronicznym 36,62, w pochwie elektronicznym 36,74, a rtęciowym w pochwie 37,7 i co tu o tym myśleć??????
W poprzednich cyklach jak robiłam rtęciowym to miała 37,2-37,4 po owulacji i w dzień zwykle 2 kreski więcej niż rano. Myślę że rtęciowy jest lepszy do pomiaru ale kupiłam elektroniczny owulacyjny microlife bo mi sie nie chciało 5 min leżeć i czekać na pomiar tempki.

Ale kicha. myslicie że mam jeszcze szanse w tym cyklu na dzieciątko czy mogę już się przygotowywac na nadejście @ ??
 
Hej dziewczyny mamy jakieś fasolki??? Bo nadrobić Was na pewno nie nadrobię.

U mnie ok.W czwartek miałam plamienie z krwi(jakieś 5 kropelek) pozniej nic wiecej.Wiec postanowiłam wziaść nospę i się położyc(więcej krwi niebyło)Dzisiaj poszłam do mojego gina ale ten konował nie zrobił mi nawet usg pomimo moich plamień!!i zaniku apetytu,sennosci i tego ze nie latam juz na siusiu,nie zapominając o bolach brzucha i krzyża.Kazał czekac na dalszy rozwój sytuacji i przyjsc za 2 tyg.Nawet karty ciązy nie załozył.Czyli co spisał mnie i moje dziecko na straty? jutro postaram sie umówic do innego na prywatną wizytę.A jak coś sie bedzie działo odrazu biję na izbę.

Trzymam kciuki za wszystkie owulatki!
 
maziu-mam nadzieje ze przy kolejnej wizycie postara sie bardziej!Bedzie to o tyle przykre ze oznacza ze pieniedze moga zdzialac wiele...Tak juz niestety jest.wazne jednak ze bylas.Mam ogromna nadzieje ze ten twoj brak objawow to zaleta mlodego wieku (?) i ze wszystko jest ok mimo tego ze tak niewiele sie dzieje na zewnatrz ,ze tak powiem.Daj koniecznie znac jak poszlo na kolejnej wizycie i pewnie juz niebawem zobaczymy piekne zdjecie twojego szkraba:)
 
reklama
dziewczyny,zaraz zabiore sie za czytanie tego co pisalyscie.jesli chodzi o mnie to rano stwierdzialm ze sluzu jak na lekarstwo ale pozniej zobaczylam w koncu ten na ktory przewaznie czekamy:)czyli plodny rozciagliwy.Poza tym caly dzien bolalo mnie podbrzusze wiec moze rzeczywiscie owu zbliza sie.No a poki co test jeszcze negatywny.
 
Do góry