reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Madziaa, ja tez będe trzymała kciuki. Będzie dobrze, musi być dobrze:) Ja tez jutro mam wizyte, więc juz tez mysle o wszystkich możliwych dolegliwościach jakie mogły wyjść w moich badaniach hormonalnych:/ Trzeba być dobrej myśli!!!!!

Wiecie co dziewczyny ja juz zapomnialam co to znaczy zespół napięcia przed @ (przez kilka miesięcy używałam plasterków antykoncepcyjnych) no a teraz oczekuje tej swojej @ i jestem tak poddenerwowana, ze juz zdązyłam być upierdliwa dla meża i dla mamy..aż strach pomyślec, że to dopiero połowa dnia. A o mojej diecie już nie wspomne, zjadłam kilka chipsow i czekoladek na przemian oczywiscie....co te hormony z nami robia. Niech juz ta @ przychodzi i odpuszczą te wszystkie brzyskie objawy. Nio chyba, że jednak jestem mega szcześciara i zafasolkowałam..to wtedy niech nie przychodzi:). Choc z tego co czytałam, to chyba się czuje, że ma sie fasolke..ja nie czuje:( czuje tylko, że dostane @ plus oczywiscie mam czarnowidztwo odnosnie jutrzejszych wyników badań!!!!!!!! achhh niech ten dzień szybko sie skończy. Mam nadzieję, że u Was dużo lepiej on mija :-)
 
reklama
Mazia trzymam kciuki:tak:
koniecznie daj jutro znac po wizycie:tak:
Dorka a moze jestes wlasnie ta szczesciara i zafasolkowalas:confused::-)
zycze Ci tegoz calego serca.

Kiciaqu pamietasz nasza rozmowe o ginkach w Londynie?
wiem juz naewno ze ta pani ginekolog to chyba najlepszy polski lekarz
wLondku na dzien dzisiejszy.wybiore sie do niej w najblizszym czasie:tak:
 
Selena, Me Klaudia witajci. Życze wam szybkiego zafasolkowania:tak:. Powodzenia.
Mazia kciuki zaciśnięte. Mam nadzieje że to fasolinka:-).
Zielona mam wielką nadzieję że się Wam udało zafasolkować. Trzymam mocno kciuki;-). Zazdroszcze świetnego lekarza:-D.
Dorka trzymam kciuki za wizytę. Ja w poprzedniej ciąży czułam się typowo na @ więc nic nie wiadomo;-). Może jesteś taką szczęściarą i jest fasolka:-D.

Pozdrowionka dla wszystkich:-).
 
Cze Dziewczynki,

Przyjmiecie mnie do Waszego grona?

Ja jestem aniolkowa mamusia. Staramy sie z M juz od 3 lat jednak z marnymi skutkami ...:-( Do tej pory siedzialam na ,,ciaza po poronieniu,, ale u Was jest tak milo :-) (przyznaje sie podczytywalam Was troszke :)) Po ostatniej porazce mialam przerwe od BB.

Teraz jestem w 17 dniu cyklu i dopiero dzis rano wyszedl mi test owu pozytywny, mam sluzik i bol jajnika. Musze zadzialac cos z moim M :-p Dziewczynki jak to jest z tymi testami owu na niektorych jest napisane, ze owu moze wystapic po 12h od zrobienia testu, a na innych, ze do 48h....:baffled:
 
Muffy witaj:-)
ja tez jestem po poronieniu i tez dlugo bylam na watku ciaza po poronieniu:-(

postanowilam jednak wziasc sie w garsc,na watek zagladam rzadko,
a tutaj rozgoscilam sie na dobre:-)
nigdy nie zapomne mojej straty ale tutaj jest wiecj optymizmu i nadzieji
a tego nam chyba najbardziej teraz potrzeba:tak::tak:
 
Zielona no niestety nie pozostaje Ci nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc i czekac, ale zleci szybciutko, jestem pewna i zycze Ci z calego serducha zeby faktycznie fasolinka sie juz u Ciebie zadomawiala:-D a swoja droga to widze ze masz naprawde dobrego lekarza, tak sie od razu
Selena witaj, ja tez ostatnia @ 01.07 takze jest nas juz trzy dokladnie w tym samym monecie:-). Nom i ja tak jak Eijf spodziewam sie owulki dzis lub jutro, brzusio juz pobolewa, jajniki jeszcze nie, ale pewnie w kulminacyjnym momencie zaczna i oby zaczely, oby owulka sie odbyla prawidlowo, takze dzis i jutro bedziemy dzialac na maksa:-)aha no i Tobie zycze szybkiego zafasolkowania:tak:
Eijf pociesze Cie tylko tym ze bedziemy sie stresowac i niecierpliwic razem;-)
Dorkaa, ale Ci dobrze ze sobie tak pospac mozesz, ja to nienawidze rano wstawac no ale co zrobic, najbardziej to by mi sie marzyla taka praca od 12 do 5 pon-pt :-):-) hihi bosko by bylo:cool2: heh leniwiec ze mnie okropny, ale nie ma co narzekac i tak nie jeste zle.
MeKlaudia witaj i zycze szysbkiego zafasolkowania;-)
Wisienka jesli Ci sie to nie zdarzalo wczesniej to moze to jakis przypadkowy incydent, nic takiego, jakis skurcz i tyle, ale oserwuj sie i pedz do lekarza jakby sie cos dzialo:tak:
Wonka trzymam kciuki, czekaj sobie cierpliwie, eh latwo sie mowi a to czekanie jest najgorsze niestety:dry:

No i ja jeszcze jutro do pracy i spadki do mamusi na 10 dni :-D:-D juppiiii :-D postaram sie jakos podczytywac co tam u Was, ale pewnie nie bede miala za bardzo okazji, za to mam nadzieje ze jak wroce i zaglebie sie w lekture to bedziemy miec grupke zafasolkowanych z pieknymi 2 kreseczkami:-):-)
rezczywiscie chyba razem mamy te owulacje.mnie dzis test wyszedl jeszcze mocniejszy (podobno jak wychodzi pozytywny przez 3 dni to skok hormonu jest dobry).troche boli mnie podbrzusze ale bez przesady.Obstawiam ze owulacja bedzie jutro a bede wiedziala jak skoczy temperatura.Oczywiscie dzis bedziemy dzialali(lepiej troche przed owulacja bo plemniki musza dojrzec czy cos takiego),ale jutro tez nie zaszkodzi.tak juz bym chciala sie przekonac jak to jest byc w ciazy.Niby wszystko wychodzi mi ksiazkowo a potem i tak nic.Tego sie najbardziej boje.
szkoda ze wyjezdzasz,ale wracasz chyba dokladnie na testowanie:)Ja nie bede (a razcej postaram sie) testowac wczesniej niz 10 dni po owulacji.czyli gdzies ok.25.07te dwa tygodnie sa najgorsze!
 
Zielona mam nadzieje ze sie uda ale szczerze mowiac to wydaje mi sie ze dopiero teraz jakos mialas jednak te owulacje wiec na testowanie troche bedziesz musiala zaczekac.Ja w ostatnim cyklu tak bardzo chcialam i wierzylam ze sie udalo ze nie przyjmowalam porazki nawet kiedy przyszedl okres (i nadal robilam testy).byl jakis inny,troche dziwny i zgubilo mnie cos za co wzielam zagniezdzenie.Wtedy naprawde latwo o kazdego rodzaju objawy...okropne sa takie niejasne sytuacje ale kurcze nie pozostaje nic innego jak czekac.
 
reklama
Hej dziewczynki.Witam nowe przyszle mamusie!!
Ja jutro o tej porze bede siedziała w poczekalni u ginka.Wizyte mam na 13.10.Ale czuję,ze to nie fasolka.Proszę trzymajcie kciuki ,zeby to nie było jakieś choróbsko!!!Po 14 jutro powinnam Wam napisać co i jak.

Ps.ziewam niemiłosiernie:baffled:
czekam niecierpliwie i powodzenia!
 
Do góry