reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

gratki dla corki sliczndziewczynka i super ze juz robi postepy :tak:

lopciu my caly czas czekamy na foteczki zalegle fasolkowe i teraz brzuszkowe :-p nieodpuszcze dopuki niewkleisz :-D

slicznie a jak sie dogaduja bo moje gorzej niz baby w ciazy raz sie bawia super razem a za chwile sie tluka i kluca a za chwile znow super zabawa nieraz rece opadaja :sorry2:

chcialabym ja olac ale szkoda moich nerwow dzis przy szorowaniu lazienki zaczelam sie zastanawiac po co ja to robie za kazdym razem jak tesciowa wraca skadkolwiek ja latam i sprzatam wszystko jak na swieta a oa i tak zawsze jak wejdzie to od progu gada i pokazuje co jest brudne i co niezrobione i ze wszedzie syf jak jej niema :baffled::wściekła/y: a teraz to juz wogole czuje ze bedzie cienizna bo jak tam u corki teraz byla to corka skakala nad nia ze ho ho ( w sumie sie niedziwie t jej mama wkoncu irzadko ja widzi) i pewnie tesciowa teraz bedzie stekac ze tam tak o nia dbali a tu nie ale niewezmie pod uwage ze ja mam tez swoje zajecia i 2 dzieci z ktorymi jezdze 2 razy w tygodniu na rehabilitacje i do szkoly codziennie prowadze w ta i spowrotem okolo kilometr ehh szkoda gadac o mojej tesciowej i akcjach tu to ja bym mogla napisac ksiazke grubsza niz encyklopedia :-D

dziewczyny co tam u was ?batonik trzymam kciukasy za czwartkowa walentynkowa wizyte ja mam swoja juz za soba w przyspieszonym ekspresowym trybie ;-)
Dziekuje dziewczyny za pozytywne komentarze

co do dzieci to katastrofa wielone diaboliska razem kluca Sie o wszystko caly czas krzycza i biegaja i glowa odpada hahaha
 
reklama
erbuś no już 19
dziewczyny od wczoraj brzuszek sie powiększył:-D:-D:-D:-D szkoda że sobie nie mierzyłam i nie wiem o ile ale widać już go wyraźnie:):):) wypchnięty do przodu talia nadal wąska jak u osy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D więc wiecie jak to fajnie wygląda
svensonka podobnie jak u Ciebie było z Vaneską:):)
Ojjj na taki brzuszek to i ja chetnie popatrze ;-)
sevensonka wszystkiego naj naj dla Vaneski :*
Żabciu ile poszło Ci kg na dukanie?:eek:

Buziam Was bardzo mocno!
 
Dziekuje dziewczyny za pozytywne komentarze

co do dzieci to katastrofa wielone diaboliska razem kluca Sie o wszystko caly czas krzycza i biegaja i glowa odpada hahaha
jakbym czytala o swoich hehehehe
Ojjj na taki brzuszek to i ja chetnie popatrze ;-)
sevensonka wszystkiego naj naj dla Vaneski :*
Żabciu ile poszło Ci kg na dukanie?:eek:

Buziam Was bardzo mocno!
od 26 sierpnia do 24 grudnia 19 kg narazie mam przerwe i waga stoi no moze 1 kg doszedl :-p ale jest ok jak stane na nogi to wracam do dukania zeby zgubic jeszcze 7 kg i finito bedzie faza 3 :tak:
 
Ten suwak Sie zaciol vanesska ma urodziny 5listopada hehe
:eek::eek::eek: yyyy no to spóźnione życzonka :-D
jakbym czytala o swoich hehehehe

od 26 sierpnia do 24 grudnia 19 kg narazie mam przerwe i waga stoi no moze 1 kg doszedl :-p ale jest ok jak stane na nogi to wracam do dukania zeby zgubic jeszcze 7 kg i finito bedzie faza 3 :tak:
Jesteś moim idolem! :szok: Weź no mnie kochana kopnij w zad! bo ja jeszcze 10 kg musze zgubić:confused2:
 
reklama
À ciebie nie kojarze hehe

dzis po pracy bylam z kuzynka na lunchu tajskim i na solarium he he
cos mi Sie nalerzy po ciezkiej pracy
zazdroszcze ;-) czas dla siebie co to takiego :-D
:eek::eek::eek: yyyy no to spóźnione życzonka :-D

Jesteś moim idolem! :szok: Weź no mnie kochana kopnij w zad! bo ja jeszcze 10 kg musze zgubić:confused2:
ee wystarczy sie uprzec a jak sie widzi ze waga leci na diecie to juz sama sie motywuje do dzialania ;-)
 
Do góry