reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
zabka oby to nic poważnego.....


3majcie kciuki za mojego synunia
zaczynamy uczyć go jezdzić na dwóch kółkach :)

trzymamy kciuki napewno szybko zalapie ;-)

no u nas tak sobie malemu temp wzrosla do 38,5 ale mu ja zbilam i narazie jest ok ale jesli wroci to pojade na pogotowie zeby mi go zbadali i wykluczyli chorobe lub inne rzeczy bo do poniedzialku do kontroli niewytrzymam w neiepewnosci co jest grane czy to zeby czy cos innego :-(


no i po 16 jednak pojechalismy bo temp wrocilam :_9 na szczescie pluca czyste i gardelko tez siusiak wporzadku wiec prawdopodobnie obie trojki tak sie daja we znaki ale lekarz powiedzial ze jak maly bierze antybiotyk to niepowinien goraczkowac :-( no ale narazie nadal mu tylko zbijam podaje leki jak predzej i czekam na jutrzejdsza kontrole i lekarz poradziil abym jutro przed kontrola u pediatry zrobila malemu badanie moczu i zastanawiam sie czy za jednym zamachem niezrobic mu badania krwi po tym chwystkich lekach bo w ulotce antybiotyku pisza ze powinno sie kontrolowac leukocyty przy braniu tego leku i teraz sama niewiem bo z jednej strony zrobilabym mu dla potwierdzenia ze wszystko ok a z drugiej strony szkoda mi go znow kluc ostatnio dosc go nakluli i juz sama niewiem :-(
 
Ostatnia edycja:
wpadam z dobrą i złą wiadomością na dziś

zła: dostałam @ :/

dobra: Filip już sam śmiga na dwóch kółkach! :))) M go nauczył w 15 minut.... tak wiec ładnie jeździ aż miło się patrzy:) mam filmik może się uda zgrać... Narazie młody jeździ na swoim małym rowerze ale na dzień dziecka chcemy mu kupić nowy wiekszy troche :)
To że dostałam @ to mnie tak nie dołuje bo szczesliwa jestem że Fiol tak załapał szybko. :-)

Pozdrawiam was!
 
wpadam z dobrą i złą wiadomością na dziś

zła: dostałam @ :/

dobra: Filip już sam śmiga na dwóch kółkach! :))) M go nauczył w 15 minut.... tak wiec ładnie jeździ aż miło się patrzy:) mam filmik może się uda zgrać... Narazie młody jeździ na swoim małym rowerze ale na dzień dziecka chcemy mu kupić nowy wiekszy troche :)
To że dostałam @ to mnie tak nie dołuje bo szczesliwa jestem że Fiol tak załapał szybko. :-)

Pozdrawiam was!

zdolny chlopak szybko zalapal o co chodzi ;-) a @ sie nieprzejmuj to juz ostatnia nastepna ja zabieram do siebie ;-)
 
hej dziewczeta

no i zrobilam malemu i mocz i morfologie z zyly pani niezrobila bo zylki niewidziala ale z palca zrobila :-) i bardzo dobrze ze kazalam zrobic bo wyniki poszly w dol jak zobaczyla to poprosila o wyniki ze szpitala (ta laborantka moja znajoma) i powiedziala ze juz w szpitalu mial niskie a teraz spadly jeszcze bardziej powiedziala ze po tych chorobach i lekach ma prawo byc oslabiony ale mimo wszystko wyniki sa niepokojace leukocyty na szczescie ok RBC-4,2 w szpitalu a teraz 2,58 HGB-10,9 teraz 7,2 HCT-33,2 teraz 19,5 PLT w szpitalu 505 i 422 a teraz 230 czyli bardzo mu to wszystko pospadalo :-( dostal od lekarza zelazo do lukania i kfas foliowy jak sie skonczy to mam przyjsc po druga serie tego samego i dopiero potem zrobimi znow morfologie powiem szczerze ze teraz sie ciesze ze zrobilam ta morfologie przynajmniej wiem co i jak i na szczescie dalo rade z palca bo zylkii niemogla znalesc tak wiec teraz bede podawac zelazo i kwas foliowy i czekac az sie skonczy druga porcja i wtedy na kontrolna morfologie a popoludniu ide po wynik z moczu
 
reklama
IZUS GRATULUJE PIEKNEJ CORECZKI :-)

kobietki gdzie was wywialo?upal na dworzu to pewnie korzystacie :-)

musze sie pochwalic ze od wczoraj antos juz niegoraczkuje :-D:tak: jedno zmartwienie z glowy a leczenie zelazem i kwasem foliowym bedzie trwalo 2 miesiace i dopiero potem znow morfologia ..jakos dlugo mi sie to wydaje ....:baffled:
 
Do góry