reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
lopciu mówisz że do komunii się szykujesz :)) to masz co robić...
svensonka nic nowego powiadasz... choroby precz! mój teraz ma kurację 6miesieczną i przyjmuje szczepionke. ciekawe czy cos to da
 
hej bbciotki poprosze jutro o kciukaski za Antosia i jego jutrzejsza wizyte kontrolna dzis dosztal ostatnie zastrzyki i mam nadzieje ze juz wiecej zadnego klucia niebedzie ani welflonami ani zastrzykami a dzis zauwazylam rozek gornej lewej 3 ze sie pcha a on zawsze na zabkowanie choruje :-( mam nadzieje ze szybko ten zabek wyjdzie i obejdzie sie bez chorob juz , a u corki to wychodzace dziaslo na szczescie okazalo sie normalne teraz przebija sie druga dolna 6 i robi sie to samo ale teraz juz jestem spokojniejsza

i zycze wam spokojnej nocki i udanego jutrzejszego dnia :tak:
 
Ostatnia edycja:
witam was wszystkie :-) u antosia super poprawa niby jest juz ok ale lekarz dal jeszcze jeden syrop zeby mu sie nic niecofnelo i poprosilam o mucosolvan do inhalacji zeby miec tak na zas bo dzis doszedl inhalator :-) i kupilam mu multi vitamol 1+ zeby go troche wzmocnic po tych wszystkich lekach ale ogolnie jestem dzis bardzo zadowolona i z udanej wizyty i z inhalatora :-) ogolnie lekarz powiedzial ze jest ladnie bo jak byla pani z nim ostatnio to az sie przestraszylem takie zmiany na plucach bylo slychac ....

ale na szczescie jest coraz lepiej za tydzien jeszcze jedna kontrola i koniec wtedy zaczniemy powolutku zaczynac wychodzic z domu narazie tylko wietrze pokoje boje sie z nim jeszcze wyjsc
 
Witam!

Suzi przepiękny chłopczyk!!! Jeszcze raz gratuluję i życzę dużo zdrówka!

Żabko fajowo że u Antosia taka poprawa.

Lopciu bo wiem że Ty w tym roku masz komunię synka. Podrzuciłabyś jakiś pomysł na prezent, bo moja chrzesnica też w tym roku ma komunię i totalnie nie wiem jakie teraz prezenty są na topie.

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
reklama
hi

Suzi synus piękny NAjlepszego dla Was przede wszystkim zdrówka !

Żabciu super ze u Antonio juz dobrze ucałuj go :)

Myszko ja swojej chrzesnicy kupiłam zlote kolczyki i dałam kase Wiem ze prezent oklepany , ale chciałam zeby miała cos na pamiątkę :)
Meldujemy ze u nas wsio ok ,młody coraz lepiej chodzi i cieszy sie przy tym W sumie mozna powiedziec ze roczek przetuplał bo zaczał od 17-04 powolusku stawiac kroczki No i caly czas problm z obiadkami mamusiowymi nie wiem czy powinnam bardziej blendowac , ale kiedy die nauczy gryzc a sloiczki mniam to tyle u nas
Buziamy wszystkich
 
Do góry