reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

4zabki na gorze i dwa na dole.te u gory latwiej wychodza a te na dole jakos dlugo i bolesnie.
Mojemu tak sie dzieci spodobaly ze sunka jeszcze chce. Ja i 3 dzieci niewyobrazam sobie tego. Od stycznia mala do przedzkola bo u nas zlobkow nie ma a ja do szkoly albo do pracy
hejo wkoncu sie odezwalas kobietko
Kochana ja mialam usg dowcipne:) zwykle:) na prenatalne ide 28.10
Czekamy z niecierpliwością na Wasza fotke:)


Oj kochana to faktycznie musiałaś sie strachu najesć:baffled:
Dobrze ze jest ok! No i daj znac co powiedziala położna przez ile masz brac te 0,5 tabl:tak:

Buziaki dla Wszystkich:*
no i nieposzlam do poloznej :baffled: bo czulam sie dobrze i jak zaprowadzilam mloda do zerowki to sobie zrobilam wycieczke autobusowa do szwagierki bo juz miesiac sie do niej wybieralam i zawsze cos innego wypadlo ale jutro rano na bank juz pojde i wezme tabsy ze soba i opytam dokladnie co i jak ale dzis jest ok jak bralam po 0,5 tabletki :tak:do jutra kobietki
 
reklama
Dzień dobry Babeczki
Suzi piękna fotka , i mam nadzieje iz takich pieknych fotek bedzie tutaj przybywac :tak:
Izus jak sie czujesz?
Żabciu no wlasnie nie wiem gdzie moje suwaczki , cos mi sie w kompie pokazalo z java i zniknełłoooooo :rofl2: i widze ze oni cos na bb zmienili moze dlatego
Lopciu gdzie nasze obiecane pogaduchy ??? hę wylaz z krzaków
Batonik Myszka a wy gdzie ? No i nie wspomne o krzaczorach :-p
Miłego dzionka !

No i napisałam posta i sa suwaczki :)
 
witam się
dziekuję za ciepłe słowa oznajmiam że @ już koniec i zaczyna się gorący okres w naszej sypialni:-p

suzi piekne maleństwo:)
zabko kochana bromek bierze się po jedzeniu wtedy są mniejsze skutki uboczne bo się lepiej trawi
izus koniecznie wstaw fotkę
svensonka podziwiam męża ale ma chęć :szok::-D
erbuś no pewnie kiedyś to nastąpi z tym pisaniem póki co nie ma czasu
batonik ale tresujesz małą i pieknie że kupcie robi już w nocniczku
Myszko !!!! zasypało Kraków liśćmi że sie nie pokazujesz
 
Witam wieczornie ;-)

... my dziś pierwszy dzień bez tatusia bo pojechał w delegację na 3 dni więc cały dzień lofrowałyśmy ;-):tak::laugh2: Blania padła jak kawka :cool2:później przyniosę sobie ją do łóżeczka żeby było nam milusio w nocy :rofl2: i żebym miała do kogo nosek przytulić ;-)

Lopciu ehhh zazdroszczę Ci tego gorącego okresu w sypialni :zawstydzona/y: a z Myszą to dobre ;-) hi hi zasypało KRK ... Anecia od wtorku wróciła do pracy więc pewnie zarobiona i musi wkręcić się na obroty :-p


Erbuś no jesteś w końcu ;-) jak tam mały-duży Roruś się miewa ??? a Twoje samopoczucie ???

Żabko ja właśnie słyszałam o tych tabletkach i ich działaniu ubocznym, dlatego zdecydowałam się samoistnie zasuszyć pokarm :tak:


Pozdrawiamy BB ciotki :-p
 
witam się
dziekuję za ciepłe słowa oznajmiam że @ już koniec i zaczyna się gorący okres w naszej sypialni:-p

suzi piekne maleństwo:)
zabko kochana bromek bierze się po jedzeniu wtedy są mniejsze skutki uboczne bo się lepiej trawi
izus koniecznie wstaw fotkę
svensonka podziwiam męża ale ma chęć :szok::-D
erbuś no pewnie kiedyś to nastąpi z tym pisaniem póki co nie ma czasu
batonik ale tresujesz małą i pieknie że kupcie robi już w nocniczku
Myszko !!!! zasypało Kraków liśćmi że sie nie pokazujesz
no ja wzielam i biore tak jak jest w ulotce w trakcie jedzenia a dokladniej pod koniec jedzenia jak juz cos na brzuchu lezy ;-)
Witam wieczornie ;-)

... my dziś pierwszy dzień bez tatusia bo pojechał w delegację na 3 dni więc cały dzień lofrowałyśmy ;-):tak::laugh2: Blania padła jak kawka :cool2:później przyniosę sobie ją do łóżeczka żeby było nam milusio w nocy :rofl2: i żebym miała do kogo nosek przytulić ;-)

Lopciu ehhh zazdroszczę Ci tego gorącego okresu w sypialni :zawstydzona/y: a z Myszą to dobre ;-) hi hi zasypało KRK ... Anecia od wtorku wróciła do pracy więc pewnie zarobiona i musi wkręcić się na obroty :-p


Erbuś no jesteś w końcu ;-) jak tam mały-duży Roruś się miewa ??? a Twoje samopoczucie ???

Żabko ja właśnie słyszałam o tych tabletkach i ich działaniu ubocznym, dlatego zdecydowałam się samoistnie zasuszyć pokarm :tak:


Pozdrawiamy BB ciotki :-p
no mi samo sie niezasuszylo niewiem czemu juz 3 miesiace kurcze jak karmilam malego to ylo ale maciupenko a jak go odstawilam to do dzis dnia jak sobie scisne to cos zawsze ciutek wyleci moze to przez zastrzyki antykoncepcyjne niechcce sie samo zasuszyc:eek: niewiem juz sama z corka samo zaniklo a tteraz niechce wiec musze tabsami sie wspomoc:zawstydzona/y:
 
Bry wieczornie

Batonix jestem jestem a Roruś dziękuję supcio choc dziś był troszku marudny tzn mamusi na krok nie odstępował , ja również miewam się całkiem dobrze .

Żabciu ponoć picie cherbaty z szałwi pomaga ,, chyba "cos mi sie tak o uszy obiło

Dobrej nocy !
 
Dzień dobry
Ja pierwsza :szok:
Zapraszam na kadzie, lapate :-p

U nas zimnooo brrrr tylko 7 stopni , no ale coz w taka pogodę rowniez trzeba spacerek zaliczyc
Miłego dnia !
 
Dzień dobry :)

zimnooooooooooo ja chcę lato :) aż nie chce się wychodzić a trzeba córci iść kupić buciki :) jeszcze na dodatek wodę nam zakręcili i nic nie poinformowali i nie mam nawet jak się umyć dobrze że są takie cuda jak chusteczki nawilżane:)
Jestem zła bo sama będę musiała iść na usg bo szefunio męża do pracy kazał jechać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale wezmę płytke z nagraniem mam nadzieje że wszystko będzie ok



Dzień dobry Babeczki
Suzi piękna fotka , i mam nadzieje iz takich pieknych fotek bedzie tutaj przybywac :tak:
Izus jak sie czujesz?
Żabciu no wlasnie nie wiem gdzie moje suwaczki , cos mi sie w kompie pokazalo z java i zniknełłoooooo :rofl2: i widze ze oni cos na bb zmienili moze dlatego
Lopciu gdzie nasze obiecane pogaduchy ??? hę wylaz z krzaków
Batonik Myszka a wy gdzie ? No i nie wspomne o krzaczorach :-p
Miłego dzionka !

No i napisałam posta i sa suwaczki :)

Samopoczucie juz ok mdłości minęły ,brzusio juz tak nie boli tylko krzyż od czasu do czasu zaboli ale jest dobrze .


lecę bo szwagierka zaraz przyjdzie :) miłego dnia ;)
 
Bry wieczornie

Batonix jestem jestem a Roruś dziękuję supcio choc dziś był troszku marudny tzn mamusi na krok nie odstępował , ja również miewam się całkiem dobrze .

Żabciu ponoć picie cherbaty z szałwi pomaga ,, chyba "cos mi sie tak o uszy obiło

Dobrej nocy !
nieslyszalam nic o tym kurcze mogalam najpierw tego sprobowac ale teraz jak juz biore tabsy to bede je brac tak jak polozna kazala
Dzień dobry :)

zimnooooooooooo ja chcę lato :) aż nie chce się wychodzić a trzeba córci iść kupić buciki :) jeszcze na dodatek wodę nam zakręcili i nic nie poinformowali i nie mam nawet jak się umyć dobrze że są takie cuda jak chusteczki nawilżane:)
Jestem zła bo sama będę musiała iść na usg bo szefunio męża do pracy kazał jechać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale wezmę płytke z nagraniem mam nadzieje że wszystko będzie ok





Samopoczucie juz ok mdłości minęły ,brzusio juz tak nie boli tylko krzyż od czasu do czasu zaboli ale jest dobrze .


lecę bo szwagierka zaraz przyjdzie :) miłego dnia ;)
ale super ze masz mozliwosc nagrania :-) ja zaluje ze na prywatnym usg niedoplacilam i niepoprosilam o plytke fajna bylaby pamiatka no ale trudno ale mam chociaz 2 fotki :-) bo z tych usg na nfz to nic niemam oprocz opisu:baffled:
 
reklama
Do góry