reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Żabko no to jest bardzo funkcjonalna bryka, ma płozy do bujania, można wozić dziecko, a potem demontuje się rączkę te osłonki wokół tułowia i podnóżki i dziecko samo się odpycha, wielkość standardowa jak wszystkie jeździki tego typu, dla mnie rewelacyjny kolorowy gadżet a dla Blani-ona jest zachwycona i zakochana no i na kierownicy jest panel muzyczny, gra, trąbi wrzucasz biegi etc :-p
 
Dzień dobry :)

zimnooooooooooo ja chcę lato :) aż nie chce się wychodzić a trzeba córci iść kupić buciki :) jeszcze na dodatek wodę nam zakręcili i nic nie poinformowali i nie mam nawet jak się umyć dobrze że są takie cuda jak chusteczki nawilżane:)
Jestem zła bo sama będę musiała iść na usg bo szefunio męża do pracy kazał jechać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale wezmę płytke z nagraniem mam nadzieje że wszystko będzie ok





Samopoczucie juz ok mdłości minęły ,brzusio juz tak nie boli tylko krzyż od czasu do czasu zaboli ale jest dobrze .


lecę bo szwagierka zaraz przyjdzie :) miłego dnia ;)
Izus czy Ty masz termin na maj????:-D


Piekna krolewna

A ja jakos sie martwie :baffled:i to sama nie wiem czemu :confused: chyba trochę objawy ustapiły i to dlatego :sorry2: A tu do wizyty jeszcze 2 tyg! No i prenatalne mam na 28 :-D czyli dzien po wizycie u mojego gina :tak: Też będziemy miec płytkę oczywiscie za doplatą 25zl:angry::wściekła/y::-D
 
Żabko no to jest bardzo funkcjonalna bryka, ma płozy do bujania, można wozić dziecko, a potem demontuje się rączkę te osłonki wokół tułowia i podnóżki i dziecko samo się odpycha, wielkość standardowa jak wszystkie jeździki tego typu, dla mnie rewelacyjny kolorowy gadżet a dla Blani-ona jest zachwycona i zakochana no i na kierownicy jest panel muzyczny, gra, trąbi wrzucasz biegi etc :-p
a mozesz podac jakis link do takiej bryki?
 
Hejo :)


A ja jutro w końcu zobaczę moje maleństwo :) :) troszkę mam stracha ale mam nadzieje że będzie wszystko ok :)



Izus czy Ty masz termin na maj????:-D



Piekna krolewna

A ja jakos sie martwie :baffled:i to sama nie wiem czemu :confused: chyba trochę objawy ustapiły i to dlatego :sorry2: A tu do wizyty jeszcze 2 tyg! No i prenatalne mam na 28 :-D czyli dzien po wizycie u mojego gina :tak: Też będziemy miec płytkę oczywiscie za doplatą 25zl:angry::wściekła/y::-D





Termin mam na 8maja :) A TY :)


Pozdrowionka :)
 
Witam się i ja!

Nie to żebym w krzaczorach siedziała, ale najzwyczajniej czasu brak.

Blancia w machinie rewelacyjna. Batonik nauczyła się już "brum brum brummm" ? Wogóle to nie żałujesz że walizki nie zapakowałaś w środę ?!? Bo ja żałuję!


Suzi to teraz taki fajowy okres przychodzi że człowiek mógłby gory przenosić. II trymestr jest cudny! A do wizyty zleci szybciutko.

Żabko rozejrzyj się na allegro za używkami. Ja chodzik Szymkowi kupiłam z chicco używany za 100zł, młody pogodnił w nim 4msc i sprzedałam go też za 100zł.
Można sporo używek znaleźć w dobrym stanie za małe pieniążki.


U nas jakoś leci do przodu. Szymek z dnia na dzień coraz cudniejszy :-) i wierzyć mi się nie chce że za niedługo skończy roczek.
 
reklama
hejka mi też brak czasu
Myszko kiedy to zleciało żeby mały królewicz już roczek niedługo skończył

suzi już II trymestr ale leci ten czas

izus tobie też zasuwa suwaczek :-)
pozdrawiam:)
 
Do góry