reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam Was kochane:)
Ojjj u mnie samopoczucie b. kiepskie dzis;/ Strasznie kreci mi sie w glowie :wściekła/y:
Lopciu mnie sie bardzoooo dluzy :-( Bardzo intensywnie oczekuje 13go tygodnia:zawstydzona/y:
Buziaki kochane :-):*
cierp cialo jak chcialo hhihihi kochana ciesz sie mdlosciami one znacza ze wsio ok
GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D



GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D



GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Synek -śliczności :-)



Witam! :-) Extra fotki :tak: Mama laska ;-) a dzidzia śliczności :tak:





Aktualnie robię słoiki na zimę więc nie mam kiedy wpaść i popisać :-p Pomidorki, ogórki, papryka, jabłuszka, malinki -słoiczki są :tak: jeszcze reszta jabłuszek i będzie OK ;-)

Gabi rośnie ładnie :tak: Już wprowadzam jej nowe posiłki ze słoiczków :tak: wcina że hej :-D potrzebuje dużo uwagi i ciągle się cieszy (a mamusia jak ten głupek skacze, tańczy, wygłupia się by zobaczyć ten uśmieszek :-p)
Przerwy nie posiadam prawie wogóle :sorry2: czasem jak babcia (czyt. moja mama) dzidzię zabierze lub tatuś zabawi, ale wtedy mamusia (ja) zawsze znajdzie coś do roboty :tak: oprócz tego jeszcze działka :sorry2:

pozdrawiam wszystkie mamuśki i dzidzie :-D całuski od cioci ;-)
no moja tesciowa w zeszlym roku szalala ze sloikami i ogorki mamy w kazdej postaci po zydowsku, z carry, cukinia ala ananas ogorki z czosnkeiem i czili a tym roku robi jablka z galaretka do sloikow pycha taka korowa muza zielona czerwona zolta zalezy jaka galaretke doda :-)
:)

Kinga a co z @? ?
Scully proszę o zdjęcie córeczki:)


A ja wcinam kiszona kapustę i duże ilości bigosu.Mdłości troche przeszły ale w pachwinach trochę ciągnie i brzuszek pobolewa.juz nie mogę sie doczekać 2 trymestru co będę troszku spokojniejsza o dzidzię.

pozdrawiam i miłego weekendu:) :) :)
hmmm... moja szwagierka na poaczatku ciazy wcinala kiszona kapuche a potem co popadlo w szczegolnosci slodkosci i jest Julcia :-) a ja to wszystko co cytrynowe i maaaase warzyw :-) ah tesknie za czasem ciazy uh... ;-)
 
reklama
Witam się!

Żabko na dole wyszły jak Szymek miał niecałe 7msc...a te górne jak prawie 11msc, więc 4msc była cisza z zębolkami.

Scully miło że się odezwałąś. Pokaż nam swoją księżniczkę.

Mamusie z brzuszkami proszę brzuszki pogłaskać od nas...nie przejmować się mdłościami, choć dokuczają i nie stresować dzidzi jakimiś myślami. Pamiętajcie że w swoje dziecko trzeba wierzyć od początku!!!

Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
 
:-)Witam się i ja z rana ;-)

... jakoś ostatnio nie mam czasu na bb tzn. czytam regularnie, ale nie mam co pisać :baffled: u nas zębolków nadal brak, korzystamy jak się da z pięknej pogody :tak: Blania jakoś słabiej je chyba na te zębolki, bo najchętniej to by tylko butle ciągnęła :sorry2: obiad to na 3 razy czasem, uczymy się samodzielnego wstawania, bo do tej pory chyba Blania nie miała okazji bo w łóżeczku przebywała okazjonalnie ;-) tj tylko na drzemkę, giba się na kolankach w przód i tył, ale nie bardzo wie co dalej ma zrobić ;-)dziś po południu wybieramy się na basen, tzn tatuś z Blanią ;-) a mamusia na trybuny :-D:-D i tyle ... w telegraficznym skrócie ;-) a no i Blania pokazuje i mówi lampa :cool2:


Buziaki dla wszystkich bbciotek no i podbijam Anecie, to ona mnie tego nauczyła, że w swoje fasolki trzeba wierzyć bezgranicznie ;-):tak:


Pzdr
 
Witam się!

Żabko na dole wyszły jak Szymek miał niecałe 7msc...a te górne jak prawie 11msc, więc 4msc była cisza z zębolkami.

Scully miło że się odezwałąś. Pokaż nam swoją księżniczkę.

Mamusie z brzuszkami proszę brzuszki pogłaskać od nas...nie przejmować się mdłościami, choć dokuczają i nie stresować dzidzi jakimiś myślami. Pamiętajcie że w swoje dziecko trzeba wierzyć od początku!!!

Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
o korcze 4 miesiace hmmm no mlody mial 6 i 3 dni jak wybily sie dwa na dole teraz czekam na gorne ale ostatnio wlasnie z dnia na dzien slabiej je lepiej butle ale tez niewiele woli ja zuc i jezdzic sobie po dziaslach wiec mysle ze moze sie doczekam tych zebow :-) wogole ja to niecierpliwek jestem hihih u corki co miesiac jeden byla teraz jakos mi sie dluzy ;-) a jak wygladaly dziaselka przed wyjsciem???jesli moge spytac byly takie jakby kulki wypuklosci w miejscach gdzie mialy wyjsc zabki? sorki za duzo pytan ale ciekawa jestem mimo ze juz 1 dziecko mam hihiihi niepamietam jak to wszystko przebiegalo i jakos specjalnie tego nieobserwowalam bo u corki poprostu zabki sie pojawialy bez jakichs oznak przed typu marudzenie , brak apetytu itp
:-)Witam się i ja z rana ;-)

... jakoś ostatnio nie mam czasu na bb tzn. czytam regularnie, ale nie mam co pisać :baffled: u nas zębolków nadal brak, korzystamy jak się da z pięknej pogody :tak: Blania jakoś słabiej je chyba na te zębolki, bo najchętniej to by tylko butle ciągnęła :sorry2: obiad to na 3 razy czasem, uczymy się samodzielnego wstawania, bo do tej pory chyba Blania nie miała okazji bo w łóżeczku przebywała okazjonalnie ;-) tj tylko na drzemkę, giba się na kolankach w przód i tył, ale nie bardzo wie co dalej ma zrobić ;-)dziś po południu wybieramy się na basen, tzn tatuś z Blanią ;-) a mamusia na trybuny :-D:-D i tyle ... w telegraficznym skrócie ;-) a no i Blania pokazuje i mówi lampa :cool2:


Buziaki dla wszystkich bbciotek no i podbijam Anecie, to ona mnie tego nauczyła, że w swoje fasolki trzeba wierzyć bezgranicznie ;-):tak:


Pzdr
o kurcze batonik respekt dla blani ;-) moj lobuziak nawet mama niechce wolac tylko mmmmmm... i takie tam inne po swojemu cos sie niekwapi do powtarzania ale ponoc chlopcy pozniej mowia wiec cierpliwie czekam na mama :-)
 
helołłłłłłłłłłłłłł

Witamy po wekeendowoooo , u nas pogoda piękan wiec lofrujemy całymi dniami :)

A muszę sie pochwalić iż wczoraj bąblowi ugotowałam zupkę szamał ze az mu sie uszy trzesły , a mama rosła:laugh2:

Pięknego dnia i przesyłamy buzioleeeeee :cool:
 
reklama
Do góry