reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam sie z kawką zbożową :)

Lopciu dzis pożniej do pracy

Miłego dnia Wam życzę !!!!!!!!
co drugi tydzień mam tylko 1 godzinę lekcyjną na 11.30:)
zmykam chatkę ogarnąć bo przez te moje kursy chyba brudem obrośniemy:)
u mnie słoneczko i ładna pogoda u Ciebie pewnie też więc na lufry zachwilę smigniecie???
 
reklama
co drugi tydzień mam tylko 1 godzinę lekcyjną na 11.30:)
zmykam chatkę ogarnąć bo przez te moje kursy chyba brudem obrośniemy:)
u mnie słoneczko i ładna pogoda u Ciebie pewnie też więc na lufry zachwilę smigniecie???

No to fajnie masz :)
A no pięknie dziś znowu wiec lofrujemyyyyy na maxa :)
Miłego dnia L !
 
Nanusia cudny synuś...od razu widać że to chłopczyk.
A imię jakiego pochodzenia, bo bardzo oryginalne.

Svensonka ale się Vanessa zmieniła. Piękna dziewczynka.
o myszko widze ze doczekaliscie sie gornych dwojeczek :-) po jakim czasie od wyjscia dolnych jedynek sie one pojawily?bo ja tez czekam na gorne zabki i jak sie objawilo wyjscie? bo ja zauwazylam ze na gornych dziaselkach maly ma takie wypuklosci takie gulajki i sie zastanawiam czy to juz nzak na zabki bo przyznam sie bez bicia ze niepamietam jak to bylo u corki :-)
 
hej dziewczynki
mnie mało bo zalatana jestem. w weekend jadę na chrzciny do siostry. Mam troszke na głowie.
Odezwe sie na pewno jak wroce.
Pozdrawiam was serdecznie!
Miłego!!! :))))
 
Witam Was kochane:)
Ojjj u mnie samopoczucie b. kiepskie dzis;/ Strasznie kreci mi sie w glowie :wściekła/y:
Lopciu mnie sie bardzoooo dluzy :-( Bardzo intensywnie oczekuje 13go tygodnia:zawstydzona/y:
Buziaki kochane :-):*
 
:) Hejo:)

A ja od dzis na zwolnieniu domku :) wizytka u gina zaliczona 8 tydzień :)

Będę miała więcej czasu zeby do Was zaglądać :) :)

Pozdrawiam :)


GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Witam Was kochane:) U mnie troszkę lepiej, ale jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem słońca...:sorry:
No i spać dalej mi się chce :eek:
Buziaki dla Was wszystkich bo z osobna na pewno bym o kims zapomniala :confused2:

GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Zgłaszam, że 25.09.11 o godz 16-25 przyszedł na świat mój synek Karim, waga 3290 i 54cm. Trochę popękałam, ale to nieważne... bo moj synek zrobił mi najwspanialszy prezent urodzinowy jaki tylko mogłam sobie wymarzyć.

Pozdrawiam:)

GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Synek -śliczności :-)


Witam! :-) Extra fotki :tak: Mama laska ;-) a dzidzia śliczności :tak:





Aktualnie robię słoiki na zimę więc nie mam kiedy wpaść i popisać :-p Pomidorki, ogórki, papryka, jabłuszka, malinki -słoiczki są :tak: jeszcze reszta jabłuszek i będzie OK ;-)

Gabi rośnie ładnie :tak: Już wprowadzam jej nowe posiłki ze słoiczków :tak: wcina że hej :-D potrzebuje dużo uwagi i ciągle się cieszy (a mamusia jak ten głupek skacze, tańczy, wygłupia się by zobaczyć ten uśmieszek :-p)
Przerwy nie posiadam prawie wogóle :sorry2: czasem jak babcia (czyt. moja mama) dzidzię zabierze lub tatuś zabawi, ale wtedy mamusia (ja) zawsze znajdzie coś do roboty :tak: oprócz tego jeszcze działka :sorry2:

pozdrawiam wszystkie mamuśki i dzidzie :-D całuski od cioci ;-)
 
Witam i zapraszam na cofkę :-D
Lopciu dokładnie musimy poklikac daj znac , kiedy i o której

Miłego dzionka życzę i udanego wekeeenddduuuuu :-)
 
reklama
:)

Kinga a co z @? ?
Scully proszę o zdjęcie córeczki:)


A ja wcinam kiszona kapustę i duże ilości bigosu.Mdłości troche przeszły ale w pachwinach trochę ciągnie i brzuszek pobolewa.juz nie mogę sie doczekać 2 trymestru co będę troszku spokojniejsza o dzidzię.

pozdrawiam i miłego weekendu:) :) :)
 
Do góry