reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

:-)a ja się witam wieczornie ;-)

... u nas po staremu, dziś byliśmy na pogrzebie (ehhh :-() no i Blania po raz pierwszy została z babcią (czyt. moją mamą) na tyle czasu tj. ok 3 h :zawstydzona/y:, na szczęście wsio było OK ;-):tak: a ja cała w strachu ;-):zawstydzona/y:

.... nic jeszcze nie naszykowane na wyjazd do ciotki Anteny :-p a tu tylko czwartek został :baffled:

... Blania nauczyła się robić pa pa ;-)i daje cześć :-p:cool2: no i jak posmakowała co to znaczy widzieć z perspektywy stojącej to ani Boże mój inaczej tylko najchętniej by chciała żeby ją pod pachy po całym domu oprowadzać ;-):oo2:


to tyle, oczka mi się kleją :blink:

Pozdrawiam :rofl:
 
reklama
Witam się i ja!

Nikogo znowu z kawką nie ma ?!?

Batonik Ty się szybko pakuj, bo ktoś mi musi pomóc robić porządki :-D :-D :-D
Już się nie mogę doczekać...mam nadzieje że pogoda dopisze.

Miłego dnia!
 
no jestem u mnie dzień do d..y pada cały czas

mam wreszcie wyniki wszystko ujemne - jestem okazem zdrowia tylko czemu zajść w ciążę jakoś nie mogę:szok::crazy::oo2: oto jest pytanie?
Myszko dziękuję za kciuki:)
pozdrawiam
 
I ja się melduję

Lopciu super ze wsio ok,
Myszko baczek wloskiej produkcji:tak: fajniusi taki na miasto ale full wypas nawet tempomat ma hehe takze na trasy rewelka:-)
Batonik wcale sie nie dziwie bo ja tez malego nie lubie zostawiac :confused:
Żabciu u mnie jak na razie rowniez cisza z @(aniby powinna juz byc ) , ale wcale za nia nie tesknie :tak:niech spada :-D

A u nas dzis pochmurno i pada wiec siedzimy w domku . Dziś Bąbel końcy 16 tygodni i dzis po raz pierwszy przewrocil sie z pleckow na brzuszek , ale lezac na poduszce

Pozdrowionka i buziaki
 
czesc dziewczynki
3majcie kciuki &&&&& za starą koleżankę... niedługo u mnie się wyjaśni. Oby tylko @ nie było długo długo... a kysz wstrętna... odganiam ją:sorry2:;-)

pozdrawiam Was
wrócę z urlopu to dam znać co i jak.

Dziś Bąbel końcy 16 tygodni i dzis po raz pierwszy przewrocil sie z pleckow na brzuszek , ale lezac na poduszce
erba no super! mały siłacz :)

mam wreszcie wyniki wszystko ujemne - jestem okazem zdrowia
lopciu to super wieści :))) zajdziesz w ciąże oj zajdziesz!
 
Witamy sobotnio

Kinia mocno zacisniete &&&&&&&& a kysz a kysz

Lopciu a no pustkawo na watku Mysza i Batonik lofrują ;-):-D reszta siedzi w krzakach
Dziś mija rok jak zrobiłam teścika i ujrzalam wyczekane II kreseczki , jak to zleciało
Dziewczyny trzymam mocno za Was &&&&&&&&&&

Miłego weekendu :-)
 
ojej ale sie porobilo az 2 dni nikogo tu niebylo???:szok::szok::szok:
oj nieladnie dziewczynki jak tak mozna temacik zaniedbywac :-p
oj trezba was wywolac jakos z krzaczorow WYLAZIC BABY I PISAC CO TAM U WAS BYLE CO BYLE BY BYLO :angry::realmad::wink::yes::rolleyes::eek::-p;-)

moze tak was troche zachece do pojawiania sie :-p

Młode małżeństwo ogląda wystawę sklepową. Nagle żona zauważyła piękne majtki.
- Kup mi je - mówi do męża. Ten, żeby żona nie oskarżyła go o sknerstwo mówi:
- Eh, masz du*e jak kombajn! Gdzie Ty takie gacie włożysz?
Wieczorem zebrało mu się na amory, a obrażona żona nawet nie spojrzała w jego stronę. W końcu mąż nie wytrzymuje i pyta:
- Eee, stara co ty dziś nie chcesz?
- Phi! Do jednego kłosa będę kombajn zapuszczać?

W 40 rocznicę ślubu małżeństwo kłóci się zażarcie.
Mąż wrzeszczy:
- Kiedy umrzesz, postawie ci nagrobek z napisem: "Tu leży moja Żona zimna jak zawsze!"
- W porządku - odpowiada Żona - a kiedy ty umrzesz, ja ci postawie nagrobek z napisem: "Tu leży mój mąż, nareszcie sztywny!"

Deszcz meteorytów obserwuje zięć i teściowa. Zięć pomyślał życzenie.
Teściowa nie zdążyła...

Teść wchodzi przez bramkę do ogródka i widzi w oknie domu smutnego zięcia.
Teść pokazuje jeden kciuk "up", na co zięć z okna obydwa. Wtedy teść z pytającą miną robi "węża" ręką, a zięć odpowiada tak samo, ale dwuręcznie. Na co teść wali się w klatkę pięścią, a zięć masuje dłonią po brzuchu i obydwaj znikają.

Tłumaczenie poniżej:

T: Mam flaszkę!
Ź: To mamy dwie!
T: Żmija w domu?
Ź: Są obie
T: To co, pijemy na klatce?
Ź: Nie, na śmietniku!
 
reklama
:-)Witam po krótkiej nieobecności ;-)


... ehhh jak czas szybko leci, dopiero co się szykowaliśmy na wyjazd a tu już po, już tęsknimy za Wami Mysza :-( ehhh super pogoda, super gościna ;-):tak: musimy częściej wpadać, po prostu zostaliśmy ugoszczeni po królewsku ;-):-D nasza narzeczona para przypadła sobie do gustu ;-) ale powiem Wam że jak tak patrzę na mojego zięciulka Szymulkę, na jego umiejętności i rozwój to stwierdzam, że 2 miesiące to przepaść w tym wieku :nerd: choć Blanka w pożyczonym bolidzie Szymusia (czyt.: chodziku) też szybko opanowała o co chodzi ;-)

Pozdrawiamy krzaczorki :-p
 
Do góry