reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

batonik &&&& obyś szybko wypędziła gorączkę
erbuś obyś miała rację:)

przesyłam pozdrowienia od maćku:)
dziewczyny do poklikania za tydzień:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam panie :D

Zabka chrzci...powodzenia:-) Na pewno wszsytko sie uda:tak:
Batonik my też tylko cycujemy:tak::tak::tak: I ja na razie przestać nie mam zamiaru..mi to nei ciaży i Laurze też wiec powodów do zakończenia karmienia nie widzę;-) Na wieczór tylko daję jej butlę ale tylko po opróżnieniu obu wymion;-)
Moja też miałą takie dwa dni, że za cycusiem niezbyt tęskniła a butla jej podpasowałą. Wtedy ograniczyłam właśnie karmienie do tylko tej wieczornej kaszki a tak to cyc i małej przeszło:tak: Każde pominięcie karmienia zmniejsza u ciebie produkcję:tak:
Pajka przyjdzie czas na drugiego, jak bedizecie na to gotowi:tak:
Lopop zakupki...hmmmm też bym poszalała po sklepach:-)
Laski a ja sie żegnam na dwa tyg. jedziemy do Wawy na turnus rehabilitacyjny:tak:
paaaaa

oj przyjdzie przyjdzie na razie mamy zaplanowane rozpoczęcie starań od stycznia 2012 :) a los da nam kiedy da:) yle zdrowe było:)

hej kobietki niebylo tak zle tylko jak juz mlodego ochrzcili to zaczal strasznie marudzic w kosciele bo juz zmeczony byl ciazko bylo go uspokoic i cala msze proboszcz na nas krzywo patrzyl niewiem czemu moze dlatego ze juz taki duzy i dopiero chrzczony...ale on wogole to dzieci nielubi,,, jak uczy je do komuni to siedrze no i mi proponowal chrzest o 22 w sobote przed wielkanoca w ten ziab moze dlatego krzywo patrzyl, a niewiem, olac to wazne ze juz po wszystkim goscie sie najedli troche zostalo ale do jutra to opanujemy hihihiih ale ciesze sie bo ogolnie widac ze papu mialo powodzenie bo wszystkiego zostalo tylko po troszku :-)

milego dnia dziewczyny spadam pranie wstawic i nagotowam malemu obiadku w sloiczki :-)

Sebul zwalił kupe smród był taki, ze hej :p udawalismy, ze to nie nasz... bo spał jak aniołeczek :D

teraz juz pojdzie z gorki jak juz wiadomo co i jak to bedzie lepiej fakt moze to jeszcze troszke potrfac ale byle do celu trzymam kciuki

to czekamy na wiesci :-*



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

śliczne foteczki:)

Witam Babolki


... a my walczymy z gorączką od północy po szczepieniu na pneumokoki :-( strasznie Blanie bolało, jeszcze nigdy się tak nie spłakała, aż powietrza nie mogła złapać bidulka :-:)-(a ja od północy nie śpię i padam na ryjek, normalnie wyglądam jak zombie :-:)zawstydzona/y: poza tym Blania waży 8070g :-p

Pozdrawiam

oj piękna waga :) moj tyle nie wazy :p no i współczuje :( nbiedna Blanka:(

u nas po staremu Sebul rosnie za niedługo roczek... młody gadulcowaty taki, ze szok zawsze jak M wróci z pracy Sebek wszystko mu opowiada:p super :)
 
Hej Kobietki!

Zostawiam pozdrowienia i buziaczki...doczytałam co u Was, ale W. już przyjechał więc zmykam!
 
witam panie :D



oj przyjdzie przyjdzie na razie mamy zaplanowane rozpoczęcie starań od stycznia 2012 :) a los da nam kiedy da:) yle zdrowe było:)



Sebul zwalił kupe smród był taki, ze hej :p udawalismy, ze to nie nasz... bo spał jak aniołeczek :D



śliczne foteczki:)



oj piękna waga :) moj tyle nie wazy :p no i współczuje :( nbiedna Blanka:(

u nas po staremu Sebul rosnie za niedługo roczek... młody gadulcowaty taki, ze szok zawsze jak M wróci z pracy Sebek wszystko mu opowiada:p super :)
z ta kupa to mnie powalilas na kolana usmialam sie jak niewiem hahahahah... no nasz mlodzieniec byl jedynym chrzczonym tego dnia wiec by niebylo na kogo zwalic hahahaha
no mojej kolezanki corka jak jej ksiadz zaczal lac glowe to zaczela robic ...cala purpurowa i stekala przy oltarzu hahaha ubaw po pachy...no ale to tylko dzieci :-)
 
teraz juz pojdzie z gorki jak juz wiadomo co i jak to bedzie lepiej fakt moze to jeszcze troszke potrfac ale byle do celu trzymam kciuki
to czekamy na wiesci :-*

fajwe fotki :tak:

Witam Babolki
... a my walczymy z gorączką od północy po szczepieniu na pneumokoki :-( strasznie Blanie bolało, jeszcze nigdy się tak nie spłakała, aż powietrza nie mogła złapać bidulka :-:)-(a ja od północy nie śpię i padam na ryjek, normalnie wyglądam jak zombie :-:)zawstydzona/y: poza tym Blania waży 8070g Pozdrawiam

bidulka :-( mam nadzieję, że już lepiej :tak:

Scully melduję zeprzesyłka przyszła :) dziękuję

nie... to ja dziękuję :tak: koleczek nie ma, a prykusie ładnie idą :tak::-D


W skrócie:
1. zaliczyłam fryzjera - mam grzywkę i włosy z połowy tyłka skróciły się i są za ramiona
2. dzidzia po 1 szczepieniu 6 w 1 (bo 5 w 1 zabrakło), rotawirus i pneumokoki
3. 3 tygodnie temu zdrętwiała mi prawa ręka i część twarzy, a potem nie mogłam się wysłowić. Karatka mnie zabrała do szpitala. Dostałam 3 kroplówki. Po badaniu krwi wyszło, że mam niedobór żelaza (wynik 3,5 na normę 6,6-26). Niby miałam niedotlenienie mózgu... Dostałam skierowanie do neurologa i mam zrobić tomografię mózgu. Ręka czasem mi drętwieje i fatalnie się czuję. Biorę już 2 żelazo i nadal jestem osłabiona i senna (3 h i zasypiam). Wyniki żelaza już w normie, ale kazali mi jeszcze z 3 m-ce brać (jak się tak sennie będę czuć to lipa, bo odpływam i muszę iść wtedy spać)...
4. karmienie z co 3 h przeszło na co 6-8 h i zastanawiam się czy nie skończyć karmić, bo dużo produktów muszę odłożyć... a mała ma uczulenie...
5. mam do odsprzedania woreczki do mrożenia mleczka firmy BabyOno. Zużyty jest 1 woreczek. Może któraś potrzebuje?

Pozdrawiam i nie wiem kiedy znów zaglądnę. Już senna jestem... :-(
 
Witamy sobotnio

Lopciu super zabawy na weselichu -pewnie juz tańcujesz :-D;-)Super udanych wakacji I my również pozdrawiamy Maćku
Scully Omg co sie porobiło :szok: uwazaj na siebie kobito duzo wypoczywaj . Cieszę się ze kolki ustąpiły jednak krople działają cuda .
Myszko hellolll przy chwili zajrzyj do nas na dłużej

Pozdrowionka babolki
:-)
 
fajwe fotki :tak:



bidulka :-( mam nadzieję, że już lepiej :tak:



nie... to ja dziękuję :tak: koleczek nie ma, a prykusie ładnie idą :tak::-D


W skrócie:
1. zaliczyłam fryzjera - mam grzywkę i włosy z połowy tyłka skróciły się i są za ramiona
2. dzidzia po 1 szczepieniu 6 w 1 (bo 5 w 1 zabrakło), rotawirus i pneumokoki
3. 3 tygodnie temu zdrętwiała mi prawa ręka i część twarzy, a potem nie mogłam się wysłowić. Karatka mnie zabrała do szpitala. Dostałam 3 kroplówki. Po badaniu krwi wyszło, że mam niedobór żelaza (wynik 3,5 na normę 6,6-26). Niby miałam niedotlenienie mózgu... Dostałam skierowanie do neurologa i mam zrobić tomografię mózgu. Ręka czasem mi drętwieje i fatalnie się czuję. Biorę już 2 żelazo i nadal jestem osłabiona i senna (3 h i zasypiam). Wyniki żelaza już w normie, ale kazali mi jeszcze z 3 m-ce brać (jak się tak sennie będę czuć to lipa, bo odpływam i muszę iść wtedy spać)...
4. karmienie z co 3 h przeszło na co 6-8 h i zastanawiam się czy nie skończyć karmić, bo dużo produktów muszę odłożyć... a mała ma uczulenie...
5. mam do odsprzedania woreczki do mrożenia mleczka firmy BabyOno. Zużyty jest 1 woreczek. Może któraś potrzebuje?

Pozdrawiam i nie wiem kiedy znów zaglądnę. Już senna jestem... :-(
kochana przy problemach ze zdrowiem moze lepiej zrezygnowac z karmienia...moja babcia miala 2 razy nidotlenienie mozgu za 1 razem poprostu sie obudzila z bezwladna szczeka nieszlo jej zrozumiec a ostatnio jak sie obudzila to oko jej ucieklo na bok i teraz juz oba czasem uciekaja i babcia musi uwazac jak chodzi bo jej obraz ucieka jak oko ucieknie aale to tez dodatkowo wiek robi swoje :-(
 
fajwe fotki :tak:



bidulka :-( mam nadzieję, że już lepiej :tak:



nie... to ja dziękuję :tak: koleczek nie ma, a prykusie ładnie idą :tak::-D


W skrócie:
1. zaliczyłam fryzjera - mam grzywkę i włosy z połowy tyłka skróciły się i są za ramiona
2. dzidzia po 1 szczepieniu 6 w 1 (bo 5 w 1 zabrakło), rotawirus i pneumokoki
3. 3 tygodnie temu zdrętwiała mi prawa ręka i część twarzy, a potem nie mogłam się wysłowić. Karatka mnie zabrała do szpitala. Dostałam 3 kroplówki. Po badaniu krwi wyszło, że mam niedobór żelaza (wynik 3,5 na normę 6,6-26). Niby miałam niedotlenienie mózgu... Dostałam skierowanie do neurologa i mam zrobić tomografię mózgu. Ręka czasem mi drętwieje i fatalnie się czuję. Biorę już 2 żelazo i nadal jestem osłabiona i senna (3 h i zasypiam). Wyniki żelaza już w normie, ale kazali mi jeszcze z 3 m-ce brać (jak się tak sennie będę czuć to lipa, bo odpływam i muszę iść wtedy spać)...
4. karmienie z co 3 h przeszło na co 6-8 h i zastanawiam się czy nie skończyć karmić, bo dużo produktów muszę odłożyć... a mała ma uczulenie...
5. mam do odsprzedania woreczki do mrożenia mleczka firmy BabyOno. Zużyty jest 1 woreczek. Może któraś potrzebuje?

Pozdrawiam i nie wiem kiedy znów zaglądnę. Już senna jestem... :-(


powiem Ci tak
ja robiłam bład, ze eliminowałam rzeczy, na które Sebek mial uczulenie... bo miał dosłownie na wszystko... wysypka była koszmarna...zaogniona itd. odkąd podaję mu alergeny +rzeczy, które go nie uczulają wysypka zniknęla... dziwne... ostatnio go wysypało delokatnie po nektarynce, ale się tym nie przejmuje odstawie i spróbuje za 3 tygodnie znowu podać. Jedyne nie podaje kalafiora bo na to go mega wysypuje...
no i najważniejsze jak córka bedzie jadła juz normalne rzeczy znajdz sklep, gdzie jak bedziez oczywiscie gotowąła kupuj rzeczy u takich sklepikarzy a nie w marketach bo tam sa tak nafaszerowane rzeczy chemią, ze szok... ja mam sklepikarza takeiego co po jego rzeczach Sebka nie wysypuje

a nie mowili Ci, ze niski wynik moze byc spowodowany karmieniem i Twoją dietą??
 
Witam porannie po 4 dniowej pauzie ;-)

... u nas na szczęście wszystko wróciło do normy ufff, gorączka trwała 4 dni :szok: w zasadzie w sobotę Blanka miała o 16 - 39.6 dostała czopka i do 8 rano w niedzielę był spokój więc 16h przerwy :sorry: to już była końcówka, w niedzielę o 8:00 - 38.7 syropek i póki co gorączki brak :tak: ... normalnie masakra i sama jej to zafundowałam :zawstydzona/y::-( mam nadzieję, że kolejna dawka nie będzie miała takich skutków ubocznych :zawstydzona/y: bidulka moja w piątek w ogóle prawie nie spała w nocy :-( to był największy kryzys :-( dobrze że wszystko wróciło do normy :tak:

... Scully ... Kochana to nieciekawie u Ciebie, dbaj o siebie i jak najbardziej zakończ karmienie i doprowadź swój organizm do ładu, bo karmienie piersią bardzo osłabia nie da się ukryć, a Tobie to nie jest potrzebne :no: trzymam mocno &&&&& za zdrówko Twoje i buziaki dla Gabi :-p

... Maćku ... my też pozdrawiamy, ściskamy na placek i tęsknimy ;-):tak::-p

Pzdr
 
reklama
witam moje e-koleżanki
troszkę was poczytam co u was... :))



---------------
ciesze się że u was ok
że tu jestescie
i że czasami mogę zajrzeć jak mam czas.
:***

lopciu :)) tesknie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry