reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej kobietki niebylo tak zle tylko jak juz mlodego ochrzcili to zaczal strasznie marudzic w kosciele bo juz zmeczony byl ciazko bylo go uspokoic i cala msze proboszcz na nas krzywo patrzyl niewiem czemu moze dlatego ze juz taki duzy i dopiero chrzczony...ale on wogole to dzieci nielubi,,, jak uczy je do komuni to siedrze no i mi proponowal chrzest o 22 w sobote przed wielkanoca w ten ziab moze dlatego krzywo patrzyl, a niewiem, olac to wazne ze juz po wszystkim goscie sie najedli troche zostalo ale do jutra to opanujemy hihihiih ale ciesze sie bo ogolnie widac ze papu mialo powodzenie bo wszystkiego zostalo tylko po troszku :-)

milego dnia dziewczyny spadam pranie wstawic i nagotowam malemu obiadku w sloiczki :-)
 
reklama
dobry wieczór kochane

Żabcia super ze wszystko się udało i ze goście zadowoleni :tak:
Lopciu przykro mi co za @:wściekła/y::angry:
Corcia ok :-) siedzimy cale dzionki na dworze , jak odbiore autko to bedziemy smigac na działeczkę A wyjezdzamy 16 :) a wy kiedy smigacie i gdzie w tym roku

Baby wylazic z krzaczorów :-D

Pozdrowionka :-)
 
:-)Helloł


... Erbix Ty to zawsze wszystkich do porządku doprowadzisz hi hi hi :laugh2::laugh2:

... Lopciu ... tulam kobieto bardzo mocno wirtualnie :zawstydzona/y:

... Żabko super że wsio się udało i że masz już z głowy:tak:

melduję się i ja ... R już lepiej tzn temp nie ma po serii antybiotyku ;-):tak: Blania nadal chętnie wypija jeden mleczny posiłek z bebilonu :tak: jutro wybieramy się do cioci ze szpitala do małego Dominisia;-):tak: tzn miesiąc młodszego ale dwa razy większego hi hi hi :laugh2:dziś cały dzionek na dworku bo w końcu zrobiła się pogoda :-p
 
dobry wieczór kochane

Żabcia super ze wszystko się udało i ze goście zadowoleni :tak:
Lopciu przykro mi co za @:wściekła/y::angry:
Corcia ok :-) siedzimy cale dzionki na dworze , jak odbiore autko to bedziemy smigac na działeczkę A wyjezdzamy 16 :) a wy kiedy smigacie i gdzie w tym roku

Baby wylazic z krzaczorów :-D

Pozdrowionka :-)
no za tydzień śmigamy w Góry Stołowe i do Czech
a teraz w sobotę na wesele w pobliżu twoich okolic kochana bo do Gorzowa
weny u mnie na pisanie brak właściwie chyba jakaś deprecha mnie łapie nie wiem tylko czy przez @ czy przez to wesele bo to u kuzynki i do tego zaproszenia każdy otrzymał bez dzieci więc już żal syna zostawić skoro ma wakacje i ta kuzynka zawsze odczuwa potrzebę pochwalenia się czymś i pewnie tro wesele będzie jeden wielki szpan niż sama uroczystość
 
Lopop ale to tak oficjalnie było powiedziane że bez dzieci ? Bo trochę to dziwne... ja bym dzieciaka zabrała, zwłaszcza że ma wakacje, byłaby dla niego atrakcja...no i co to za problem że ktoś przyjdzie z dzieciem.
Osobiście to jakby mi ktoś dał do zrozumienia że mam przyjść bez dziecka to bym się chyba obraziła i nie poszła.
 
Lopop ale to tak oficjalnie było powiedziane że bez dzieci ? Bo trochę to dziwne... ja bym dzieciaka zabrała, zwłaszcza że ma wakacje, byłaby dla niego atrakcja...no i co to za problem że ktoś przyjdzie z dzieciem.
Osobiście to jakby mi ktoś dał do zrozumienia że mam przyjść bez dziecka to bym się chyba obraziła i nie poszła.
no oficjalnie
i właśnie i tak zamierzam go zabrać posiedzi troszkę w hotelu potem pobawi się na placu zabaw i potem spanko:)
właśnie też nie mogę ich zrozumieć to wesele będzie jakieś sztywne
 
hej kobitki

Lopciu to ale sie wytancujesz :tak::-D i do Gorzowa ululala no ja mam jakies 150 A co to za zwyczaje jak mozna powiedziec ze bez dzieci no tak po pewnie bedzie na zasadzie zastaw sie a pokaz sie a za dzieciaki trza placic i pewnie dlatego .

Mysza no witaj babolku pisz nam zaraz co tam u Was

A Batonik znowu się obija

My dziś caly dzien na dworze az mnie od tego powietrza glowa boli teraz sie dotleniam za wszystkie czasy .

buziaki
 
:-)Witam z rana Babolki ;-)

... Erbuś no no no , wcale się nie obijam tylko wczoraj byłyśmy z Blanią na wyjeździe u koleżanki ze szpitala :tak: i jej synka Dominisia w Brodnicy, pisałam Wam :tak: a że to kawałek za Toruniem to zwinęłyśmy się rano tzn o 9 a wróciłyśmy o 20 i byłam padnięta po prostu :-D choć moja Blania jak zwykle grzeczniutka była ;-):-) a zresztą wiecie powiem Wam że jak tak pięknie to czasu niestety brakuje na forum bo my praktycznie cały dzionek na dworze :tak: ale już niedługo ma się pogoda pogorszyć więc pewnie nie będziemy tak często lofrowały tylko siedziały na dupkach w domku to na pewno częściej będziemy na forum :-D:-D

... dziś śmigamy na szczepienie na pneumo o 12:30 ale na szczęście idzie z nami tatuś ;-):tak:

... Lopciu zazdraszczam wyjazdu :zawstydzona/y:;-):-D

Pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny jak tak przeglądam to forum to normalnie aż Wam zazdroszczę tych bobasków- same słodziaszki!!!Ciekawe kiedy ja i czy w ogóle będę się mogła pochwalić takim skarbem :no:. Pracujemy nad tym od roku, ale dopiero w zeszłym tygodniu trafiliśmy do kliniki leczenia niepłodności. Tam lekarz od razu zaczął działania, a nie jak mój gin do tej pory: czekać, nic nie jest od razu. Ta od razu się okazało, że mój M ma bardzo słabe nasienie, które się nadaje tylko do IUI, nie było hasła poczekajcie jeszcze samo przyjdzie. Żałujemy tylko, że od razu nie zaczęliśmy badań od męża, ale zaczyna wszystko byc na dobrej drodze:-). Tylko to czekanie to mnie niekiedy dobija, jutro mam badanie na drożność jajowodów i potem się dowiem co dalej.
 
Do góry