reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
dzien doberek srodowo

Wpadam się przywitac i zameldowac ze u nas wsio ok dziś bylismy sie zwazyc i Roro ma juz 8100:-):tak:

Teraz szykujemy odbiadek i dalej ruszamy na lofry ;-)
Pozdrowionka
 
hej kobiertki tez witam sie malemu ida 2 zabki na dole wiec marudny i jakis taki niemoj jest :-( jeszcze taka pogoda bardziej go zmienia ale w piatek jade z dziecmi do zony kuzyna na noc zostajemy do soboty juz sie ciesze ze choc troszke po za domem bez tesciow bede :-D juz powoli zaczynam pakowac dzieci mimo ze to tylko na noc to jak zobaczylam ile trzeba wziac na przebranie wrazie czego i wogole to ta moja torba bedzie raczej calkiem spora :sorry2: no ale trudno najwiecej do pakowania jest oczywiscie dla mlodego :laugh2: mleko, kaszka, kleik, ciuchy ,pieluchy, kosmetyki ach... ale to nic napewno bedzie fajnie bo tam czeka na nas mala Majeczka ktora jest 2,5 miesiaca starsza od Antosia :tak: wiec bedzie ciekawie :-) jak na chrzcinach sie spotkali albo u dziadka na urodzinach to pelne zainteresowanie i jedno drugie lapalo i cignelo :rofl2::-D:-p milego dnia kobietki mimo kiczowej pogody i napewno boli glowy ( ja mam okropny i juz zawalczylam tabsa)
 
I ja się witam... uuuulalala ale pustki.

Dobre to jest...Roro waży więcej niż Blania i Batonik razem wzięte :p :p :p hi hi hi

Żabko zapakujesz a pewnie i tak połowa niepotrzebna się okaże, ale lepiej nosić niż się prosić jak to mawia mój chłopina.

Co tam u Was dziewuszki ? Co tak nic się nie oddzywacie ? Ej no...ja wiem że wakacje, urlopy (kto ma to ma :-( ) ale bez przesady, że wchodzę po chwili nieobecności i nie mam co czytać.

Buziam Was wszystkie!
 
powiem Ci tak
ja robiłam bład, ze eliminowałam rzeczy, na które Sebek mial uczulenie... bo miał dosłownie na wszystko... wysypka była koszmarna...zaogniona itd. odkąd podaję mu alergeny +rzeczy, które go nie uczulają wysypka zniknęla... dziwne... ostatnio go wysypało delokatnie po nektarynce, ale się tym nie przejmuje odstawie i spróbuje za 3 tygodnie znowu podać. Jedyne nie podaje kalafiora bo na to go mega wysypuje...
no i najważniejsze jak córka bedzie jadła juz normalne rzeczy znajdz sklep, gdzie jak bedziez oczywiscie gotowąła kupuj rzeczy u takich sklepikarzy a nie w marketach bo tam sa tak nafaszerowane rzeczy chemią, ze szok... ja mam sklepikarza takeiego co po jego rzeczach Sebka nie wysypuje
a nie mowili Ci, ze niski wynik moze byc spowodowany karmieniem i Twoją dietą??

no właśnie jakoś nikt mi nie powiedział, że to od karmienia... :confused2: dopiero jak zaczełam na necie czytać to wyszło, że może być właśnie od tego :confused2:
jak się dowiedziałam wyszłam po porodzie ze szpitala z dużą anemią i nikt mi nie powiedział, ani nie przepisał leków... :crazy: masakra :no:

witam moje e-koleżanki
troszkę was poczytam co u was... :))

a jaka foteczka ładna ;-)







Ale pustki :szok:
U mnie lepiej. Choć śpię jeszcze w dzień... Żelazo lepiej się wchłania i już mnie tak nie muli jak na początku :tak: Karmię jeszcze małą, ale żadziej -w zależności od samopoczucia. Niestety trzeba dokarmiać... :-(
Gabi waży już 4,85 kg :-p
A gdzie wszystkie kobietki :-p na wakacjach?? :sorry:



Mam pytanko czy któraś ma do odsprzedania jeszcze 1 Sab Simplex-Tropfen na kolki?? U Gabi działa, a kończy się...
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana weekendowo Babolki ;-)


... coś cisz na naszym wątku okrutna :-( ładna pogoda to wszystkie korzystają pewnie :tak: zresztą tak jak my :-p u nas wsio OK :tak: u Blani zębolków ani widu ani słychu :sorry2: śpi już nasza Królewna w obniżonym do połowy łóżeczku, wcina mleko z butli jak stara choć daję jej 1 dziennie póki co :cool2: no i w wózku na pół leżąco już nie specjalnie chce jeździć :sorry2: ciekawskie jajeczko :-D a i Blanka nie rozstaje się ze smoczkiem :szok::-D to by było na tyle :blink:

Erbuś ... no niezłą wagę ma Roruś ;-):tak:masz co dźwigać od samego początku :-D i co ze spacerówką ???

Scully ... dbaj o siebie Kobieto, a Gabi na sztucznym mleku też będzie się dobrze chowała nie ma się co stresować;-):tak:

Lopciu ... melduj się !!!!!!!!!!!!! ;-)

Żabka ... no może w końcu sobie odsapniesz chwilkę, bez względu na to czy z dziećmi czy bez, zmiana otoczenia daje powera czasem ;-):tak:

Pozdrawiamy i całujemy BB ciotki :-p
 
miłego dnia dziewczynki
jak widzicie..ja się obserwuję narazie;]
buziam!
jak bede miała wiecej czasu wpadnę do was
 
I my sie witamy piątkowo weekkeeenndowo :-)
Podczytuje Was codziennie ,ale jakos weny do pisania brak , jutro chrzciny lekki stresik . Dokładnie Myszko i Batoniku jest co dzwigac ale ciesze sie ze ladnie przybiera i mamusiowe mleczko mu starcza i ze zdrowiutki moj książę ;-) , dalej przesypia cala noc tj spi po 8 h :szok: ale widocznie tyle potrzebuje juz chcialam go kluc na poziom cukru i tsh , ale pielegniarka ktora go wazyla postawila mnie do pionu i juz przestalam sie doszukiwac A wozek na pewno bedzie zakupiony tylko caly czas szukam nie moze mi wyjsc z głowy B-smart tylko to sedzisko :no: w sumie znalazlam na allegro polskiego producenta w miare z fajna bryką , ale to sie zobaczy no i widzialam u nas w promocji spacerowke musty tylko ten czarny kolor takze caly czas temat na tapecie

Scully zapytam sie czy znajomy nie pojedzie do niemiec , ale nie obiecuje ze uda mi sie zalatwic w razie czego ile chcesz ?? A czy moze chcesz witamine k+d? moge Tobie wyslac co prawda jest tam tylko 12 kapsulek ale zawsze ) bo ja juz malemu podaje sama d a przeciez nie wyrzuce
Zabciu super ze sie wyrwiesz ja za tydzien zamkne sie na wsi i bede wypoczywac

Kiniu zaglądaj zaglądaj :tak:
A u mnie się coś chmura , czyzby mialo padac :dry: o wlasnie zaczęło Lece bo obudził się mój książe po 45 minutowej dzemce
A Lopciu na wakajach się byczy :tak::-D:cool2:
Buziolki babolki
 
I ja wpadam wieczorkiem życzyć miłej nocki.

Erbuś a o co chodzi z wózkiem ? bo ja nie na czasie jestem ? Wydawało mi się że Ty kupiłaś taki Chicco 3w1...

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
reklama
Witam siępo dwóch tyg. Było suuuper, i mała zrobiła ogromne postęp[y. Ale za to w nagrodę wrócili zawirusowani no i Misiek walczy z 40 stopniową gorączką. Laura 39...
Szpital...
Batonik niepożądany odczyn poszczepienny to zły znak i ja uważałabym z kolejnym szczepeiniem...to wcale nie jest norma...
Żabciu, Antonio wygladał cudnie..przystojniacha!
Lecę do dzieciaków...zwariuję.
 
Do góry